Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Po pracy zmieniałem koła w samochodzie na zimowe. Pochłonęło to 1 godzinę i 1 butelkę Złotego Smoka. Ale z 40 zł w kieszeni zostało
    Last edited by JAckson; 31-10-2006, 21:06.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      Dzień minął pracowicie, za to wieczór w rytm Black Sabbathu i ustaleń warzelniczych - ciekawe weekendy jesienne się zapowiadają
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
        za to wieczór w rytm Black Sabbathu i ustaleń warzelniczych - ciekawe weekendy jesienne się zapowiadają
        Przeniosłaś się już całkiem na Gaj?
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Przeniosłaś się już całkiem na Gaj?
          Ja tam nawet czasami mieszkam - jem, a zwłaszcza piję, podłoga ze śpiworem jest - do tego muzyka, wszędzie komputery, a w ostateczności mam zaproszenie do łóżka z zastrzeżeniem losowania osoby środkowej = najbardziej kopanej
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            Królowa jego mać!

            Jak stałem dziś w kolejce do wymiany opon na zimówki, to jakiś palant wjechał we mnie ciężarówką i mam samochód rozpieprzony. Mam nadzieję, że będzie można nim jeździć (rozwalone drzwi od pasażera) bo mam plany wyjazdowe na za tydzień

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
              Królowa jego mać!

              Jak stałem dziś w kolejce do wymiany opon na zimówki, to jakiś palant wjechał we mnie ciężarówką i mam samochód rozpieprzony. Mam nadzieję, że będzie można nim jeździć (rozwalone drzwi od pasażera) bo mam plany wyjazdowe na za tydzień
              Trzeba było samemu wymienić oponki
              Policja była na miejscu zdarzenia?
              Last edited by JAckson; 08-11-2006, 18:05.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                JAckson, a Ty byś odpoczął sobie od kompa i Fteo dał posiedzieć
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  JAckson, a Ty byś odpoczął sobie od kompa i Fteo dał posiedzieć
                  Nie mogę się oderwać
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Od razu, kiedy tylko zobaczyłem, że wszyscy sa żywi, to zadzwoniłem na Policję, koleś dostał 6 pkt. 150 zł mandatu i... wywalili go z pracy bo to było firmowym samochodem pod oknem jego prezesa
                    Last edited by Shlangbaum; 08-11-2006, 18:35. Powód: FaCeJotPe

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      No to całe szczęście, że nic się nikomu złego nie stało.

                      Mnie dzień jeszcze nie minął, bo na 20.30 jadę grać w piłkę
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • drMisiek
                        Member
                        • 09-2006
                        • 41

                        A ja dostałem kartke z potwierdzeniem podwyżki 400zł brutto, ale nie wiem czy mam się z czego cieszyć bo obowiązuje ona co miesiąc od 1.10.2006 a jakoś nie poczułem tego pod koniec października:/ na konto wpłyneło tyle co zwykle bez tej podwyżki grrr jutro ktoś bedzie mi to musiał wyjaśnić... piepszona służba zdrowia

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          Dzień mi minął TAK.
                          Wypiłam kieliszek białego wina pół godziny temu, a czuję się totalnie zalana - problemy z koordynacją ruchową, bełkotliwa mowa i w ogóle. Kurka, to ja miałam sama złożyć kiedyś wypowiedzenie! Za to jutro rano się wyśpię
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • monne
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 914

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                            Królowa jego mać!

                            Jak stałem dziś w kolejce do wymiany opon na zimówki, to jakiś palant wjechał we mnie ciężarówką i mam samochód rozpieprzony. Mam nadzieję, że będzie można nim jeździć (rozwalone drzwi od pasażera) bo mam plany wyjazdowe na za tydzień
                            A propo! Przypomniała mi się sytuacja opowiedziana przez Koleżankę: Otóż będąc w pracy była świadkiem dość ciekawej sceny, która rozegrała się na parkingu przed miejscem jej pracy. Jej koleżanka jedząc kanapkę spoglądała przez okno i zauważyła mężczyznę idącego chwiejnym krokiem do samochodu. W tym momencie stwierdziła coś w stylu, ze jeśli koleś ruszy tym autem to rozbije jej samochód. Chyba sama nie wierzyła, że to się stanie- ale miała pecha, bo rzeczywiście kilka sekund później facet uderzył w jej auto. Potem postanowił rąbnąc w kolejne,a następnie w jeszcze jedno. 3 pracowników wybiegło rozwścieczonych z firmy,a mężczyzna o chwiejnym kroku krzyczał, że on może jeszcze wiecej aut porozbijać. Pojawił się jakiś jego troszkę trzeźwiejszy kolega, który tłumaczył, ze on zapłaci za wszystko oraz bełkotał, że jego kolega chciał po wódkę jechać
                            Tuż przed wypadkiem jeden z pracowników zatrzasnął się w toalecie. Oczywiscie nikt nie słyszał jak walił w drzwi i krzyczał, bo każdy był pochłonięty tym co dzieje się na parkingu. W zw. z czym postanowił wyważyć drzwi z toalety i wyszedł z niej już po całej akcji.
                            Dzień świra chyba wtedy mieli....
                            .



                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23808

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika drMisiek
                              piepszona służba zdrowia
                              ależ miodny kwiatek mnie ominął...
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                                Dzień mi minął TAK.
                                Wypiłam kieliszek białego wina pół godziny temu, a czuję się totalnie zalana - problemy z koordynacją ruchową, bełkotliwa mowa i w ogóle. Kurka, to ja miałam sama złożyć kiedyś wypowiedzenie! Za to jutro rano się wyśpię
                                Pocieszę, Cię , że ja mam bardzo poważne kłopoty spowodowane działaniami policji i prokuratury
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎