Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wszedzie tego szukam POMOCY

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    #31
    Ja już spadłem i się trochę potłukłem... ale warto było.
    Ciekawe tylko, czy założyciel tematu jeszcze tu wpadnie (z rurką, albo bez)?

    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #32
      adam16 napisał(a)
      Ja proponuję skoczyć do weterynarza. Może pożyczy wielką strzykawę na konie. A potem to już dla lepszego efektu - w żyłę pół litra czystej. I po ptokach
      Ja w kwestii nazewnictwa: nie weterynarza, a lekarza weterynarii. Na konie to się stawia, Adamie Szanowny. Obawiam się, że największa jaką posiadać może, będzie strzykawka systemu Jeaneta (50 ml). Prościej skoczyć do ginekologa.

      Wracając do tematu wolę wierzyć, że jest to prowokacja. Trudno dopuścić myśl, że jego założyciel pisze to wszystko na serio. Jeśli jednak tak, to łubudu (posłałem kamień).

      Comment

      • breslauer
        Senior
        • 05-2002
        • 2690

        #33
        Nie wiem czy Cordel zauważył, ale na tym Forum staramy się promować nie tylko pewne gatunki piw, ale także, a może przede wszystkim, KULTURĘ spożycia złocistego trunku. Dlatego jeśli ktoś pisze o szybkim uwalaniu się piwem, o rzyganiu pianą i tym podobnym, to nic dziwnego, że spotyka się z taką, a nie inną rekacją.
        I ciesz się, że Twoja wypowiedź spotkała się też z jakimś odzewem, a nie, jak to napisałeś "brakiem zainteresowania elity" ...
        Natomiast dla chcących uwalać się piwem przez rurę zamiast młotka proponowałbym lewatywę z jęczmiennych plew.

        Comment

        • Cordel
          Senior
          • 09-2001
          • 1087

          #34
          A czy ja prosiłem o odpowiedź? Nie, nie prosiłem. Jedyne, czego pragnąłem, to chwila refleksji w Waszym wykonaniu. A Andrewbrw dalej uprawia cynizm... "O wielki Cordelu"... To już poniżej pasa. Przypominają mi się czasy podstawowej szkoły i tamtejsze odzywki. Wielki to ja na pewno nie jestem. Znajdź sobie temat o łomżyńskim Atomie, a następnie
          znajdź moje wpisy, może wtedy zrozumiesz dlaczego nie rzucam kamieniem... Wracając do tematu. Nie wiem, jaki ma sens umieszczanie w sobie ciała obcego w sposób tutaj zaproponowany... Pamiętam jak musiałem sie kiedyś poddać gastroskopii na okoliczność wrzodów żołądka. To było piekło. Coś jak lewatywa, tylko odwrotnie... Nie popieram, nie rozumiem, na samą myśl chowam się do szafy...
          "Mam powody
          Powstrzymywać się od wody.
          Od wody mnie w brzuchu kole:
          Pijam tylko alkohole."
          Jan Lemański

          Comment

          • joevairus
            Junior
            • 04-2004
            • 7

            #35
            Niewiem co napisac
            zaluje ze zaczolem te dyskusje
            jedno mnie denerwuje
            kim jestescie zeby mnie oceniac
            kazdy jest inny i kazdy lubi co innego
            chcialbym terz zaznaczyc ze przez rure pilem tylko kilka razy bo patrze ze niektorzy tutaj uwazaja mnie za jakiegos pijaka(lekko powiedziane)

            Comment

            • Andrewbrw
              Senior
              • 03-2004
              • 932

              #36
              Niech rzuci kamieniem, kto jest bez winy...
              a to nie jest cynizm?

              Comment

              • Andrewbrw
                Senior
                • 03-2004
                • 932

                #37
                joevairus napisał(a)
                Niewiem co napisac
                zaluje ze zaczolem te dyskusje
                jedno mnie denerwuje
                kim jestescie zeby mnie oceniac
                kazdy jest inny i kazdy lubi co innego
                chcialbym terz zaznaczyc ze przez rure pilem tylko kilka razy bo patrze ze niektorzy tutaj uwazaja mnie za jakiegos pijaka(lekko powiedziane)
                nikt Cię nie ocenia... po prostu tu nie ma miejsca na takie tematy, znajdż forum o szybkim piciu piwa i tam szukaj odpowiedzi na temat wyżej wymienionej rurki

                Comment

                • joevairus
                  Junior
                  • 04-2004
                  • 7

                  #38
                  jak by bylo takie forum to napewno bym tak zrobil

                  Comment

                  • Pucak
                    Senior
                    • 12-2002
                    • 242

                    #39
                    Nie przejmuj się stary, miałeś wejście smoka z tą rurką i była niezła zabawa
                    Witaj na forum, trochę mniej błędów ortogr. i będzie spoko!
                    Twoje zdrowie bez rurki oczywiście

                    Comment

                    • Andrewbrw
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 932

                      #40
                      To fakt, ubaw był nieziemski niektórzy nawet pospadali z krzeseł mam nadzieję że są cali i zdrowi. Joevarius ożywił forumowiczów bez granic
                      zdrówko!

                      Comment

                      • maleństwo
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 847

                        #41
                        Twoje zdrówko(Żywcem) i za rurę. Miałam kiedyś taką rurę (ze szpitala), dosyć długą chyba metr i giętką. Podobno pochodziła od jakiegoś urządzenia szpitalnego do podawania narkozy. Popytaj w sklepach medycznych. Może znajdziesz.

                        Comment

                        • joevairus
                          Junior
                          • 04-2004
                          • 7

                          #42
                          Nie przejmuj się stary, miałeś wejście smoka z tą rurką i była niezła zabawa
                          Witaj na forum, trochę mniej błędów ortogr. i będzie spoko!
                          Pucak nierobie bledow ortograficznych ja poprostu nieuzywam polskich liter

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            #43
                            Generalnie z tą rurą największy problem jest taki, ze nie podałeś, jakiej ma być średnicy...
                            A po za tym witaj i Twoje zdrowie (chwilowo Kunter Mocny z Grudziądza)!

                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • pieczarek
                              zwykle cham i prostak
                              • 06-2001
                              • 5011

                              #44
                              joevairus napisał(a)
                              Pucak nierobie bledow ortograficznych ja poprostu nieuzywam polskich liter
                              Czyli jesteś - za ogromnym przeproszeniem - kompletny tłuk. Matury nie zdasz w ten sposób.
                              Na dodatek, nie używasz znaków interpunkcyjnych. I nie oddzielasz spacjami słów ("nierobie","nieuzywam"). Czyli tak, jak wyżej napisałem - kompletny tłuk gramatyczno-ortograficzny. I jeszcze to zakompleksione pisanie wielkimi literami. Dziecinada kompletna. Mój 16-letni syn śmieje się z czegoś takiego już od 3 lat.

                              A teraz wrócmy do sedna rzeczy. Jaki powinien być wg Ciebie przekrój tej rurki? Chcę zrobić eksperyment. Po prostu nijak nie mogę uwierzyć, że przez przełyk może przepłynąć 0,25 litra cieczy na sekundę. Wstępnie uważam Cię za trolla. Ale muszę to sprawdzić. Wtedy albo odszczekam, albo dołączę Cię do osób ignorowanych.

                              Comment

                              • joevairus
                                Junior
                                • 04-2004
                                • 7

                                #45
                                A wiec co do srednicy to musi to byc okolo:3 moze 3,5 cm.
                                A jak juz zrobisz ten eksperyment Pieczarek to czekam na przeprosiny bo gwarantuje ze to dziala

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎