Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy jest sens zamieszczania zdjęć na forum - autoryzacja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    #91
    Pepek TEŻ CHĘTNIE siebie poogląda. Nawet jeśli są to zdjęcia skandaliczne itp. itd. Ale pewnie nie tak skandaliczne jak to drzewniej bywało

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #92
      zythum napisał(a)
      Uważam, że potrzeba autoryzacji skłania mnie do pesymistycznego wniosku, że coś się kończy.

      Boszsz... Zythum, co się z Tobą dzieje???
      Przypominam, że kwestia autoryzacji zdjęć istnieje od początku forum i na samym początku parę osób - w tym ja - nie życzyło sobie W OGÓLE zamieszczania jakichkolwiek zdjęć.

      Wybacz, ale uważam, że Twoja wypowiedź to przerost formy nad treścią - nie doszukuj się filozofii, po prostu każdy jest inny i ma prawo do ochrony swojego wizerunku.

      Twierdzenie, że cd to to samo co publikowanie w sieci to już jest objaw nie powiem czego, bo Cię chłopie lubię, choć staram się nie czytać za dużo Twoich wypowiedzi ostatnio, bo przeginasz, naprawdę, a nie chciałabym też "nabrać niechęci do spotykania się z niektórymi forumowiczami". Wyluzuj trochę, przyda się.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #93
        zythum napisał(a)
        Co do działu Polityka i uwagi ŻĄ - z przykrością i pełną swoją winą stwierdzam, że Żą ma rację - niestety zaczynam odczuwać niechęć do spotykania pewnych osób, nie tylko z powodów osobistych co z powodów,że zaczynam obawiać się, że przeniosę te dyskusje to realu i nie będzie już tak miło.
        Zyziek - nie bądź dzieckiem. Wszystkie dyskusje w dziale "Polityka" to przecież intelektualne prowokacje. Możesz tam mnie (i siebie) ośmieszać w dowolny sposób - i tak będę Cię kochał. Spytaj Irona i jego Małążonkę, jak ponoć w Świdnicy tłumaczyłem mu co myślę o wszystkich Warszawiakach, o jego piwie, o kolekcjonowaniu pszeniczniaków. Rozstaliśmy sie w wielkiej miłości, z planami na przyszłość. Właśnie dlatego, że to wszystko to były ćwiczenia umysłu, które nie pozwalają mu całkiem zwapnieć.

        Comment

        • Cyrkonia
          Senior
          • 10-2001
          • 1936

          #94
          Małażonka napisał(a)
          Wzorem premiera Millera, który stwierdził ostatnio, że nie będziemy umierać za Niceę, mamy pewną kompromisową (przynajmniej w naszym mniemaniu) propozycję. Zamieszczę poniżej listę osób, które znajdują się na zrobionych przez nas zdjęciach. Osoby, które w ciemno akceptują ujawnienie swoich piwnych ryjków – proszę o wpisanie się w temacie do końca tygodnia. Potem opublikujemy (lub nie) zdjęcia. Oto lista:
          - Ahumba
          - Easy
          - Albeertos
          - Małgosia
          - Art
          - Małażonka
          - Iron
          - Kamyczek
          - Pjenknik
          - Marusia
          - Slavoy
          - Tabletka
          - Carlberg
          - Wiktoria
          - Pepek
          - Madzia
          - Maryhh
          - Stary Kocur
          - Pieczarek
          - Misiek
          - Krzysiu
          - Mwa i Jego syn
          - Naczelnik
          - Jerzy
          - Piecia
          - Zyziek
          - Żą
          Jeśli już gdzieś się pokażę i ktoś uwieczni moją wstrętną mordę, to zgadzam się na umieszczanie zdjęć. Byle przyzwoitych.
          www.stat-gra.pl

          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            #95
            Ja wyrażam zgodę na publikację mojego ryja pod dwoma warunkami:
            - nie są to zdjęcia typu Świdnickie Anioły"
            - nie leżę na nich zarzygany
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #96
              Ja też pod podobnymi warunkami jak pjenknik wyrażam zgodę na pokazywanie mojej facjaty
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                #97
                Może jestem przemęczony, może coraz bardziej przytłacza mnie to co się dzieję w Polsce, na świecie, obok mnie, na osiedlu, wszędzie dookoła. Powoli nie mogę tego znieść. Może nie mogę zdoby się na tylko intelektulane prowokacje gdy widzę tyle nędzy i z drugiej strony kompletnie zadowolonych z siebie i z tego stanu rzeczy ludzi. Może widzę zbyt dużo obojętności z jednej strony, z drugiej zbyt dużo egozimu i skupianiu się tylko na sobie. Może po prostu mimo 32 lat świat widzę oczami nastolatka. Sam nie wiem - może potrzebuję dwóch tygodni w leśniczówce odcięty od świata, a może jednak brak mi hydrobiologii i mam dość wszystkiego i ludzie dookoła doprowadzają mnie do obłędu.

                Wracając do autoryzacji - krótko - moje zdjęcia możecie publikować bez żadnych zastrzeżeń. Jak to mówią: Punk to nie łaskotki[/list]
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • maryhh
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 1895

                  #98
                  moje fotki też można umieszczać
                  a jak bedę miał jakieś obiekcję to poposzę o usunięcie
                  Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                  "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                  do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #99
                    Myślę, że nie ma wątpliwości: mój ryjek może się pokazywać na forum bez zastrzeżeń

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      zythum napisał(a)

                      [...]Mogę tylko obiecać, że postaram się bardziej warzyć swoje wypowiedzi [...]

                      Warz to Chłopie piwo, a wypowiedzi proponowałbym ważyć

                      A wracając do ad rema

                      Myślę że całkowicie oczywiste jest że zezwalam łaskawie (a co) na publikację fotek (zwłaszcza tych niesfornych) przedstawiających moją facjatę, jak i inne członki
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • ppns
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1737

                        Nie mam nic przeciw umieszczaniu mego oblicza w relacjach
                        z giełd/spotkań.
                        Jesli ktos zadaje sobie aż tyle trudu i zachodu , by mnie
                        uwiecznić na celuloidzie ( czy w obecnej erze dokładniej
                        na jakiejś bitmapie czy innym jpg'u )
                        to moża być jedynie wdzięcznym.
                        piwoppns@wp.pl

                        Comment

                        • roman-n
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 183

                          Cenzurze - NIE !!!
                          Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

                          Comment

                          • jerzy
                            piwoholik
                            • 10-2001
                            • 4705

                            Małażonka napisał(a)
                            Osoby, które w ciemno akceptują ujawnienie swoich piwnych ryjków – proszę o wpisanie się w temacie do końca tygodnia. Potem opublikujemy (lub nie) zdjęcia.
                            Akceptuję w ciemno, teraz i w przyszłości - licząc oczywiście na to, że w przypadkach nazwijmy to drastycznych autor zastosuje autocenzure.
                            Jeśli jakieś moje zdjęcie BARDZO mi się nie spodoba - poproszę ARTa o usunięcie.
                            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              Oj, chwilę mnie nie było, a tu taka dyskusja wybuchła. Też zamieszczałem zdjęcia z imprez i oficjalnych (giełdy, zlot) jak i nieoficjalnych (moja bytność w Warszawie np.) tylko raz miałem poważne wątpliwości czy zamieścić jedno zdjęce z Warszawy: „Leszek z puszki, z sokiem, na ciepło, przez rurki”. Ostatecznie zostało zamieszczone. Sam zgadzam się na zamieszczanie mojej osobistej facjaty. Jak na razie nie robiłem na imprezach nic czego mógłbym się wstydzić. I chyba tak będzie dalej.
                              Może wystarczy odrobina rozsądku i autocenzura autora/zamieszczającego fotki.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • grzeber
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2868

                                Tak jak większość również zgadzam się na umieszczanie mojej twarzyczki. Jak będe miał jakieś objekcje to zgłosze apelacje do najwyższego
                                pozdrawiam
                                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎