Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kulturystyka,fitness,siłownia lub poprostu ćwiczenia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    Muszę jakoś odreagować ekshalacje wulkaniczne i przekrój litologiczny dwóch glacjałów z czego przy pierwszym panowały warunki peryglacjalne I storpedowanie mojego projektu z Podstaw Infrastruktury Technicznej. Generalnie mimo młodej godziny zaraz będę pisał w temacie "Jestem po kilku".
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    • Demigod
      Senior
      • 12-2009
      • 145

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chris Wyświetlenie odpowiedzi
      Wszelkie ćwiczenia poprawiają stan fizyczny i psychiczny naszego organizmu,także unoszenie kufla jest swego rodzaju ćwiczeniem,ale nie o tym teraz.Ciekaw jestem ilu forumowiczów ćwiczy regularnie,albo wogóle ćwiczy.Mam jakieś rozeznanie w tym temacie i chętnym na ćwiczenia jak bedą chcieli to rozpisze plan,czasem diete.Jak na razie wiem że Jerzy ćwiczy regularnie,a reszta? Czekam na odzew
      Trenuję ponad 20 lat z tego 15 lat w domu bo siłka to strata czasu a teraz jeszcze miejsce dla jednostrzalow i lamusów. W moim wieku dieta to lekka kpina i sroga beka. Lecę więc na ławce pod sześć treningów na różne partie mięśniowe. Czasem walę suple z mlekiem. Szacun dla wysportowanych , pozytywnie nastawionych ludzi, olewam zbutwiach lamusów. Sport ?? . Piwo piję.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎