Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
    Otóż nie. Po trzeciej awarii opona została gruntownie sprawdzona. Znaleziono w niej dziurę, ale obcych obiektów było brak, takoż i na obręczy. Magia, kuźwa, magia...
    Wyjdzie magia z kolejnymi kilometrami
    A zęby było na temat upiekłem dziś chleby. co ciekawe zadziwiły zawodowego cukiernika prostotą wykonania (na drożdżach) i smakiem jaki oferują. Zapodałem słonecznik, siemie lniane i sezam.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23809

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
      Wyjdzie magia z kolejnymi kilometrami
      A zęby było na temat.
      a no właśnie, zatem na temat ZĘBÓW:

      był kiedyś taki fajny wątek o numerze 771: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=771
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Basik
        Senior
        • 06-2006
        • 1308

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Noooo... też mieliśmy taki chytry plan.
        I cóż ja teraz mogę dodać po tak wyczerpującym opisie naszej Wielkiej wycieczki ...Chyba tyle, że Marusia i Slavoy nas uratowali. Za co wielkie wielkie i jeszcze większe DZIĘKUJĘ ! ! !

        Nadmienię, że przez tę nieszczęsną oponę, w momencie gdy ja i Marusia popijałyśmy coś co miało przypominać piwo na stacji benzynowej a następnie gdy już w pewnej urokliwej miejscowości na P. znów ja, Marusia i Piotry delektowaliśmy się piwem- Slavoy nie miał wyboru - pozostał mu napój w kolorze -jednak tym razem nie było to piwo. Za tak obywatelską postawę i tak wielkie poświęcenie powinni wręczać medale.

        Chciałabym też nadmienić, że poświęceniem wykazało się również (już o rok od dzisiaj starsze) Moje Kochanie -wracając z dworca, już we Wrocku, do domu na rowerze w strugach deszczu.

        Maruś, dzięki za oświecenie: karkówka może być pyszna, że zupa czosnkowa może być - to wiedziałam, ale że tak fajniutko podana z wkładkami- to się nie spodziewałam.
        Dzięki za gościnę! Dzięki za wsparcie i towarzystwo w drodze powrotnej Mam nadzieję, że na kolejna wycieczkę wybierzemy się od nas i tym razem na 6 czy 7 h wycieczki na rowerze spędzimy przynajmniej 5 a nie 1 .

        Comment

        • kot_z_cheshire
          Senior
          • 11-2005
          • 2201

          Czy ja już wspominałam, że nienawidzę jazdy na mopie? I mam marzenie: takiego wielkiego mopa, jakie mają w marketach. Taki wielki mi się marzy......
          Last edited by kot_z_cheshire; 04-08-2007, 16:49. Powód: literówek moc....
          Młode koty mają adhd, niestety.
          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Pojeździłem dziś rowerem po podwrocławskich okolicach i jestem zmęczony. Na dodatek od kilku dni nie piję piwa i mam wielką ochotę na nie, ale na razie wygrywam
            MM961
            4:-)

            Comment

            • naczelnik
              Senior
              • 08-2003
              • 1884

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
              Na dodatek od kilku dni nie piję piwa i mam wielką ochotę na nie, ale na razie wygrywam
              Mam podobnie. Tzn. tez od kilku dni nie mialem piwa pod nosem, gdzies ponad 40kilka bedzie
              A najlepsze jest to, ze wcale na nie nie mam ochoty

              ...jeszcze jeden rozdzial
              Popieram domowe browary!

              Polakom gratulujemy naczelnika

              Zamykam browar.
              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik Wyświetlenie odpowiedzi
                A najlepsze jest to, ze wcale na nie nie mam ochoty
                Może się zresetujesz i jeszcze będzie normalnie
                MM961
                4:-)

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Maruś, dzięki za oświecenie: karkówka może być pyszna, że zupa czosnkowa może być - to wiedziałam, ale że tak fajniutko podana z wkładkami- to się nie spodziewałam.
                  Cieszę się, że smakowało
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mam nadzieję, że na kolejna wycieczkę wybierzemy się od nas i tym razem na 6 czy 7 h wycieczki na rowerze spędzimy przynajmniej 5 a nie 1 .
                  Chętnie, ale jak Sobótka i okolice, to jednak lepiej startować od nas
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • kot_z_cheshire
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 2201

                    No więc dzisiaj się dowiedziałam, kim jest Paul van Dyk...W sumie to dowiaduję sie cały czas...I ciekawam, kiedy skończę chłonąć wiedzę

                    (koncert na stadionie jest...takie techno party czy coś...a ja mieszkam niedaleko i w sumie od jakichś 4 godzin jestem molestowana tymi dźwiękami)
                    Młode koty mają adhd, niestety.
                    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Do mnie ten hałas nie dociera

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        A mi minął na drapaniu ścian.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • kot_z_cheshire
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 2201

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Do mnie ten hałas nie dociera
                          Się ciesz
                          Bo ja teraz nie wiem, czy to jeszcze ..."koncert" czy raczej wentylatory z "Piotra i Pawła" dzisiaj wyjątkowo głośno chodzą.
                          Młode koty mają adhd, niestety.
                          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                          Comment

                          • mr-perez
                            † 1971-2008 Piwosz w Raju
                            • 09-2005
                            • 514

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire Wyświetlenie odpowiedzi
                            No więc dzisiaj się dowiedziałam, kim jest Paul van Dyk...W sumie to dowiaduję sie cały czas...I ciekawam, kiedy skończę chłonąć wiedzę

                            (koncert na stadionie jest...takie techno party czy coś...a ja mieszkam niedaleko i w sumie od jakichś 4 godzin jestem molestowana tymi dźwiękami)
                            On jest słynnym DJ-em. Gra w najlepszych klubach świata muzykę trance, wywodzącą się z techno. Uwielbiają go miliony. Podobno jest to muzyka typu "easy listening", więc nie rozumiem czemu narzekasz .
                            RTS WIDZEW
                            www.kapsle.piwko.pl

                            Comment

                            • kot_z_cheshire
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 2201

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                              On jest słynnym DJ-em. Gra w najlepszych klubach świata muzykę trance, wywodzącą się z techno. Uwielbiają go miliony. Podobno jest to muzyka typu "easy listening", więc nie rozumiem czemu narzekasz .
                              O cholera. A ja siedząc we własnym ciepłym łóżeczku mogę tego posłuchać....Normalnie jestem szczęściarą jakich mało
                              Ale nadal podejrzewam wentylatory i popolemizowałabym z tym określeniem" easy listening"
                              Młode koty mają adhd, niestety.
                              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                                A mi minął na drapaniu ścian.
                                Coś je swędziało?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎