Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wszedzie tego szukam POMOCY

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #16
    joevairus napisał(a)
    WTEN SPOSOB OSOBISCIE DALEM RADE WYPIC 4 PIWA JEDNO ZA DRUGIM. FAJNE JEST TO ZE SZYPCIEJ CIE LAPIA PROCENTY TYLKO ZE PO UPLYWIE JAKIS 30 MINUT. EFEKTY UBOCZNE SA TAKIE ZE CZASAMI ZYGA SIE POPROSTU PIANA ALE OGOLNIE JEST ZAJEBISCE. NIEPOLECAM UZYWAC DO TEGO TAKICH PIW JAK TYSKIE(MOJE ULUBIONE) ZYWIEC CZY ZUBR. TAKIMI PIWAMI TRZEBA SIE DELEKTOWAC.


    NADAL CZEKAM NA POMOC W ZNALEZIENIU MIEJSCA WKTORYM MOGLBYM TAKA RURE KUPIC
    Idź się lepiej chłopie delektować tymi wspaniałymi piwkami .Na tym Forum watpie by ktoś pił się piwo na czas,także proponuję zmienić Forum lub zrobić to co proponował grzech .


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • bahtol
      słomiany zapał
      • 10-2002
      • 331

      #17
      Mam spore obawy, że tutaj metoda grzecha może nie dać rezultatów. Należałoby raczej zmienić materiał z którego wykonane jest proponowane przez grzecha narzędzie, a najlepiej jeszcze wielokrotnie zwiększyć jego gabaryty.
      PS Dawno nam się ktoś taki nie trafił....
      =bahtol=

      Comment

      • Pucak
        Senior
        • 12-2002
        • 242

        #18
        joevairus napisał(a)

        POPROSTU CZYM WYZEJ PODNIESIESZ BUTELKE WKTORYM JEST BROWAR TYM JEST WIEKSZE CISNIENIE A CZYM JEST WIEKSZE CISNIENIE TYM SZYPCIEJ SIE PIJE
        CZYSTA FIZYKA
        OSOBISCIE TAKIEGO PICIA NIEPOLECAM, NADAJE SIE WTEDY KIEDY CHCEMY SZYBKO SIE UPIC NP. NA DYSKOTEKE CZY JAKAS IMPREZKE. [/B]
        Masz długie ręce czy ktoś trzyma butelkę z rurką?
        Robisz to na imprezie/dyskotece czy w domu przed wyjściem?

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          #19
          Może rozejrzyj się za jakąś wieżą ciśnień? Albo chociaż taką nożną pompką do materaca - jej pojemność przekracza pół litra, a na depnięcie trzeba około pół sekundy - i nawet jest zaopatrzona w odpowiedni wężyk.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #20
            joevairus napisał(a)
            WTEN SPOSOB OSOBISCIE DALEM RADE WYPIC 4 PIWA JEDNO ZA DRUGIM. FAJNE JEST TO ZE SZYPCIEJ CIE LAPIA PROCENTY TYLKO ZE PO UPLYWIE JAKIS 30 MINUT. EFEKTY UBOCZNE SA TAKIE ZE CZASAMI ZYGA SIE POPROSTU PIANA ALE OGOLNIE JEST ZAJEBISCE. NIEPOLECAM UZYWAC DO TEGO TAKICH PIW JAK TYSKIE(MOJE ULUBIONE) ZYWIEC CZY ZUBR. TAKIMI PIWAMI TRZEBA SIE DELEKTOWAC.
            NADAL CZEKAM NA POMOC W ZNALEZIENIU MIEJSCA WKTORYM MOGLBYM TAKA RURE KUPIC
            jak chcesz sie szybko nawalić to po co męczyc się piwami? wódka za droga? kup sobie kwasiora, albo dwa, walnij je z gwinta migusiem szybciutko się sponiewierasz, a na swój siarczany oddech złapiesz niejedna pannę

            a jeśli rurka konieczna, zapytaj się w aptece czy nie maja kanek do enemy

            a Art mógłby zamknąć ten temat
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #21
              joevairus napisał(a)
              ...NADAL CZEKAM NA POMOC W ZNALEZIENIU MIEJSCA WKTORYM MOGLBYM TAKA RURE KUPIC
              Weź z domu rurę od odkurzacza. Jest długa, giętka, a na końcu możesz sobie przymocować ssawkę. A jak przyczepisz z tyłu odkurzacza i go włączysz, to wypijesz jeszcze szybciej.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #22
                Ja proponuję skoczyć do weterynarza. Może pożyczy wielką strzykawę na konie. A potem to już dla lepszego efektu - w żyłę pół litra czystej. I po ptokach
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • Cordel
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 1087

                  #23
                  I to są odpowiedzi "elity" tego forum. "Chodź go Stachu zjedziemy tak, że mu ucho zwiednie!" Żałośni jesteście. Kiedyś to było dobre miejsce do wymiany pogladów, a teraz? Teraz to jest parada bufonów, i ludzi, którzy wierzą, że wszystkie rozumy zjedli, zanim poproszono do uczty...Na Głupie zapytanie nie daje się odpowiedzi, nie dobija pytajacego tanim cynizmem... Pozostawia się takie pytanie bez odpowiedzi... Czy brak zainteresowania "elity" nie jest wystarczajacą obrazą? Poza tym pragnę z całego serca, byscie przypomnieli sobie własną, niezapomnianą młodość. Ile razy musieliście się wstydzić za własne wybryki? Ile razy wypluwaliście z bólem ową "rurę"? Niech rzuci kamieniem, kto jest bez winy...
                  "Mam powody
                  Powstrzymywać się od wody.
                  Od wody mnie w brzuchu kole:
                  Pijam tylko alkohole."
                  Jan Lemański

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #24
                    Ja tam nigdy żadnej rury nie wypluwałem. Ale i owszem, zdarzało mi się robić biznesplany z cyklu 'jak najtaniej i najefektywniej się skuć'.

                    I w ogóle o co chodzi, kolega dostał przecież kilka konkretnych rad. Nawet Pieczarek się go nie czepnął, że pisze dużymi literami.

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #25
                      Cordel napisał(a)
                      I to są odpowiedzi "elity" tego forum. "Chodź go Stachu zjedziemy tak, że mu ucho zwiednie!" Żałośni jesteście. Kiedyś to było dobre miejsce do wymiany pogladów, a teraz? Teraz to jest parada bufonów, i ludzi, którzy wierzą, że wszystkie rozumy zjedli, zanim poproszono do uczty...Na Głupie zapytanie nie daje się odpowiedzi, nie dobija pytajacego tanim cynizmem... Pozostawia się takie pytanie bez odpowiedzi... Czy brak zainteresowania "elity" nie jest wystarczajacą obrazą? Poza tym pragnę z całego serca, byscie przypomnieli sobie własną, niezapomnianą młodość. Ile razy musieliście się wstydzić za własne wybryki? Ile razy wypluwaliście z bólem ową "rurę"? Niech rzuci kamieniem, kto jest bez winy...
                      Z czystym sumieniem, rzucam kamieniem. W życiu nic tak głupiego do głowy mi nie przyszło.
                      PS
                      Dziekuję, miło jest być elitą
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #26
                        Cordel napisał(a)
                        I to są odpowiedzi "elity" tego forum. "Chodź go Stachu zjedziemy tak, że mu ucho zwiednie!" Żałośni jesteście. Kiedyś to było dobre miejsce do wymiany pogladów, a teraz? Teraz to jest parada bufonów, i ludzi, którzy wierzą, że wszystkie rozumy zjedli, zanim poproszono do uczty...Na Głupie zapytanie nie daje się odpowiedzi, nie dobija pytajacego tanim cynizmem... Pozostawia się takie pytanie bez odpowiedzi... Czy brak zainteresowania "elity" nie jest wystarczajacą obrazą? Poza tym pragnę z całego serca, byscie przypomnieli sobie własną, niezapomnianą młodość. Ile razy musieliście się wstydzić za własne wybryki? Ile razy wypluwaliście z bólem ową "rurę"? Niech rzuci kamieniem, kto jest bez winy...
                        Ja piłem różne alkohole,ale picie przez rurkę,czy też wódy z gwinta do zakończenia flaszki i w ogóle z gwinta nie uskuteczniałem.Hejnała-jeśli chodzi o wino to nie powiem trąbiłem i nie tylko z powodu braku szkła.Pod sklepem ,w sklepie piwa wypiłem też sporo.
                        Święty nie byłem i nie będę,ale bez przesady z takimi zapytaniami.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #27
                          Cordel napisał(a)
                          I to są odpowiedzi "elity" tego forum. "Chodź go Stachu zjedziemy tak, że mu ucho zwiednie!" Żałośni jesteście. Kiedyś to było dobre miejsce do wymiany pogladów, a teraz? Teraz to jest parada bufonów, i ludzi, którzy wierzą, że wszystkie rozumy zjedli, zanim poproszono do uczty...Na Głupie zapytanie nie daje się odpowiedzi, nie dobija pytajacego tanim cynizmem... Pozostawia się takie pytanie bez odpowiedzi... Czy brak zainteresowania "elity" nie jest wystarczajacą obrazą? Poza tym pragnę z całego serca, byscie przypomnieli sobie własną, niezapomnianą młodość. Ile razy musieliście się wstydzić za własne wybryki? Ile razy wypluwaliście z bólem ową "rurę"? Niech rzuci kamieniem, kto jest bez winy...
                          A Ty jesteś strażnikiem moralności, że wyrokujesz i osądzasz? Ty jesteś ponad "elitą"? Czujesz się lepszy?
                          Nie pozostawia się pytań bez odpowiedzi, żadnych, a każda odpowiedź może być adekwatna do pytania.
                          I jeszcze jedna rzecz, gorsza jest ludzka ignorancja i cisza, niz cyniczne odpowiedzi..
                          Głupie odpowiedzi na głupie pytania czegoś uczą.

                          A juz największą głupotą byłoby się obrażanie na nie.
                          i wiem, że Joevairus też o tym wie, a tym bardziej napewno potrafi zripostować się odpowiedzią, bez udziału adwokata.
                          Zdrówko
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • Andrewbrw
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 932

                            #28
                            Z przyjemnością rzucę kamieniem czuję się niewinny... o wybacz wielki Cordelu...kim TY jesteś aby zarzucać NAM jakąś winę??????????????

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #29
                              chyba poproszę o powrót do tematu
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #30
                                Rewelacyjny temat na pobudkę. Już prawie z krzesła spadam ze śmiechu
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎