Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

O seksie i o wmawianiu [było: schab po kowalsku]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #16
    Zapraszam do ankiety http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=50820

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
      Poprostu twierdzę że nie możemy (nie możecie ) wymagać od nowych furowiczów aby przed zapodaniem nowego tematu przeglądali całe forum w poszukiwaniu czy taki temat już kiedyś był czy nie.
      No i tu się właśnie nie rozumiemy. Zapodałam link do tematu, a Ty mi usiłujesz wmówić, że czegoś wymagam od kogoś.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        No i tu się właśnie nie rozumiemy. Zapodałam link do tematu, a Ty mi usiłujesz wmówić, że czegoś wymagam od kogoś.
        Ja Ciebie rozumiem, ok zapodałaś link do tematu który kiedyś już był ok, ale dla czego nie można zrobić nowego tematu , trudno jak już taki lub podobny był kiedyś.Dużo jest na forum tematów powtarzających się .Niech każdy kto chce też sobie założy nowy temat.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #19
          A KTO POWIEDZIAŁ, ŻE NIE MOŻNA???
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #20
            PAX VOBISCUM

            czyt. dość tych sporów
            Last edited by arcy; 02-06-2005, 10:55.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Ja się nie spieram, po prostu proszę Audiego o wskazanie postu, w którym choćby zasugerowałam zakaz zakładania nowych tematów traktujących o tym samym Bardzo nie lubię, jak mi się coś wmawia.
              Last edited by Marusia; 02-06-2005, 10:58.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Audi
                Senior
                • 03-2003
                • 1682

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                PAX VOBISCUM

                czyt. dość tych sporów

                I z Tobą też

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #23
                  Korzystając ze swoich uprawnień oczyściłam schab z niepotrzebnych narośli
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #24
                    Niezbadane są drogi ewolucji.
                    Schab przeistoczył się w łącznik między piwem i sexem
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • Audi
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 1682

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Ja się nie spieram, po prostu proszę Audiego o wskazanie postu, w którym choćby zasugerowałam zakaz zakładania nowych tematów traktujących o tym samym Bardzo nie lubię, jak mi się coś wmawia.
                      Nic Tobie nie wmawiam, poprostu zauważyłem że lubisz w każdym poście coś napisać i nie raz napiszesz coś co niektórzy źle odbierają.Radzia przywitała się ze wszystkimi , odczułem że zrobiłaś się zazdrosna o nową furowiczkę,gdy Wszyscy ją przywitali Pogoniarz napisał " Radzia rozruszała chłopów i nie tylko " skomentowałaś to po swojemu "Sugerujesz, że wcześniej nie byliśmy rozruszani?? No no, nie przesadzaj " i jak potem ktoś nowy ma coś napisać ? jak się będzie bał że Marusia " Moderatusia " wsadzi swoje 3 grosze i rozpęta się burza.
                      A zresztą nie chce mi sie z Tobą kłócić z uwagi na szacunek do Ciebie, pozdrawiam , Twoje

                      Comment

                      • garfunkel
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 1068

                        #26
                        "i jak potem ktoś nowy ma coś napisać ? "(Audi) - ja jestem zupełnie nowa na forum i nie obawiam się niczego napisać, a Marusia mnie przywitała bardzo miło ;

                        Comment

                        • Audi
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 1682

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                          - ja jestem zupełnie nowa na forum i nie obawiam się niczego napisać

                          I tak trzymaj, Twoje zdrowie i witam serdecznie bo chyba nie miałem okazji

                          Comment

                          • garfunkel
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 1068

                            #28
                            nic to, witam miło i ja

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
                              Nic Tobie nie wmawiam, poprostu zauważyłem że lubisz w każdym poście coś napisać i nie raz napiszesz coś co niektórzy źle odbierają.
                              Po pierwsze primo: to co, mam nie pisać w poście?
                              Rozumiem, że masz na myśli tematy. Wolałabym, żebyś nie uogólniał - wbrew Twoim spostrzeżeniom udzielam się w stosunkowo niewielkiej ilości tematów.
                              Po drugie primo: mój post skierowany był do Radzi, nie do Ciebie, a Ty się poczułeś urażony w jej imieniu, więc nie cuduj. Chyba, że masz pełnomocnictwa

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
                              Radzia przywitała się ze wszystkimi , odczułem że zrobiłaś się zazdrosna o nową furowiczkę,gdy Wszyscy ją przywitali Pogoniarz napisał " Radzia rozruszała chłopów i nie tylko " skomentowałaś to po swojemu "Sugerujesz, że wcześniej nie byliśmy rozruszani?? No no, nie przesadzaj " i jak potem ktoś nowy ma coś napisać ? jak się będzie bał że Marusia " Moderatusia " wsadzi swoje 3 grosze i rozpęta się burza.
                              A zresztą nie chce mi sie z Tobą kłócić z uwagi na szacunek do Ciebie, pozdrawiam , Twoje
                              Nie musisz mieć do mnie szacunku, wystarczy mi, że nie będziesz wyczytywał między wierszami moich wypowiedzi nieistniejących niedomówień. Zrobiłeś jakąś wielką burzę w szklance wody, a ja nie byłam ani w calu niegrzeczna. Odnoszę wrażenie, że brak Ci poczucia humoru.

                              Po za tym - jeśli już tak bardzo chcesz interpretacji, to moja wypowiedź uszczypliwością swoją - bardzo delikatną - miała co najwyżej zasugerować Radzi, że może lekko niefortunnie się przywitała na forum lekceważąc damską jego część (teraz ja przerysowuję, ale chcę, żebyś mnie, Audi, dobrze zrozumiał). Nie ma to nic wspólnego z zazdrością, bardzo mnie rozśmieszyła ta Twoja sugestia muszę przyznać.

                              W ogóle to Twoje rozbudowane interpretacje dotyczące moich krótkich, bądź co bądź wypowiedzi wskazują, że chyba dużo o mnie myślisz
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                W ogóle to Twoje rozbudowane interpretacje dotyczące moich krótkich, bądź co bądź wypowiedzi wskazują, że chyba dużo o mnie myślisz
                                Audi, Ty uważaj, jak się żaba dowie, będzie zadyma
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎