Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Miałem trochę podobne doświadczenia dzisiaj jak Adam16. Jadąc do domu trafiłem na wypadek spowodoowany prze młodego idiotę który nie biorąc pod uwagę śliskiej jezdni jechał ze 100 na godzinę Aleją Jana Pawła (Warszawa). Władował sie na przystanek na którym czekałem - aż cud, że nikogo nie zabił.
    Cud bo któżby wtedy wprowadzał tyle kolorytu i zacietrzewienia do działu przy piwie
    Dziś się dowiedziałem, że w marcu wszystkie weekendy mam wolne - czyli bez problemu zaliczę i Świdnice, i Hamm - bardzo pozytywna wiadomość
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
      któżby wtedy wprowadzał tyle kolorytu i zacietrzewienia do działu przy piwie
      Znam conajmniej dwie takie osoby i to o odmiennych poglądach niż moje
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        Wczorajszy dzień był ciężki, a zakończył się w ogóle fatalnie, albowiem "Aksamitny" Obołoń eksplodował przy otwieraniu i około 1/3 piwa trafiło poza szklankę...
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          Dzień pełen wrażeń: Najpierw pożegnanie w pracy, na którym dostałem niespodziewane prezenty od współpracowników i usłyszałem lekkie wyrzuty, że zamiast zwyczajowego na takie okazje ciasta mogłem przynieść swojego piwa, a także dowiedziałem się że jak mi się poprawi ze zdrowiem to mam otwartą drogę powrotu. W sumie smutna impreza...
          Potem dwuminutowy spacer w krótkich spodenkach i T-shircie w temperaturze -160°C. Od jutra do kriokomory wchodzę zupełnie bez koszulki, bo to zimno wcale nie jest takie straszne.
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            Mija mi spokojniutko w pracy. Pcham do przodu dwa projekty, zdobywając wiedzę, która tak naprawdę przydaje się w realizacji tych tylko projektów. Ale ja to lubię.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Mnie dzień mija na łykaniu leków i zapijaniu się gorącą herbatą
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • antenka
                Member
                • 08-2004
                • 60

                Dzisiejszy dzień jest do niczego. A mianowicie dowiedziałam się, że od około 20 marca do Świąt nie mam gdzie mieszkać... Perspektywa spędzenia Świąt pod mostem nie bardzo mi odpowiada... Może ktoś mnie przygarnie?

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  Choróbsko pięknie się rozwija. Za to mogę śpiewac głosem Roda Stewarta
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika antenka
                    Perspektywa spędzenia Świąt pod mostem nie bardzo mi odpowiada...
                    Dlaczego pod mostem? Anteny bytują zwykle na dachu.

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 3467

                      jak minęły ostatnie dni? Cyborg nadaje się na złom - całkowicie się sypie...
                      jestem chora do tego stopnia, że już nawet zaczęłam brać lek z otoczką z żelatyny i z własnej woli kupiłam sobie (skuteczny) lek z wyciągiem z wątroby dzikiej kaczki [dla niezorientowanych jestem wege]
                      nawet skaner w pracy udało mi się zepsuć tym, że na niego pokaszlałam wirusowo
                      i komputery nie sprawiają mi takiej radości, jak kiedyś - ostatnio nawet defragmentację dysku zatrzymałam w trakcie, bo mnie to nie bawiło = naprawdę chora jestem i mam tego serdecznie dość!
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                        jak minęły ostatnie dni? Cyborg nadaje się na złom - całkowicie się sypie...
                        jestem chora do tego stopnia, że już nawet zaczęłam brać lek z otoczką z żelatyny i z własnej woli kupiłam sobie (skuteczny) lek z wyciągiem z wątroby dzikiej kaczki [dla niezorientowanych jestem wege]
                        nawet skaner w pracy udało mi się zepsuć tym, że na niego pokaszlałam wirusowo
                        i komputery nie sprawiają mi takiej radości, jak kiedyś - ostatnio nawet defragmentację dysku zatrzymałam w trakcie, bo mnie to nie bawiło = naprawdę chora jestem i mam tego serdecznie dość!
                        Nic tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia i normalności
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • cyborg_marcel
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 3467

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                          Nic tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia i normalności
                          normalności - może niekoniecznie ale zdrowie, jak najbardziej by się przydało - bo nawet picie jakiegokolwiek płynu nie sprawia mi żadnej przyjemności (jakiegokolwiek!)
                          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                            normalności - może niekoniecznie ale zdrowie, jak najbardziej by się przydało - bo nawet picie jakiegokolwiek płynu nie sprawia mi żadnej przyjemności (jakiegokolwiek!)
                            To ja mam podobnie z tym piciem "niektórych płynów" w tej chwili. Wiem co to za ból. Żyję o samej herbacie
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              ale w tym problem - czegokolwiek się nie napiję, to to jest niedobre, zresztą to samo z jedzeniem - nawet czekolada nie sprawia mi przyjemności
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                                ale w tym problem - czegokolwiek się nie napiję, to to jest niedobre, zresztą to samo z jedzeniem - nawet czekolada nie sprawia mi przyjemności
                                Tak. Język jak kołek. Pieprz można sypać kilogramami i nic nie czuć.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎