Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WolfBeer
    chce ktos zagrac sparing ?
    Ja niestety (albo stety ) na ten tydzień mam już zaklepany sparing międzynarodowy. Tym razem goszczę drużynę z Hiszpanii.
    Last edited by biermann; 06-02-2006, 10:28.
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10739

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WolfBeer
      chce ktos zagrac sparing ?
      mam wolny termin 868818
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • grzes_ch
        Senior
        • 10-2003
        • 612

        A ja potrzebuję jakiś fajny stadion neutralny na pucharek w przyszłym tygodniu . A co do HO to też go już używam ale mam mieszane uczucia , szczególnie jeśli chodzi o symulację meczu. Jeszcze nigdy się nie sprawdził. I dlatego to pytanie.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
          A ja potrzebuję jakiś fajny stadion neutralny na pucharek w przyszłym tygodniu . A co do HO to też go już używam ale mam mieszane uczucia , szczególnie jeśli chodzi o symulację meczu. Jeszcze nigdy się nie sprawdził. I dlatego to pytanie.
          A to akurat nie jest możliwe bo jesli zaznaczysz próbę jako 100 meczów, to wtedy uzyskasz prawdopodobieństwo jakie prognozuje HO na poszczególne opcje. I to, ze masz 99% na wygraną wcale nie znaczy, ze wygrasz Ale wiem o czym mówisz, w ostatnim meczu rywal miał chyba 15% szans na wygraną, moja wygrana 60%, 25% remis. No i oczywiscie wygrał. Ale to juz urok rachunku prawdopodobieństwa.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • WolfBeer
            Member
            • 03-2005
            • 33

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
            Ale to juz urok rachunku prawdopodobieństwa.
            i tego ze HO porownuje z jego skladem z poprzednich meczy wiec wystarczy ze przeciwnik cos zmieni i juz to sie inaczej rozklada, ale tez polecam HO

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
              Teraz przede mną dwa mecze które powinienem wygrać i w sumie cztery (bo rewanże się zaczną), które zadecydują o awansie lub nie do VI ligi
              No i niestety mażenia o VI lidze w tym sezonie trzeba odłożyć... dwa mecze, które miałem wygrać teoretycznie na PIC'u zremisowałem, potem przegrałem z aktualnym liderem i juz strata 7 pkt do drugiego miejsca obiętego awansem. Na dodatek kontuzja najlepszego obrońcy... Plan minium do końca sezonu miejsce 3 lub 4... Jest też jeden mały pozytyw - pierwszy raz do półtora sezonu wylosowałem kogoś sensownego ze szkółki (choć mógłby być lepszy)- zadawalający defensior, sympatyczny z solidnym przywództwem.
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                Nie narzekaj, ja mam 3 zawodników kontuzjowanych (w tym główny napastnik i środkowy pomocnik), do tego wpędziłem się w długi i będę szczęśliwy jak nie spadnę do IX

                PS ktoś ma czas na sparring 15.02 ?
                867126

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                  No i niestety mażenia o VI lidze w tym sezonie trzeba odłożyć... dwa mecze, które miałem wygrać teoretycznie na PIC'u zremisowałem, potem przegrałem z aktualnym liderem i juz strata 7 pkt do drugiego miejsca obiętego awansem.
                  Ja jeszcze się łudzę, choć też wtopiłem dwa mecze, które powinienem bez problemu wygrać, w ostatniej kolejce remis ze spadkowiczem z VI, którego mam za najsilniejszą drużynę. Jeszcze jest szansa, bo mam 4 pkt straty do lidera - beniaminka, ale przede mną dwa mecze z tą drużyną, jęsli wyciągnę 6 pkt. to wracam do gry, jeśli nie, to trzeba plany przełożyc na następny sezon.
                  No ja też pierwszego zadka z pola wyciągnąłem ze szkółki, ale niestety staruch - 19 lat. Choć dobre i to. W zeszłej kolejce zadowalający bramkarz przed skokiem na solida.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • WolfBeer
                    Member
                    • 03-2005
                    • 33

                    oj Panowie a ja za to ostatnie dwa mecze ktore powinienem przegrac, jeden remis i jedna wygrana ), myslalem ze bede musial w tej 6 lidze walczyc bardzo mocno o utrzymanie a tu ja mam 1 pkt do awansu do 5 )))

                    pzdr

                    Comment

                    • gimlak
                      Junior
                      • 10-2005
                      • 11

                      gratuluje WolfBeer wygrania pucharu. jako nagroda jest mecz ze mna wiec jak tylko odpadne z PP zagramy. no chyba ze jeszcze nie masz sparringpartnera na najblizsza srode - jesli nie - mozesz mnie zabookowac

                      Comment

                      • grzes_ch
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 612

                        Ponieważ zaczęło mi się żle układać w hattricku ( owszem wygrywam ale finanse pod psem ) zacząłem rozglądać się za innymi grami aby zabezpieczyć sobie tyły.
                        Trafiłem na razie i przetestowałem Freekick i Managerzone.
                        Free nie dorasta do pięt hattrickowi ale Manager owszem pod względem graficznym i ustawień. Czy macie może jakieś doświadczenia z innymi managerami.

                        Comment

                        • gimlak
                          Junior
                          • 10-2005
                          • 11

                          grałem zarówno w freekicka i managerzone.. obie niestety nie dorastaja do pięt hattrickowi. managerzone owszem - ma duzo bajerow, graficznie fajny.. ale brak tej iskry

                          jest jeszcze sokker.org - swego czasu sporo gralem, nie powiem - wciagnelo mnie troche. ale zrezygnowalem ze wzgledow czasowych. sokker to polski produkt

                          Comment

                          • biermann
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 2552

                            Czas na małe podsumowanie browar.bizowych hattrickowców w końcu zakończyła się runda, a w niedziele ruszają rewanże
                            zaczynamy od góry
                            II liga : Olimpia Zambrów 2 miejsce ze sporymi szansami na awans (1 pkt za liderem), nadal w PP
                            VI liga: Micro-Browar Mokotowski 2 miejsce (3 pkt za liderem)
                            VII liga: Bałtyk Poznań 5 miejsce (3 pkt nad miejscem spadkowym)
                            VII liga: BK Oborniki Śląskie 4 miejsce (3 pkt do miejsca premiowanego awansem)
                            VII liga: Zimowe Piątkowo 2 miejsce (3 pkt straty do lidera)
                            VII liga: Leszcze Puszczykowo 5 miejsce (4 pkt nad miejscem spadkowym)
                            VIII liga: KS Mięczaki 6 miejsce (3 pkt nad miejscem spadkowym)
                            VIII liga: MRKS Kuźnia Jawor 2 miejsce (2 pkt straty do lidera)
                            VIII liga: piwosze opalenica 5 miejsce (6 pkt nad miejscem spadkowym)
                            IX liga drużyna grzes_ch'a niestety nie namierzona - prosze o podanie nazwy
                            Last edited by biermann; 24-02-2006, 09:32.
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • grzes_ch
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 612

                              grzes_ch vel gregor_ch - drużyna grzeton ( id 1046858 ) Liga:IX.197 miejsce 5 - sześć punktów straty do drużyny awansującej i 10 punktów przewagi nad drużyną ostatnią ( na szczęście spadek mi nie grozi - ale to jest tak jak człowiek zaczyna grać bez przeczytania poradnika) ale mam i osiągnięcia aktualnie ćwierćfinał pucharu ZPW.
                              A może by tak puchar browarbizowy raz jeszcze w nowej rundzie.

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                Gdyby Chuck Norris był zawodnikiem w Hattricku


                                Chuck Norris
                                Lat 60, boski stan formy, zdrowy
                                Jest uwielbiany przez zespół, spokojny i prawy
                                Poziom doświadczenia boski, przywódca boski.


                                Narodowość: USA
                                Wskaźnik TSI: 43 123 435 143 148 820
                                Pensja: 123 234 522 368 zł/tydzień w tym premia 20%
                                Właściciel: chuck nie ma wlasciciela
                                Kartek: 0
                                Kontuzje: zdrowy

                                Specjalność: Kop z Polobrotu

                                Kondycja: boski Bramkarz: boski
                                Rozgrywanie: boski Podania: fatalny (chuck nie podaje)
                                Skrzydłowy: boski Defensywa: boski
                                Skuteczność: boski St.fragmenty: boski
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎