Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Parada homoseksualistów w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hannibal
    Normalny według słownika Doroszewskiego to:
    naturalny;
    Myślisz, że ktoś zostaje homoseksualistą, bo taki ma pomysł na życie? Jeżeli osoba rodzi się z taką skłonnością, to jest to chyba jak najbardziej naturalne.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hannibal
      Normalny według słownika Doroszewskiego to:
      "zgodny z normą; taki, jaki powinien być, zgodny z wzorem, przepisem; prawidłowy, naturalny; najczęściej spotykany, przeciętny, zwykły"
      Zgodny z normą jaką?Twoją,sąsiada kolegi,murzyna?Każdy może mieć inne normy czy wzory.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        (...)A w ogóle to zachowujemy się tak, jakby homoseksualizm był wymysłem ostatnich czasów, a nie istaniał od wieków (...)
        Powiem więcej (choć już gdzieś o tym pisałam) - homoseksualizm jest również normalnym zjawiskiem w świecie zwierzęcym. To nie jest ludzka "ułomność" jak np. pedofilia, tylko normalne zachowanie w świecie zwierzęcym, do którego niewątpliwie należymy (oczywiście poza Cyborgiem )

        Comment

        • Hannibal
          Senior
          • 03-2004
          • 1426

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          No to gdzie widzisz tę równość?

          A w ogóle to zachowujemy się tak, jakby homoseksualizm był wymysłem ostatnich czasów, a nie istaniał od wieków
          Ja się wcale tak nie zachowuję

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Nie rozumiem, jak można winić tych ludzi za to, że Bóg ich stworzył homo. Nikogo nie krzywdzą, dobierają się w pary na zasadzie dobrowolności. Nie ma mowy o wykorzystywaniu wbrew czyjejś woli. Tak jak już pisałam gdzie indziej, jestem przeciwna adpocji dzieci przez pary homoseksualne, ale zalegalizowane związki mające na celu ochronę choćby wspólnego majątku, czemu nie?
          Ja ich wcale nie winię. Ale legalizacji związków jestem przeciwny. A ochronę wspólnego majątku można sobie zapewnić u notariusza, podpisując stosowne dokumenty.
          "All the good things for those who wait"

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hannibal
            A ochronę wspólnego majątku można sobie zapewnić u notariusza, podpisując stosowne dokumenty.
            Podobnie ofiary powodzi w 1997 r. mogły się ubezpieczyć, nieprawdaż?

            Comment

            • Hannibal
              Senior
              • 03-2004
              • 1426

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
              Zgodny z normą jaką?Twoją,sąsiada kolegi,murzyna?Każdy może mieć inne normy czy wzory.
              No oczywiście, że tak. Wszyscy mamy odmienne od siebie normy i wzory. Dla mnie fundamentalną normą i wzorem jest związek kobiety i mężczyzny. Każdy inny związek jest dla mnie nienormalny.
              I nie ma tu mowy o dyskryminacji tych ludzi. Czy to tak trudno zrozumieć?
              "All the good things for those who wait"

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #97
                Ja tam nic nie mam do ludzi o poglądach homoseksualnych.Tak czują i już.Ciekawe jakby Któreś z Waszych dzieci tak czuło ,to co wyrzucilibyście Je z domu?Nie przyznawali się do Niego?To nie jest proste no pewnie,ale Ci Ludzie też chcą normalnie żyć .Polska podobno jest tolerancyjnym krajem;większej bzdury nie słyszałem.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                  Podobnie ofiary powodzi w 1997 r. mogły się ubezpieczyć, nieprawdaż?
                  Dokładnie, Cimoszewicz kochamy cię


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                    Właśnie. Chętnie dowiedziałbym się, ile rocznie mamy w Polsce gwałtów na osobie tej samej płci. Coś mi podpowiada, że jednak w tej kategorii gorzej wypadają heteroseksualni.
                    Wiesz, w statystykach nie ma na pewno tego co się dzieje w więzieniach. A poza tym musiałbyś to odnieść do wielkości danej populacji, a nie liczyć w liczbach bezwględnych.
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hannibal
                      Ale legalizacji związków jestem przeciwny. A ochronę wspólnego majątku można sobie zapewnić u notariusza, podpisując stosowne dokumenty.
                      Prawo spadkowe nawet w przypadku testamentu przewiduje coś takiego jak zachowek. Czyli, jeśli nawet taki pan zapisze drugiemu panu w testamencie wszystko, to najbliższa rodzina (w tym przypadku będą to rodzice i rodzeństwo) mają prawo do ileśtam procentowego zachowku.

                      Natomiast jeśli tych dwóch panów jest w zalegalizowanym związku, to w tym momencie oni są dla siebie najbliższą rodziną i żaden zachowek na rzecz rodziców i rodzeństwa nie wchodzi w grę. Widzisz różnicę

                      P.S. Chciałam napisać "chyba słabo znasz prawo spadkowe, ale można by to potraktować jako wycieczkę osobistą i musiałabym usunąć własny post
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Hannibal
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1426

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Podobnie ofiary powodzi w 1997 r. mogły się ubezpieczyć, nieprawdaż?
                        Tak. Całkowicie się z tobą zgadzam. Tak jest przynajmniej w USA. Tornado może ci zdmuchnąć dom z powierzchni ziemi, ale ty masz ten komfort, że nie zostajesz na lodzie, tylko we względnie krótkim czasie, znów będziesz mógł mieszkać, tam gdzie mieszkałeś.
                        Ale to trochę nie na temat.
                        A słowa, które właśnie zacytowałeś wypowiedziała moja mama, która jest specjalistą od prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i opiekuńczego, oraz prawa o aktach stanu cywilnego. A posądzanie jej o brak tolerancji byłoby już szczytem głupoty i braku rozsądku.
                        "All the good things for those who wait"

                        Comment

                        • Hannibal
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 1426

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                          Ja tam nic nie mam do ludzi o poglądach homoseksualnych.Tak czują i już.Ciekawe jakby Któreś z Waszych dzieci tak czuło ,to co wyrzucilibyście Je z domu?Nie przyznawali się do Niego?To nie jest proste no pewnie,ale Ci Ludzie też chcą normalnie żyć .Polska podobno jest tolerancyjnym krajem;większej bzdury nie słyszałem.
                          Ja też nie mam nic do ludzi o poglądach homoseksualnych. Nie mi ich oceniać.
                          Wy chyba w ogóle nie rozumiecie, gdzie leży różnica pomiędzy tolerancją, a przyznawaniem komuś jakichś dodatkowych praw.
                          "All the good things for those who wait"

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            Ja przynajmniej nie rozumiem - chyba głupia jestem (proszę nie wycinać, to samokrytyka )

                            Jeśli jesteś tak tolerancyjny jak piszesz, to dlaczego osoba homoseksualna nie może mieć takich samych praw jak Ty? Nie dodatkowych, tylko takich jak Ty . Ty możesz w świetle prawa wziąć ślub, a Oni nie... Gorsi są czy jak?
                            Last edited by Małażonka; 13-06-2005, 11:30.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hannibal
                              Ja też nie mam nic do ludzi o poglądach homoseksualnych. Nie mi ich oceniać.
                              Wy chyba w ogóle nie rozumiecie, gdzie leży różnica pomiędzy tolerancją, a przyznawaniem komuś jakichś dodatkowych praw.
                              Myślę,że legalizowanie związków i możliwość adopcji dzieci jest bardzo trudna sprawą i ja raczej byłbym na nie.Dziecko mogłoby się pogubic ,Kto jest Mamą ,a kto Tatą i szykany ze strony rówieśników byłyby nie do wytrzymania...


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                                Wiesz, w statystykach nie ma na pewno tego co się dzieje w więzieniach. A poza tym musiałbyś to odnieść do wielkości danej populacji, a nie liczyć w liczbach bezwględnych.
                                Oczywiście, że odniósłbym to do populacji.
                                A co do więzień, to gwałcący w nich nie są raczej homoseksualistami.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎