Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Więcej pokory!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    #16
    Nie no ludzie, CO ROBICIE ??? !!! ???
    Człowiek chciał się tu pozytywnie zdołować, a Wy Mu tu jakieś dyrdymały pleciecie. "Że niby fajny, że miły, że przesilenie wiosenne" . I co ma teraz zrobić? Uwierzyć swemu przygnębieniu czy Waszym opowiastkom. Teraz to dopiero zburzyliście Jego psyche

    Dajcie Mu w ankiecie parę negatywów, bo się rozczaruje na takich forumowiczów (choćby Wam nawet nie podpadł - tak jak i mnie).

    Zatem, nie z nienawiści, a z czystej dobroci serca daję pierwszego ... negatywa
    bla bla bla

    Comment

    • Tomasz_FK
      Senior
      • 10-2003
      • 221

      #17
      A propos Twojego dzisiejszego "O sobie", przychodzi mi na myśl tylko jedna odpowiedź: Garfield 2001-03-26
      Tomasz
      "Sleeping makes me hungry. And eating makes me sleepy. Life is good." Garfield, 11 lipca 1991 r.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #18
        ufff...

        dzięki za wszystkie opinie. rzeczywiście miałem wczoraj kulminację depresyjnych wątków. frustracja to mój żywiął. zwykle z przyjaciółmi od kilku lat dołowaliśmy się przy piwku do absolutnego śmiechodjazdu, ale ostatnio coś się nie klei i chyba nam już to nie leży.

        nie był zeszły rok najlepszym w moim życiu, ale... może ten będzie

        jeszcze raz chciałbym przeprosić imiennie kolegów: pieczarka (pewnie już nie pamięta ), abernackę, pogoniarza, zythuma (naprawdę nic do ciebie nie mam), załogę browamatora oraz sekcję warszawską (za niestawienie się na ognisku w Kadach) oraz wszystkich pozostałych, którzy poczuli się dotknięci moimi wypowiedziami lub zachowaniem.

        Last edited by e-prezes; 11-03-2005, 12:15.

        Comment

        • maleństwo
          Senior
          • 10-2003
          • 847

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
          Zdaje sobie sprawę, że jestem osoba konfliktową,
          Mnie się zawsze kojarzysz jako miły i grzeczny chłopiec

          Comment

          • piwo
            Senior
            • 08-2001
            • 810

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
            Nie przejmuj się za bardzo. Wzoruj się na mnie, a na pewno będziesz miał samych przyjaciół.
            )))

            Ale na Ciebie zagłosuję pozytywnie.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #21
              No to co E-prezesie wymianka ? . Zostawmy to co było, szkoda życia na jakieś w sumie absolutnie zbyteczne pretensje Zdrówko


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #22
                Drogi E-prezesie dajmy sobie spokój z waśniami i kłótniami! Piwo łączy a nie dzieli. Jeśli chodzi o mnie już dawno zapomniałem o całej sprawie! Mam nadzieje, że kiedyś napijemy się piwka w tzw. świecie rzeczywistym! Twoje zdrowie
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎