Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pożegnanie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cordel
    Senior
    • 09-2001
    • 1087

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pjenknik
    A ja nie żałuję. Sladodał mi sie pozanać jako beton dobrze zindoktrynowany w czasach komunistycznych. Artakował nie raz mnie za mojepoglady, nie przyjmował racjonalnych i historycznych argumentów. W związku z tym cieszę się, że atmosfera browaru się o niego oczyściła.
    Matko...
    "Mam powody
    Powstrzymywać się od wody.
    Od wody mnie w brzuchu kole:
    Pijam tylko alkohole."
    Jan Lemański

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      #17
      Becik, zwróć uwagę, że to Slado sam pożegnał się z naszym forum. Nikt go nie wypędzał, mimo, że wielokrotnie w sposób ahistoryczny bajdurzył. Pjenknik tylko przedstawił swoją ocenę po dobrowolnej rezygnacji Slado z bytności na forum.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
        Becik, zwróć uwagę, że to Slado sam pożegnał się z naszym forum. Nikt go nie wypędzał, mimo, że wielokrotnie w sposób ahistoryczny bajdurzył. Pjenknik tylko przedstawił swoją ocenę po dobrowolnej rezygnacji Slado z bytności na forum.
        Tu nie chodzi o to czy Slado sam odszedł czy go ktoś "wypędził" (cokolwiek sie kryje pod tym słowem, tylko chodzi o to w jaki sposób Pjenknik określa innego forumowicza - (...) beton dobrze zindoktrynowany w czasach komunistycznych (...) nie przyjmował racjonalnych i historycznych argumentów. W związku z tym cieszę się, że atmosfera browaru się o niego oczyściła -

        Pieczarku, to tak jakbym np ja swoich antagonistów na tym forum określał jako betony ciesząc się się z tego, że np z jakichś tam względów opuściliście forum na którym atmosfera przez to stała się czysta.
        Nie ukrywam, że akurat wymiana poglądów z Tobą czy Krzysiem byłaby do tego powodem ale mi nawet przez mysl nie przeszło, że bez Was byłoby tu lepiej (czy np moja dla Was).
        To że sie często ścieramy, to jest tylko wymiana pogladów, Ty masz swoje, ja mam swoje i zapewne pościeramy sie jeszcze nie raz ale nie napiszę że cieszyłbym sie gdybyś przestał pisać. Napiszę inaczej, nawet brakowałoby mi tu Twoich wywodów
        A co do pisaniny niezgodnej z historią, ja omnibusem nie jestem i też zdarzają mi sie wpadki, ale czy to juz kogoś dyskwalifikuje? To samo tyczy się calkowicie rozbieżnej interpretacji faktów.
        Zresztą nieważne, Pjenknik napisał swoje zdanie, a ja napisalem co sądzę o jego zdaniu i dalej potwierdzam że przez to co napisał to brak mu klasy, jeśli w argumentach dla niego liczy się tylko polityka i poglądy, a nie np wspólne zainteresowania jak warzenie piwa.
        Tyle na ten temat i zyczę dalej wszystkim spokojnego stanu wątroby i świętego spokoju
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • pjenknik
          • 08-2001
          • 3388

          #19
          Wiesz Beciku, poznałem osobiście Slado u mnie w domu.
          Zachował się jak bydlę i ostatni cham. Obrażał mnie i moich gości.
          Nie potrafiłem od tego momentu go polubić i dalej będę sie glośno cieszył, że go nie ma.
          A poza tym, jeżeli ktoś jest impregnowany na wiedzę, i nie uznaje, żadnych argumentów oprócz podnoszenia głosu to z kimś takim nie można dyskutować.
          Z Tobą i Zythumem, znając Wasze poglądy i brak możliwości przekonania Wasdo moich, zawsze z przyjemnością dyskutować będę
          Last edited by pjenknik; 27-03-2005, 22:08.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pjenknik
            Wiesz Beciku, poznałem osobiście Slado u mnie w domu.
            Zachował się jak bydlę i ostatni cham. Obrażał mnie i moich gości.(...)

            Nie znając całokształtu sytuacji, a opierając sie tylko i wyłącznie na na tym co się działo na forum to jestem skłonny przynać Ci rację
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #21
              O Slado wrócił
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • kot_z_cheshire
                Senior
                • 11-2005
                • 2201

                #22
                Zgubiłam się....
                Młode koty mają adhd, niestety.
                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #23
                  Slado, bądź tak uprzejmy i przestań spamować forum. Sam się z niego wypisałeś, ładnie pożegnałeś, więc bądź konsekwentny. Nikt Ci nie zabrania wrócić, ale nie w celu wywlekania zastarzałych pretensji i to w dodatku w chamski sposób. Jeszcze raz taki post, to wniosę do Arta o usunięcie "odalsa", a jak masz czas, to sobie zakładaj kolejne nicki, które już potem będą usuwane bez pytania.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • odals
                    Junior
                    • 12-2005
                    • 1

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    Slado, bądź tak uprzejmy i przestań spamować forum. Sam się z niego wypisałeś, ładnie pożegnałeś, więc bądź konsekwentny. Nikt Ci nie zabrania wrócić, ale nie w celu wywlekania zastarzałych pretensji i to w dodatku w chamski sposób. Jeszcze raz taki post, to wniosę do Arta o usunięcie "odalsa", a jak masz czas, to sobie zakładaj kolejne nicki, które już potem będą usuwane bez pytania.
                    1. Nikt nie zabrania wrócić ale możliwość zalogowania na Slado jest zablokowana
                    2. Nie wypisuję bardziej chamsko niż Pjeknik
                    3. Biorąc pod uwagę powyższe sotsowana jest wybiórca selekcja postów i cenzura nie dająca przedstawić swej racji
                    4. Fakt jedynie słusznej poprawności na forum nie upoważnia do obsmarowywania innych w sosób poniższy:
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pjenknik
                    Wiesz Beciku, poznałem osobiście Slado u mnie w domu.
                    Zachował się jak bydlę i ostatni cham. Obrażał mnie i moich gości.
                    ---
                    Dlatego jeszcze raz powtórzę.
                    Pisząc takie rzeczy zachowujesz się jak cham i bydlę.
                    To że poznałeś mnie w swym domu, nie dowodzi iż w nim obraziłem kogokolwiek.
                    To, że szacowna osoba, której bez mydałka przez całe forum włazisz... obraziła się na mnie, a ty wraz z nim to inna kwestia. Stało się to na terenie neutralnym i moja wizyta w twym domu nie ma nic do tego.
                    Jak już relacjonujesz to rób to właściwie by nie wynikło z tego zwykłe łgarstwo.

                    Marusia, jak stosujesz cenzurę to sprawiedliwie.
                    Tnij chamskie wypowiedzi, ale również Pjeknika. Tym bardziej, że wprowadzają w błąd i są kłamliwe o czym doskonale wiesz.
                    Czytaj wspak mój nick
                    mailto:odals@poczta onet.pl

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      OK, nie usuwam tego posta, niech zostanie. Slado, sam zrezygnowałeś z forum i o ile pamiętam, prosiłes Arta o usunięcie nicka, to raz. Dwa, powtarzam, nie wywlekaj starych brudów.
                      Trzy - zamykam ten temat.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #26
                        pragnę jedynie dodać - że konto Slado jest zablokowane wyłącznie z powodu nieaktualności adresu email, z któego dochodziła masa zwrotów, a na takie rzeczy nie mam ochoty tracić ani czasu ani przepustowości łącza.

                        wystarczy przeczytać i podążać za instrukcjami widniejącymi w górnej części ekranu po zalogowaniu. jako takie usunięcie konta się nie odbyło, bo nie było takiej potrzeby.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎