Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Koniec sezonu czas na podsumowanie dokonań browarbizowych hattrikowców:
    Gratulacje dla Kopyra i Zimy za awans do VI ligi; BK Oborniki Śl. z pierwszego a Zimowe Piątkowo z drugiego miejsca, oraz dla Babalumka za awans do VII ligi MKRS Kużnia Jawor ( 2 miejsce)
    Olimpia Zambrów zakończyła rozgrywki na 4 miejscu w II lidze i mam nadzieję, że Gimlak jednak nie zrezygnuje z dalszego grania - tą swoją najdłużej istniejącą polską drużyną.
    Micro-Browar Mokotowski WolfBeera zajął ostatecznie 2 msc w VI lidze i do awansu brakowało mu naprawde niewiele - moze w przyszłym sezonie.
    Bałtyk Poznań Arcego 6 w VII lidze
    KS Mięczaki Konego po wygrani w ostatniej kolejce z awansującym liderem zajeły 4 miejsce w VIII lidze
    Piwosze Opalenica Anteksa - 5 miejsce VIII liga
    KS Notoryczni Miechowice - Grzes_cha 6 miejsce IX liga
    No i moje Leszcze Puszczykowo 4 miejsce w VII lidze choć plany były inne (niestety zweryfikował je głównie środek sezonu i cztery porażki z rzędu). Na koniec mam co prawda passe 5 zwycięstw do zera co pozwala patrzeć z pewnym optymizmem w przyszłość. Jednak w ostatnim meczu dwie kontuzje +5 i + 6 najlepszych napastników. Martwi zwłaszcza te +6 u 29 latka.
    Last edited by biermann; 09-04-2006, 12:22.
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
      KS Mięczaki Konego po wygrani w ostatniej kolejce z awansującym liderem zajeły 4 miejsce w VIII lidze
      to był walkower, przeciwnik nie wyszedł na boisko...

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        Liczyłem do końca na 1 miejsce, niestety lider poknał na wyjeździe dzisiaj 3 ekipe 2:0. Koleś ma samych emerytów, którzy wygrywają mu decydujące mecze, ja buduję drużynę na lata .
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • zima
          Junior
          • 10-2005
          • 13

          Witam wszystkich w dobrym nastroju bo awansowałem do VI ligi Styl awansu nie był imponujący bo w końcówce sezonu moi zawodnicy spisywali się gorzej i do końca nie byłem pewien awansu! Dlatego też liczę na to że nie dostanę w VI lidze sromotnego lania i uda mi się parę punkcików złapać a co lepiej nawet utrzymać się!

          Comment

          • grzes_ch
            Senior
            • 10-2003
            • 612

            Jak tam po reformie ?
            Ja awansowałem ( można by powiedzeć , że przy zielonym stoliku ) do VIII ligi.
            Ale trochę się zdziwiłem bo reforma miała również polegać na kasowaniu botów a u mnie w lidze mam trzech.

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
              Jak tam po reformie ?
              Ja awansowałem ( można by powiedzeć , że przy zielonym stoliku ) do VIII ligi.
              Ale trochę się zdziwiłem bo reforma miała również polegać na kasowaniu botów a u mnie w lidze mam trzech.
              Bo na najniższym poziomie ligowym, a nawet dwóch najniższych, boty sa dopuszczalne. Zresztą teraz od nowa zaczną sie tworzyć boty we wszystkich ligach, a tylko w dwóch najniższych będą za nie przydzielane drużyny.

              Ja awansowałem do 6. ligi, ale nie wiem czy dłuzej tam zabawię, bo liga jest pieruńsko silna VI.439. Powiem tylko, ze spadkowicz z 5. ligi ma pierwszą jedenastkę o TSI łacznym ok. 150 000 (słownie:: sto pięcdziesiat tysięcy!).
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                ciekawe, jak będzie z czasem - dołączam do gry
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  Kopyr, no ja mam taką sytuację na przykład że zacząłem od końcówki sezonu w 7 lidze - nie było botów. Spadłem do 8 - nie było botów. Teraz jak awansowałem do 7 ligi to mam w niej 2 boty. Obie te "drużyny" widnieją jako... spadkowicze z 6 ligi!! I co, jako że póki co mamy 9 lig to 7 liga jest 3 od dołu więc będą mi cały sezon 2 boty towarzyszły?
                  Tak na marginesie to trafiłem super z tymi botami, otwiera się szansa awansu nawet, no ale ja się nie napalam, bo po prostu ekipy na 6 ligę nie mam. W końcu w hatrricku rozegrałem do tej pory ledwo 1,25 sezonu
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    Do Hattricka podchodziłem 2 razy i w obydwu przypadkach wytrzymywałem tylko chwilkę. Jakieś to przekombinowane, przeładowane i średnio grywalne. O wiele lepszym managerem jest sokker.org, o którym wyżej wspominał gimlak. Prosty, przejrzysty i wciągający jak cholera No i ma wizualizacje meczy.

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                      Do Hattricka podchodziłem 2 razy i w obydwu przypadkach wytrzymywałem tylko chwilkę. Jakieś to przekombinowane, przeładowane i średnio grywalne. O wiele lepszym managerem jest sokker.org, o którym wyżej wspominał gimlak. Prosty, przejrzysty i wciągający jak cholera
                      A dla mnie właśnie jest super, może to dlatego, że nie grałem w inne managery piłkarskie. A właśnie ten stopień skomplikowania, potrzeba uwzględnienia wielu aspektów działania klubu jest super interesująca. Fakt, faktem, ze jeśli się chce zakumać o co w tym wszystkim chodzi to trzeba trochę poczytać poradników, no i czytać forum. Wejść i z biegu sobie zacząć radzić na dzień dzisiejszy już jest chyba nierealne. Poziom strasznie równa w górę. Po jakimś czasie bonus z dłuższego grania zaczyna się zacierać.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                      No i ma wizualizacje meczy.
                      Za tym mi akurat nie tęskno. Myślę, ze bardzo szybko by mi się znudziły te same ludki kręcące się bezsensu po boisku. Używam tylko Criollo Viewera, gdzie pod grupę zdarzeń można podłożyć dźwięki i mam w trakcie meczu szaleństwo komentatora.
                      Zdecydowanie polecam HT, a ze wzglęu na swój stopień komplikacji, jest to gra, którą na pewno można grać miesiącami, a niektórzy grają już latami.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                        Do Hattricka podchodziłem 2 razy i w obydwu przypadkach wytrzymywałem tylko chwilkę. Jakieś to przekombinowane, przeładowane i średnio grywalne. O wiele lepszym managerem jest sokker.org, o którym wyżej wspominał gimlak. Prosty...
                        Prosty i stąd się bierze jego jak dla mnie główna wada. Hattrick też idealny nie jest, ale jak dla mnie - maniaka menadżerów piłkarskich od lat - jest prawie idealny. A to, że nie ma wizualizacji toż to samo szczęście . Hattrick rządzi
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          Prosty w tym znaczeniu, że nie ma elementów zbędnych, same konkrety. A bez wizualizacji ciężko dobrze ustalać taktykę

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            T_A zerknij jeszcze raz na HT, w tym sezonie wprowadzili parę nowych zmian. Miedzy innymi świetnie urozmaicili/udoskonalili ustawianie składu na mecz. Teraz we Flashu, to jest zupełnie nowa jakość. Ustawienie 5-3-2 rzeczywiście wygląda jak 5-3-2 a nie 4-4-2 tylko z indywidualnymi poleceniami. Naprawdę świetna rzecz i właściwie bardzo intuicyjna. Teraz właściwie mozna sobie poradzić bez programów pomocniczych, wcześniej ustalanie składu bez programów pomocniczych to była mordęga.
                            Co do stopnie skomplikowania, to podobnie jak w przypadku Biermanna muszę stwierdzić, że dla mnie jest idealny, musisz brać pod uwagę zarówno aspekt sportowy jak i ekonomiczny. Musisz brać pod uwagę morale zawodników, ale też nastroje kibiców, musisz wziąc pod uwagę warunki atmosferyczne i serię meczy bez porażki rywala. Trzeba zaplanować długofalową strategię treningową, aby przyniosła ci ona dochody, które pozwolą na prowadzenie drużyny i niezbędne wzmocnienia. Polityka transferowa to też niełatwy kawałek chleba, ale własnie dlatego jest to super wciągająca gra, a poza tym cały czas masz przed sobą nowe wyzwania, no i co najważniejsze mierzysz się z setkami tysięcy żywych przeciwników. Przeciwnik z krwi i kości, który zarówno moze cie zaskoczyć tym, ze odda walkowera, bo zalał pałę i zapomniał ustawić skład, jak i może cię kompletnie zaskoczyć zmieniając taktykę, tak aby cię ukłuć w miękkie podbrzusze, kiedy najmniej będziesz się tego spodziewał.
                            Co do wizualizacji to prawdopodobnie za jakiś czas będzie, choć w moim wypadku podobnie jak Biermann uważam, że może to nie tyle urozmaicić grę, co męczyć. Ja tam wolę wypatrywać krwiścieczerwonego napisu o tym, ze moi własnie wpakowali kolejną bramę po "indywidualnej akcji całego zespołu".
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • biermann
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 2552

                              Nowy sezon ruszył a tu cisza... czyżby spowodowana khm nie najlepszymi wynikami? Ja tam jestem z moich Leszczy zadowolony awans w PP i wygrana w pierwszej kolejce ligowej. Pewno przygoda z pucharem niedługo się skończy, ale plany awansu do VI ligi są wielkie .
                              Za hattrick
                              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                              Comment

                              • babalumek
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1207

                                No cisza, bo co prawda po dobrym meczu awansowałem do 2 rundy PP, to w sumie i tak trafiłem na ekipę z 5 ligi, więc chyba rezerwami na picu zagram, żeby chociaż morale wzrosło... Na inaugurację nowego sezonu w 7 lidze przegrałem na wyjeździe mecz, który teoretycznie powinienem był co najmniej zremisować. Co prawda tragadii nie robię, bo raczej chyba spaść nie powinienem, awansować też nie, no ale porażka z teoretycznie słabiej wyglądającą drużyną zawsze wkurza...
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎