Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    ta po prawej to Bombadil!
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • kot_z_cheshire
      Senior
      • 11-2005
      • 2201

      O żesz..jak przymalował. Zmyliły mnie te loczki.....
      Młode koty mają adhd, niestety.
      Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
      Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
      Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        To zdjęcie chyba mówi wszystko (nie ja siedzę obok Mercedes), dla kogoś kto trochę siedzi w motoryzacji. Taka replika stała przed pawilonem, w którym wystawiał się koncern Chrysler-Mercedes na tegorocznym salonie Frankfurckim. Miałem okazję tam być i poniżej pokaże co nieco. A że w samochodach raczej jestem średnio zorientowany, interesowały mnie tylko cacka, których u nas na drogach raczej nie spotka. No i w przeciwieństwie do kolegów z którymi byłem, nie siedziałem tam do końca (19), ale zmyłem się o 15. Browarek na peryferiach Frankfurtu czekał
        Gratulacje dla kibiego
        Attached Files
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
          Chrysler-Mercedes
          Nie ma czegoś takiego.

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie ma czegoś takiego.
            Fakt, to Chrysler-Dimler, ale mniejsza o to, i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.
            Oto parę ładniejszych propozycji z ich oferty.
            Dodge Viper, może to juz staroć, ale pierwszy raz go na żywo widziałem, Mercedes z domieszką McLarena (najbardziej oblegane stoisko, po Lamborghini) i bardzo kiepsko eksponowany Maybach (stoisko małe, auta pochowane, niedostępne dla oka). Maybach na zdjęciu był w boksie za barierką, egzemplarz obok można było oglądać tylko przez niewielkie okno w ścianie. Koszmarne stoisko, wręcz gardzące tymi, którzy przyszli popatrzeć. Za barierki (wszystkie lepsze auta były za barierkami) wpuszczano ludzi, ale nie wiem na jakiej zasadzie. Często ci ludzie wyglądali na potencjalnych klientów. Dokładnie oglądali wszystko, rozsiadali się za kierownicą, a obsługa ich obskakiwała. Ale Maybach z tą izolacją przegiął. Tu nie tylko nie można było dotknąć auta, tu mało co można było zobaczyć.
            Attached Files
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              No i jeszcze coś od tego producenta, tyle, że ma mniej kółek, a silnikiem jesteś sam. Wprawdzie nie kolarka, ale też pikne.
              Attached Files
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 4998

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                Fakt, to Chrysler-Dimler, ale mniejsza o to, i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.
                Wszyscy, prawie, wiedzą, ze związek ten rozpadł sie w tym roku po 9 latach wspólnych męczarni.
                Teraz jest już tylko Daimler AG i oddzielnie Chrysler.
                Last edited by Latarnik; 09-10-2007, 01:39.
                5410 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • MarcinKa
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 2729

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wszyscy, prawie, wiedzą, ze związek ten rozpadł sie w tym roku po 9 latach wspólnych męczarni.
                  Teraz jest już tylko Daimler AG i oddzielnie Chrysler.
                  No nieźle. Jakoś do mnie to nie dotarło, a na targach byli w jednym miejscu. Do Mercedesa wchodziło się przez stoiska Chryslera i Dodge'a. Oświeciłeś mnie, ale jak ma się taki nick to wręcz jest sie do tego powołanym .

                  Dzisiaj paru anglików. Przy Bentleju duże tłumy. Nie ma się co dziwić, auto robi wrażenie. Przy Jaguarze i Land Roverze już całkiem swobodnie można było się poruszać. Tego modelu XF nie znałem, jak dla mnie nowość. Obok stał nieśmiertelny Sovereign. A niedaleko jeszcze bardziej nieśmiertelny Land Rover Defender, cieszący się całkiem sporym zainteresowaniem (u Mercedesa G też był).
                  Attached Files
                  To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    Dzisiaj tylko jedna marka, ale jaka (moja ulubiona ). Prawdziwa marka samochodu James'a Bonda. Pierwsze 3 zdjęcia to "zwykły" AM, 3 następne to DBS. Ludzi przy stoisku było dość sporo, ale większych trudności z dojściem do barierki nie było. DBS miał oddzielne obrotowe stanowisko.
                    Attached Files
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      Aston Martin DBS
                      Attached Files
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • zAjkA
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 1089

                        Mnie ostatnio ciągnie w stronę Nissana 100 NX. Fajne, oryginalne autko szkoda tylko że dość wiekowe. Co więcej większość modeli posiada dach typu targa. Samochód powstał na płycie podłogowej Sunny N14. Może ktoś z was zetknął się kiedyś z takim autkiem. Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej na ten temat.
                        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mnie ostatnio ciągnie w stronę Nissana 100 NX. Fajne, oryginalne autko szkoda tylko że dość wiekowe. Co więcej większość modeli posiada dach typu targa. Samochód powstał na płycie podłogowej Sunny N14. Może ktoś z was zetknął się kiedyś z takim autkiem. Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej na ten temat.
                          Faktycznie Fajna Sztuka.
                          Z tą wiekowością, to bym nie przesadzał - wszak to raptem 15 lat Nasza 20-letnia Mazdula posuwała aż miło i nadal posuwa u nowego właściciela.

                          Jeśli blacha jest w porządku, a egzemplarz nie jest zarżnięty (o co może nie być łatwo, bo autko ma nieco sportowy "sznyt" ), to autko to może pojeździć jeszcze z 10 lat, o ile nie drugie 15 - wszak to stary japończyk - oni wtedy jeszcze porządnie robili te cacka.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • iommi
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1522

                            15 letni Nissan? To nówka sztuka prawie! A na dodatek jego wiek daje ci gwarancję, że produkowany w Japonii, a nie we Francji jak to ostatnio bywa.
                            *****************************

                            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                            *****************************

                            Comment

                            • remfire
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 1334

                              Ostatnio widze na parkingu "nówke" Renault Kangoo, ale ma jakieś dziwne znaczki. Podchodzę bliżej, no i okazuje się że to nie Kangur, a Nissan Kubistar
                              Z ciekawości sprawdziłem to na stronach Nissana - faktycznie integracja z Renault coraz większa.

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Tu gdzieś czytałem zachwyty i chęć kupna Citroena C5. Generalnie to na nasze drogi prawie idealne auto, szczególnie jeśli chodzi o zawieszenie. Ale ostatnio musiało trafić do warsztatu wskutek, dla mnie trochę żenującej, zwłaszcza jako użytkownika poprzednich i innych różnych aut. Doszło do rozlegulowania jakich tłoczków w skrzyni biegów i ciężko było przełączać np na bieg 5-tkę. Pozytywną rzeczą w tej całej historii, która wyglądała na kosztowną ingerencję w skrzynie biegów, naprawa kosztowała ok 100 złotych i była to regulacja jakiś zewnętrznych tłoczków prowadzących dźwignię od zmiany biegów. W tym aucie wymieniane były jeszcze dwa czujniki temperatury spalin, powodowały ciągle alarmy w komputerze i na wyświetlaczu zamiast informacji do których użytkownik tego auta się przyzwyczaja, pokazuje się informacja o awarii i o konieczności udania się do najbliższego serwisu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎