Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzes_ch
    Senior
    • 10-2003
    • 612

    A jak ci się uda to kupisz jeszcze wersję 4WD.

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      No i nici z Mitsubishi. Przy takich warunkach kredytowania niech się w nos ugryzą.

      Comment

      • albeertos
        Senior
        • 10-2001
        • 2313

        Nie lepiej poczekać na styczeń, luty? Na pewno w wielu salonach na rocznik 2007 będą korzystne oferty.
        (_)>
        Nigdy się nie poddawaj!!!
        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
        Lech jest tam gdzie jego wiara
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          Tak naprawdę już teraz są. ale problem rozbija się o finansowanie. Pobieranie kilku tysięcy prowizji przez bank, który na pozyskanie klienta nie musi przeznaczyć większego wysiłku, jest śmieszne.

          Dlatego wiele wskazuje na to, że wezmę Fiata Linea z kredytem nieoprocentowanym.

          A na ciekawe oferty w Mitsubishi nie ma co liczyć. Po pierwsze, Lancer jest zbyt świeżym modelem, po drugie oni do dzisiaj bujają się z wyprzedażą rocznika 2006.
          Last edited by arcy; 20-12-2007, 10:16.

          Comment

          • alnus
            Senior
            • 07-2007
            • 459

            A czemu się tak uparłeś na sedana?

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Odpowiedź jest bardzo racjonalna - bo sedany podobają mi się najbardziej. Do hatchbacków i liftbacków nie mam jakoś przekonania, a zalet kombi, które zrekompensowałyby jego wady, nie potrzebuję.

              Comment

              • alnus
                Senior
                • 07-2007
                • 459

                Tyle, że fajne sedany kosztują minimum 3x tyle co Linea. Raz miałem Lanosa sedana - bo się podobał. Przestał natychmiast po tym , jak miałem nim przewieżć niewielki 19" monitor CRT . Razem z pudełkiem wszedł mi tylko na przednie siedzenie, przy czym nie dało się wbić 5-tego biegu. Co z tego, że miał wielki bagażnik, skoro prowadziła do niego wąska szczelina, przez którą ciężko byłoby wsunąć nawet grubszą walizkę. Był to dla mnie szok, bo w zamierzchłych czasach jeździłem Wartburgiem - też sedanem, do bagażnika którego dało się włożyć 200l beczkę na paliwo i zamknąć klapę. Z tego co zauważyłem większość dzisiejszych kompaktowych sedanów ma wąską klapkę do bagażnika. Sprawdź przynajmniej czy zmieści się tam skrzynka z piwem
                Last edited by alnus; 20-12-2007, 10:44.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                  a zalet kombi, które zrekompensowałyby jego wady, nie potrzebuję.
                  A jakie kombi mają wady? Bo ja widzę same zalety
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Powiedzmy, 2 x tyle. Ale ja naprawdę nie potrzebuję bagażówki.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      A jakie kombi mają wady? Bo ja widzę same zalety
                      1. Nie są sedanami.

                      2. Przestrzeń bagażowa jest zbyt słabo oddzielona od pasażerskiej.

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9735

                        Dajcie arcy'emu spokój.
                        Przeprowadzono badania, że w dawnych demoludach społeczeństwo woli sedany i już (pewnie w podświadomości mamy Syreny 105 De Luxe i Trabanty 601 w wersji limuzyna ). Jeździłem i sedanami, i kombiakami, i hatch- oraz liftbackami (a nawet Żukiem i Tarpanem - czyli pikapami chyba ) i każdy z nich ma swoje plusy dodatnie i ujemne. Grunt, że można przebierać...

                        A swoją drogą - alnus - beczka 200-litrowa w bagażniku Wartburga - szacunek! A ile by tam się zmieściło piwa?

                        Comment

                        • albeertos
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2313

                          Ale przy każdej przeprowadzce, jak znalazł
                          (_)>
                          Nigdy się nie poddawaj!!!
                          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                          Lech jest tam gdzie jego wiara
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Syreny 105 De Luxe i Trabanty 601 w wersji limuzyna
                            Bardzo podobała mi się zawsze klasyczna sylwetka Fiata 125p. Niestety, już takich nie produkują

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ale przy każdej przeprowadzce, jak znalazł
                              Eee, jak przeprowadzałem się w obrębie Poznania to żadnego samochodu nie miałem i dałem radę. Samochód przydał się przy przenosinach do Poznania, ale sedanem drobiazgi przewiozłem. Bez ciężarówki i tak się nie dało. Przy kolejnej okazji będzie podobnie.

                              Comment

                              • alnus
                                Senior
                                • 07-2007
                                • 459

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                                Powiedzmy, 2 x tyle. Ale ja naprawdę nie potrzebuję bagażówki.
                                Do momentu, kiedy by się jednak przydała. Ale to twoja kasa i twoja decyzja. Linea w sumie ładnym samochodem jest, ale to niestety w dalszym ciągu Fiat. Jeśli masz zamiar jeździć 2-3 lata, to nie ma większego problemu - tylko tyle, że nadenerwujesz się trochę w serwisach podczas przeglądów i napraw, ale po 3 latach ( tyle chyba jest gwarancji) poczujesz ile kosztuję części do tej "ekskluzywnej" marki. Osobiście radziłby ci poszukać jakiegoś koreańczyka, ale Kia i Hyundai już nie są tanimi samochodami, a poza tym finansowanie może być takie samo jak w przypadku Mitsubishi. Pozostanie Chewrolet, ale tutaj jest kwestia "podobaniasię". To samo pewno będzie dotyczyć Opla Astry Classic. Bo nowa , choć ładna, to jednak już trochę drożej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎