Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    Z PP odpadłem i do tego jeszcze przegrałem pierwszą kolejkę dość pechowo, bo 10 minut przed końcem wygrywałem jeszcze 3:1, żeby przegrać 3:4
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • babalumek
      Senior
      • 02-2004
      • 1207

      No to koniec z PP, ale żebym 1:11 przegrał to masakra, chociaż przeciwnik dużo mocniejszy, a ja grałem rezerwami na picu, bo i tak szans na awans zadnych nie widziałem. Ale wygrał i tak za wysoko...
      MRKS Kuźnia Jawor

      WTS Sparta Wrocław

      Comment

      • WolfBeer
        Member
        • 03-2005
        • 33

        u mnie poczatek udany, inauguracja sezonu to zwyciestwo na wyjezdzie i jestem znow w 3 rundzie PP , moze w tym sezonie awansuje do 4 rundy, postaram sie o to nawet kosztem ligi

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Ja awansowałem do trzeciej rundy, ale dalej raczej nie dam rady.
          W lidze porażka na inaugurację z drugim beniaminkiem - i to jest bardzo niezgodne z założeniami. No ale chociaż tyle, że mam świadomość, że mnie wydrukowali. Czarna Mafia. Wszystko było dobrze, wygrywałem 2:0, gdy w 25 minucie mój rozgrywający dostał zółtą, aby w 3 minuty później zobaczyć czerwień. No i skończyło się na 2:3. "Shit happens!!!" jak mawiał Forrest Gump. Wierzę jednak w utrzymanie - są dwie drużyny w moim zasięgu i jedna, która za kilka tygodni chyba zostanie BOTem.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • WolfBeer
            Member
            • 03-2005
            • 33

            no i jestem w 4 rundzie ))

            to sukces calego mojego zespolu i dobrym transerowm na poczatku sezonu, nie przegralem tez w lidze wiec podwojna radosc, w 4 rundzie tez sprobuje zawalczyc i odpuszczam lige calkowicie, coz zobaczymy jak wyjdzie

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              No ja niestety nie dałem rady, choć pożegnałem się w dobrym stylu tylko 0:1. Niestety mój atak cierpi na staszną niemoc, to samo zresztą w lidze. Najgorsze w tym wszystkim to, że mi skosili mojego dywana na +4, a tu takie ciężkie mecze w lidze przede mną.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Za namową pewnego bardziej doświadczonego znajomego zmieniłem trenera i przebudowałem trochę skład. Efekt tego był taki, że w trzeciej kolejce dostałem bęcki 0:9
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  BK wreszcie zdobyło swój pierwszy punkt na boiskach 6. ligowych. Remis 0:0 u siebie, tym bardziej cenny, że moje HTStats wynosiło 130, a rywalki 209. Konsekwentny pressing zrobił jednak swoje.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • biermann
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 2552

                    Leszcze odniosły trzecie kolejne zwycięstwo w lidze i to znowu do zera... Wszystko idzie cacy... choć jak patrzę na wyniki w VI lidze zaczynam się bać ewentualnego awansu
                    Last edited by biermann; 15-05-2006, 08:30.
                    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                    Comment

                    • zima
                      Junior
                      • 10-2005
                      • 13

                      Niestety dla mnie VI liga jest za cięzka ! Po trzech meczach trzy porażki i bilans bramek 2 :13! Nie liczyłem że aż tak kolosalna jest różnica w poziomie VII i VI ligi! Jedyny plus awansu to doświadczenie które może zaprocentuje póżniej bo w końcu jestem jeszcze młodym HTgraczem!

                      Comment

                      • WolfBeer
                        Member
                        • 03-2005
                        • 33

                        no i pozeganlem sie z pucharem, w regulaminowym czasie gry 0:0 i dopiero w dogrywce moj przeciwnik ukasil brameczą .....

                        coz malo brakowalo i tak sie ciesze ze zaszedlem o runde dalej niz w poprzednim sezonie aby tak dalej to zdobede kiedys puchar )

                        szkoda mi tylko przegranej w lidze bo wystawilem tam drugi sklad i gladko przegralem

                        coz, teraz skupie sie na lidze, o awans nie bede walczyl i utrzymac sie tez powinienem, VI liga jest tak jak koledzy pisza ciezka ale zeby z niej wyjsc to chyba tylko dołem )

                        Comment

                        • biermann
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 2552

                          Dziś zanotowałem pierwszy skok obrońcy na olśniewającego. Zaraz po tym wylądował on na liście transferowej by podreperować budżet
                          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                          Comment

                          • WolfBeer
                            Member
                            • 03-2005
                            • 33

                            Gartulacje !! BETON UBER ALLES )

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                              Dziś zanotowałem pierwszy skok obrońcy na olśniewającego. Zaraz po tym wylądował on na liście transferowej by podreperować budżet
                              Przyłączam się do gratulacji. Ciekawe za ile pójdzie, bo ostatnio ceny nie napawają optymizmem.
                              A ja zakupiłem sobie właśnie do składu "siebie". Normalnie Tomasz Kopyra, nawet podobny
                              Skille też adekwatne
                              Last edited by kopyr; 19-05-2006, 20:40.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • peter007
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 2820

                                To chyba nie dla mnie! 4 mecze (ligowe) i 4 porażki. Nie mogę się w tym wszystkim połapać. I chyba VII liga to za wysokie progi dla debiutanta
                                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎