Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
    To ja jeszcze tylko dodam, że moja córka usiłowała zbierać wyschnięte żaby, polnymi kwiatkami gardząc
    Czy mogę spytać jaki przyświecał jej cel?

    Comment

    • garfunkel
      Senior
      • 04-2005
      • 1068

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
      Czy mogę spytać jaki przyświecał jej cel?
      Mała pięcioletnia dziewczynka chciała mieć małe zwierzątko w domu, najlepiej takie , co nie ucieka - a stwierdziła szybko, że owe żaby nie uciekały. Poświęciłam się i łapałm żywe- te pouciekały

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
        Mała pięcioletnia dziewczynka chciała mieć małe zwierzątko w domu, najlepiej takie , co nie ucieka - a stwierdziła szybko, że owe żaby nie uciekały. Poświęciłam się i łapałm żywe- te pouciekały
        Proponuję w takim razie ślimaki, są mało mobilne Żółw odpada, wbrew pozorom całkiem ruchliwe i szybkie stworzenie.

        Comment

        • garfunkel
          Senior
          • 04-2005
          • 1068

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
          Proponuję w takim razie ślimaki, są mało mobilne Żółw odpada, wbrew pozorom całkiem ruchliwe i szybkie stworzenie.
          Na razie nie planuję hodowania zwierzątek w domu. Mnóstwo przyczyn. Ale mam ochotę właśnie na żółwia.
          A co do ślimaków, to przypomniałeś mi pewną historię z dzieciństwa. Nałapałam z bratem winniczków, przynieśliśmy je do domu i zagrody, ogrodziliśmy pięknie kamyczkami miejsce w ogródku, żeby właśnie tam sobie przebywały. Mama ich w domu nie chciała . Rano, po obudzeniu, w te pędy na dwór, a w naszym "ślimakowie" ani jednego ślimaka nie było. Porozchodziły się po całym okalającym dom terenie. Takie spryciule

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            Moja córka w związku z alergią nie może mieć zwierzęcia futerkowego.Wie o tym.W piatek po przyjściu z przedszkola zapytała się czy żółw ma sierść?.Co mam powiedzieć?.Uczulona jest na pewno ale na razie specjaliści nie są w wstanie powiedzieć na co.
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
              Moja córka w związku z alergią nie może mieć zwierzęcia futerkowego.Wie o tym.W piatek po przyjściu z przedszkola zapytała się czy żółw ma sierść?.Co mam powiedzieć?.Uczulona jest na pewno ale na razie specjaliści nie są w wstanie powiedzieć na co.
              Z tego co wiem, żółw jest właśnie często spotykany u dzieci które mają alergię na zwierzęta futerkowe, natomiast nigdy nie słyszałem o alergii na żółwia, bo sierści oczywiście nie ma Z drugiej jednak strony sądzę, że Twoja córka mogłaby się mocno rozczarować - żółw nie przyjdzie na wołanie, ciężko go przytulić i tak dalej.

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                wracając do tematu
                wczorajszy dzień minął nadzwyczaj spokojnie - kilka godzin nauki, zaspokajanie żołądka wieloma posiłkami, trochę porządków w głowie i w pokoju, spacer dzienny (spotkanie twarzą w twarz z sarną i wiewiórką) i spacer wieczorny (spotkanie z komarzycami), a w wolnej chwili oglądanie ekranizacji "Męża idealnego" Oskara Wilde'a
                normalnie wakacyjny weekend!
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  Kolejny dobry wyjątkowy dzień. A wieńczy go punk as fuck
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    Spędziłem cały dzień na byczeniu się, a konkretnie na oglądaniu filmów (bo mam duże zaległości) przy piwku.
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 3467

                      niedziela - łapanie słońca, a przede wszystkim inicjacja kufla "Piwo Świdnickie Czarne - od Krzysia"
                      poniedziałek - łapanie smogu i zawirowania mentalne
                      co przyniesie wtorek?
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        Wczoraj dałem się namówić Arcemu i grałem w piłke pierwszy raz od kilku lat. Nie dość, że miałem mroczki w oczach , kołatanie w sercu to jeszcze zakwasy, naciągnięte wszystkie ścięgna i w takim stanie musiałem iść na nockę do pracy. Normalnie makabra i masakra. Dziś cierpię godnie i w milczeniu Najgorsze, że znowu muszę iść na nockę bo inaczej bym się znieczulił
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Kilogram truskawek, kilogram czereśni ... i tak minął dzień
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • cyborg_marcel
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 3467

                            wczorajszy już dzień minął na wypoczywaniu na necie, koncercie U2 i przymyśliwań nad sensem tego świata, mego życia i tak aż do chwili obecnej, w której to piszę 1500 post
                            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Było tak: od rana zapieprz w pracy, potem wyrwałem się do domu, aby ugościć montera z tepsy, który dotarł przedwcześnie i zmył się przed moim przybyciem ([--- autocenzura: tu była tzw. wycieczka osobista ]), potem znów zapieprz w pracy. Tuż przed fajrantem dowiedziałem się, że całe trzy dni (wliczając sobotę) mojej ciężkiej pracy zdają się na damski ****, bo menedżment zmienił podejście - i od nowa Polsko Ludowa... Gdyby nie:
                              1. dostawa Ciechana niepasteryzowanego do sklepu pod domem
                              2. fakt, że udało mi się samodzielnie zreperować neostratę (no, dobra - sama się zreperowała, ja tylko przeprowadzałem reinstalacje i restarty systemu...)
                              to chyba bym juz zwątpił...
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 3467

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                                Tuż przed fajrantem dowiedziałem się, że całe trzy dni (wliczając sobotę) mojej ciężkiej pracy zdają się na damski ****
                                z tego, co wiem, to **** był prowadzony przez męski menedżment
                                głowa do góry - zawsze możesz liczyć na niepasteryzowanego Ciechana w forumowym towarzystwie

                                mnie wczorajsza doba zaczęła się przeżyciem tąpnięcia w kopalni, a zakończyła piwnym pożegnaniem kilkaset kilometrów dalej = ogólnie to był udany dzień
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎