Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dział "Polityka".

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #61
    W takim razie odświeżam pamięć Zythumowi - post nr 2.

    Mam nadzieję, że sam stwierdzisz, że to faktycznie poniżej krytyki, a tłumaczenie się, że nie pamiętasz - no to wybacz, jak jesteś zawiany, to nie siadaj do netu...

    Nie chodzi o wykreślanie kogokolwiek tylko spojrzenie z boku na swoje zachowanie i przystopowanie - dyskusja owszem, ale takie coś
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #62
      Ja nie chciałem się usprawiedliwać tym że byłem kompletnie zalany, a pewna wiadomość mnie po prostu dobiła (przy okazji w kontekście, że Miłka też może stracić pracę) chodziło mi tylko o wyjaśnienie, że bywają konteksty w których człowiekowi się przelewa, a poglądy innych które takie czyny (jak zwalnianie pracowników przy ciągłym wzroście zysków firmy) w tym momencie są po prostu mocno załamujące i wtedy "życzysz" im aby ich spotkało to samo to wtedy może zmienią swoje poglądy. Na pewno nie powinienem tego napisać w ten sposób i od tamtej pory całkiem pijany do netu nie usiadłem.

      Tak jak napisałem PRZEPRASZAM, ostatnią rzeczą jaką chcę to rzeczywista krzywda kogokolwiek mimo, że być może werbalnie wyrażam taką chęć.
      Last edited by zythum; 18-05-2004, 20:14.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • crizz
        ...
        • 02-2003
        • 1255

        #63
        Art, czy ten filtr na dział Polityka ma jakiś, hmmm, priorytet w Twoich planach rozwoju Browar.biz? A jeśli nie, to czy mógłby mieć?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          #64
          trochę trudno mi jeszcze bardziej priorytetować priorytety
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #65
            Standarte napisał(a)
            Serio? są takie?

            Nie ma natomiast żadnego logicznie motywowanego powodu by wyrzucać politykę a pozostawiać np. równie konfliktogenny sport
            Serio ich nie dostrzegasz? Albo przynajmniej niebezpieczeństwa ich powstania?

            Jakoś ten konfliktogenny sport nie wywołał równie nerwowych dyskusji co polityka, już o tym zresztą napomknąłem w tym temacie.

            Pjenkniku, może niedługo nadejdzie czas, że ktoś z was nie będzie w stanie gościć forumowicza przeciwnej opcji pod swoim dachem. Dużo łatwiej coś powiedzieć, niż później to odkręcić.

            Comment

            • Standarte
              Gość
              • 08-2003
              • 467

              #66
              Nie dostrzegam z prostego powodu. Praktycznie nikogo z adwersarzy nie znam osobiście. Pomimo, iż często polemizuję z poglądami Zythuma czy Becika do żadnego z nich nie czuję jak dotąd uprzedzeń. Przeciwnie, częstokroć mam wrażenie, że w wielu sprawach mamy podobne poglądy, choć trudno znaleźć wspólną płaszczyznę. Nie zauważyłem też aby różnice zdań w tematach politycznych przekładały się na tematykę piwną, choć przyznaję, że nie analizowałem tego w ten sposób (czy np. Pieczarek i Zythum lubią te same piwa, czy też wypisują fałszywe recenzje na złość drugiemu ). Czy nie dostrzegam niebezpieczeństwa powstawania antagonizmów? Ależ oczywiście - dostrzegam, tyle, że się ich nie obawiam. Życie jest pełne podobnych niebezpieczeństw zatem nie ma sensu antycypować rzeczywistości.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #67
                Właśnie! Skasować "Politykę" ze względu na prawdopodobieństwo negatywnego wpływu na obiektywność recenzji piwnych!

                Dzisiaj leciało "Siedem życzeń" i normalnie gdybym miał takiego Rademensa...

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  #68
                  ... to skasowałbyś "Politykę" siedem razy .

                  A w najgorszym wypadku ktoś może przedstawić piwo domowe swego adwersarza jako ciecz nędzną i ponurą
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • pjenknik
                    • 08-2001
                    • 3388

                    #69
                    żąleną napisał(a)
                    Serio ich nie dostrzegasz? Albo przynajmniej niebezpieczeństwa ich powstania?

                    Jakoś ten konfliktogenny sport nie wywołał równie nerwowych dyskusji co polityka, już o tym zresztą napomknąłem w tym temacie.

                    Pjenkniku, może niedługo nadejdzie czas, że ktoś z was nie będzie w stanie gościć forumowicza przeciwnej opcji pod swoim dachem. Dużo łatwiej coś powiedzieć, niż później to odkręcić.

                    No bez przesady. Zawsze z przyjemnościa przyjmę Zythuma, Becika pewnie też, chociaż go jeszcze nieznam. Ja się nie zaperzam. Chętnie wysłuchuję argumentów strony przeciwnej. A że się z nimi niezgadzam? Moje prawo
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎