Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wszedzie tego szukam POMOCY

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Audi
    Senior
    • 03-2003
    • 1682

    #46
    pieczarek napisał(a)
    Chcę zrobić eksperyment.
    Ale ten eksperyment to raczej nie na sobie ??

    Comment

    • Standarte
      Gość
      • 08-2003
      • 467

      #47
      Dobrze o Tobie świadczy, że po tym, co tu przeczytałeś nie zraziłeś się do naszego forum. Ja również w okresie błędów i wypaczeń młodości robiłem różne rzeczy (mój rekord w piciu 0,5l. piwa - 12 sekund, ale nie używałem rury ) mimo to namawiam Cię to przestudiowania zawartości browar.biz. Jeśli to, o czym przeczytasz Ci się spodoba, to witamy w klubie, jeśli nie - po prostu szukaj innego towarzystwa. Mimo wszystko mam nadzieję, że jeszcze nieraz się na tym forum spotkamy.

      Comment

      • kangurpl
        Senior
        • 03-2002
        • 2660

        #48
        joevairus napisał(a)
        Pucak nierobie bledow ortograficznych ja poprostu nieuzywam polskich liter
        No jeżeli chcesz pozostać z nami na dłużej to zacznij, nasi terroryści FCJP nie odpuszcą.
        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #49
          Jeśli chodzi o rekordy w piciu piwa na tempo, to zdaje się 1,5 sekundy ktoś zaliczył kufel w zeszłym roku na giełdzie w Białej Podlaskiej, bez żadnej rury. No i mamy takiego kolegę, co w 3 sekundy wypija kufel na luzie, a nawet i koleżankę, której zajmuje to 4 sekundy, więc jak widać, wystarczy poćwiczyć, a nie jakieś paskudztwa pchać sobie w gardziel.

          P.S. Nadmienię tylko, że te czynności przez wymienione osoby były wykonywane w celach konkursowych, bo co to za przyjemność szybko się nawalić - tego nigdy nie zrozumiem
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Audi
            Senior
            • 03-2003
            • 1682

            #50
            joevairus napisał(a)
            ...chcialbym terz...
            cytat:
            --------------------------------------------------------------------------------
            joevairus napisał(a)
            Pucak nierobie bledow ortograficznych ja poprostu nieuzywam polskich liter

            Comment

            • pjenknik
              • 08-2001
              • 3388

              #51
              Marusia napisał(a)
              Jeśli chodzi o rekordy w piciu piwa na tempo, to zdaje się 1,5 sekundy ktoś zaliczył kufel w zeszłym roku na giełdzie w Białej Podlaskiej, bez żadnej rury. No i mamy takiego kolegę, co w 3 sekundy wypija kufel na luzie, a nawet i koleżankę, której zajmuje to 4 sekundy, więc jak widać, wystarczy poćwiczyć, a nie jakieś paskudztwa pchać sobie w gardziel.

              P.S. Nadmienię tylko, że te czynności przez wymienione osoby były wykonywane w celach konkursowych, bo co to za przyjemność szybko się nawalić - tego nigdy nie zrozumiem
              Mi to zajęło kilka sekund więcej, ale konkurs był nieuczciwy wypiłem wcześniej 4 (moje) zwykłe kufle
              Przełyk ludzki może znacznie ucierpieć po kontakcie z rura o średnicy 3 cm. a konkretnie chrząstki tchawicy moga sie poczuć przytłoczone.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎