Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ruszamy w weekend

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    Ruszamy w weekend

    15 maja ruszamy, w Warszawie zaroi się od ogródków piwnych - i tych lokalnych z koncerniakami i tych z piwem rzemieślniczym.
    Startuje Hopito Bar na Parkingowej, będzie Gorączka Złota, nad Wisłą wezmą nas Pod Kopyto, a skończyć możemy w Kuflotece na imprezie m.in: z Palatum i Ziemią Obiecaną. Nie wiem czy otwiera się Piwny Kolektyw ogródkowo, czy stoliki wystawią w Czeskiej Piwiarni i Baszcie?
    Mój plan jest prosty:
    1. jeden dzień to lokalne, moje osiedlowe bary
    2. drugi dzień to przede wszystkim Gorączka, Kopyto i może Kolektyw , tu w zależności co jeszcze będzie otwarte...
    Mam więc pytanie do, jeszcze aktywnych, warszawskich forumowiczów - ktoś gdzieś się wybiera? Może gdzieś się spotkamy? Zanim założę temat spotkaniowy dajcie znać.

    A potem będzie Lotny Festiwal Piwa na Narodowym, Fiesta Craftowa w Hali Gwardii, Festiwal Piwa, Wina i Sera w Koneserze. AMOOOOKKKKKK,
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2292

    #2
    Ja wybieram się do Wlkp. Sprawdzę jak tam wygląda sytuacja na froncie ogródkowo-piwnym ;-)

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9732

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi

      A potem będzie Lotny Festiwal Piwa na Narodowym, Fiesta Craftowa w Hali Gwardii, Festiwal Piwa, Wina i Sera w Koneserze. AMOOOOKKKKKK,
      Ten weekend zupełnie jestem poza klimatami piwnymi, ale kolejne... Zresztą, po co weekend?
      Wypadłem (pewnie nie tylko ja) nieco z obiegu, wrzucaj(-cie) terminy tych... tfu, iwentów, proszę.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎