Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Nie załamuj się, tylko sobie spokojnie spadnij do VIII ligi. To i tak nie jest dno, bo mamy jeszcze IX Poczytaj poradniki i zdecyduj się na jakiś długofalowy trening, któryś z pięciu:
    bramkarski - najmniej efektywny, dobry na początek, zeby zarobić kilka baniek przed przerzuceniem się na inny trening,
    skrzydłowi (dośrodkowania) - szybki trening, choć dość trudny, potrzeba kupować graczy z bokami, a na to trzeba kasy, dość trudny jak na początek,
    pomocnicy (rozgrywanie) - minusem jest to, że ten trenig trenuje największ liczba graczy, to sprawia, ze ceny są stosunkowo niskie. Plusem jest to, ze w niższych ligach pomoc rządzi, a tym treningiem właśnie ją wzmacniasz
    napastnicy - strzelasz dużo bramek, nie wiem jak z cenami i opłacalnością
    obrońcy (difens) - trening dla cierpliwych, trwa najdłużej, ale trenujesz największa liczbę graczy. Niestety na początku trzeba się nastawić na lanie, no i wkurzające przegrane z teoretycznie słabszymi drużynami. Co ciekawe treng dość popularny wśród browaro.bizowych graczy hattricka. Trenują to Wolfbeer, Biermann no i ja.
    Zakup młodych zawodników do treningu i do dzieła. Wynikami sportowmi sobie na razie główy nie zaprzątaj.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
      Przyłączam się do gratulacji. Ciekawe za ile pójdzie, bo ostatnio ceny nie napawają optymizmem.
      A ja zakupiłem sobie właśnie do składu "siebie". Normalnie Tomasz Kopyra, nawet podobny
      Skille też adekwatne
      Poszedł za 3 500 000 zł szkoda, że za tylko tyle, ale przy obecnych cenach to tak nie najgorzej. Powiększam stadion
      Co do piłkarzy z odpowiednim nazwiskiem - to kiedyś tam w odległej przyszłości - chciałbym mieć drużynę samych moich krewniaków
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
        Nie załamuj się, tylko sobie spokojnie spadnij do VIII ligi. To i tak nie jest dno, bo mamy jeszcze IX Poczytaj poradniki i zdecyduj się na jakiś długofalowy trening, któryś z pięciu:
        bramkarski - najmniej efektywny, dobry na początek, zeby zarobić kilka baniek przed przerzuceniem się na inny trening,
        skrzydłowi (dośrodkowania) - szybki trening, choć dość trudny, potrzeba kupować graczy z bokami, a na to trzeba kasy, dość trudny jak na początek,
        pomocnicy (rozgrywanie) - minusem jest to, że ten trenig trenuje największ liczba graczy, to sprawia, ze ceny są stosunkowo niskie. Plusem jest to, ze w niższych ligach pomoc rządzi, a tym treningiem właśnie ją wzmacniasz
        napastnicy - strzelasz dużo bramek, nie wiem jak z cenami i opłacalnością
        obrońcy (difens) - trening dla cierpliwych, trwa najdłużej, ale trenujesz największa liczbę graczy. Niestety na początku trzeba się nastawić na lanie, no i wkurzające przegrane z teoretycznie słabszymi drużynami. Co ciekawe treng dość popularny wśród browaro.bizowych graczy hattricka. Trenują to Wolfbeer, Biermann no i ja.
        Zakup młodych zawodników do treningu i do dzieła. Wynikami sportowmi sobie na razie główy nie zaprzątaj.
        No ja mam trochę inne spojrzenie, bo trenuję bramkarzy. Fakt że tylko 2 możesz trenować rekompensuje szybkość treningu i dość duży wybór młodych do trenowania. Poza tym, tak jak przy obrońcach trenujesz tylko 1 element, nie patrząc się na pozostałe. Zastanawiam się nad zmianą treningu, ale dopiero po tym sezonie, kiedy swoich młodch potrenuje i sprzedam. Masz rację co do skrzydłowych, a obrońców trenuje naprawdę sporo osób - prawie wszyscy ci których znam że w HT grają. Ale jak mają solidnego trenera, to trening idzie ładnie Pomoc też się ciężko trenuje, bo i rozgrywanie i kondycja i podania, a krótki trening toto nie jest. Co do napadu to trening dość długi, też się liczy specjalka i skille poboczne. Podobno trzeba potrenować do olśniewającego żeby te kilka baniek zarobić.
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • WolfBeer
          Member
          • 03-2005
          • 33

          Dlaczego tylu browarowiczow trenuje defensywe ??

          Bo jak ktos napisal trzeba do tego treningu byc cierpliwym a kto jak kto ale jak ktos warzy piwko to cierpliwosc miec musi )

          a z tymi cenami to fakt ze lipa jakas sie dzieje , ja niedawno sprzedalem mojego pierwszego blyskotliwego , fakt ze nie mial bokow ale poszedl za marne 5,6 mln

          Comment

          • babalumek
            Senior
            • 02-2004
            • 1207

            Ale co obrońcę sprzedałeś?
            Trening obrońców trwa najdłużej, ale przy solidnym trenerze jakoś można wytrzymać. Więc ludzie trenują. Ale także dlatego, że tak jak pisałem trenujesz praktycznie tylko 1 rzecz, a do tego możesz nawet 10 graczy wytrenować, podczas gdy bramkarzy 2, a napastników max 6.
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • WolfBeer
              Member
              • 03-2005
              • 33

              tak obronce sprzedalem, fakt ze jest to trening latwy do ustawiania bo jedna ceche trenujesz, problem w nizszych skilach by cos ta kontra pograc, ja dwa pierwsze sezony trenowalem, defensywe ale gralem normalnie dopiero w trzeciem przestawilem sie zupelnie na kontre, i jakos idzie

              Comment

              • zima
                Junior
                • 10-2005
                • 13

                A co sądzicie na temat treningu strzeleckiego? Wolny ale wszyscy trenują! Mało kto go trenuje! Ja na niego nie narzekam choć mało chyba opłacalny!?

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  Strzelecki - nie do końca kojarzę, ale z tego co napisałeś to jest bezsensu. Z tego co pamiętam, to trenują Ci co grali w tygodniu. Poprawia skuteczność graczom z pola i stałe fragmenty wszystkim. Tylko moje pytanie po co obrońcom skuteczność, zresztą jak sam pisałeś trenują wolno. Z tego typu treningów godne uwagi są kondycja oraz stałe fragmenty. Plus taki, ze trenują wszyscy, a nie tylko ci co grali. Najlepszy zaś biznes na nich robi sie wtedy gdy masz 50 graczy. Wtedy można ładny pieniądz wyciągnąć, tylko, żeby ten trening zacząć to trzeba mieć grube miliony, raz na zakup graczy, dwa na pensje.
                  Powiem tak, poczytaj poradniki, ale moim zdaniem to już bramkarski jest lepszym treningiem niż ten strzelecki.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • biermann
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 2552

                    Coś cisza w temacie... pewno dlatego, ze wyniki dalekie od oczekiwań...
                    U mnie dwie głupie porażki w tym w przedostatniej kolejce zadecydowały o braku awansu i tylko o trzecim miejscu... na pocieszenie (marne) został mi tytuł króla strzelców i fakt, że po rozbudowie miałem same komplety na trybunach...
                    W nowym sezonie trza wzmocnić pomoc i atak, rozbudować stadion i wreście awansować.... bo jak nie
                    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      A u mnie awans do 6 ligi mimo że wcale tego nie planowałem... Ale co tam, najpierw jak dostałem drużynę to od razu spadek z 7, potem awans od razu z 8 i teraz od razu awans z 7. Przynajmniej co sezon coś się dzieje. Zamierzam się wzmocnić 2-3 graczami ale tylko przy sporym szczęściu będę mógł pewnie się utrzymać, bo gram w to jeszcze za krótko i drużynę mam chyba trochę za słąbą na 6 ligę.
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                        Coś cisza w temacie... pewno dlatego, ze wyniki dalekie od oczekiwań...
                        A u mnie wyniki jak najbardziej zadowalają, przynajmniej mnie. Utrzymałem się w VI. lidze i w dodatku udało mi się zająć 4. miejsce. Mam nadzieję, że w przyszłym uda się zając miejsce na podium. Na najbliższy mecz u siebie zamierzam rozbudować stadion do 30 tysięcy. Trening pomimo drastycznego spadku cen jakoś leci. Generalnie wciągnąłem się na maxa. W necie to własćiwie już tylko HT i browar.biz, no i wiadomości na wp. Tylko czemu mi to tyle godzin dziennie zabiera
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • babalumek
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1207

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                          Na najbliższy mecz u siebie zamierzam rozbudować stadion do 30 tysięcy. Trening pomimo drastycznego spadku cen jakoś leci.
                          Ja mam stadion 12 tys i jakoś nie śpieszy mi się go rozbudowywać, mimo że komplety niemal na kazdym meczu u siebie. Rozbudowa do 20 tys to wydatek prawie 3mln i ciężko mi taką kasę na takie coś ładować. Obliczyłem że wyjde na zero dopiero po dwóch sezonach, zakładając oczywiście komplety na meczach lub prawie komplety. A teraz liczba widzów ma w większym stopniu zależeć od nastrojów kibiców, co przy batach jakie pewnie będę dostawał w 6 lidze nie nastraja optymistycznie. Choć i tak najgorszą zmianą jest spadek kondycji - spowoduje wydłużenie treningu i HT stanie się już nudno-realistyczny do granic absurdu.
                          A spadki cen zawsze są pod koniec sezonu, chyba że zauważyłeś jakiś ogólny trend
                          MRKS Kuźnia Jawor

                          WTS Sparta Wrocław

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Jest ogólny trend, i w tym sezonie to juz jest załamanie straszne. Ale to podstawowe prawa ekonomii - podaż przewyzsza popyt to ceny spadają.
                            Co do stadionu, to z czystego serca ci radzę rozbuduj. Nie do 20 tys., rozbuduj o tyle ile cię stać, nawet 2- 3 tys. daje sporo, a nie jest to takie duże obciązenie. Ja rozbudowałem pierwszy raz o 2 tys. do 14 tys. Ważne jest, ze po rozbudowie będziesz miał miejsca dla VIPów, no i więcej na krytej. zresztą popetrz sobie na klakulatory stadionu, jakie powinny być proporcje. i chcoiażby z tego powodu rozbuduj, zeby mieć dobre proporcje. Na 6 lidze u niektórych po 50-60 tysięcy widzów przychodzi, nawet jakbyś wszystko przegrywał, to myślę, ze 14 tys ci przyjdzie, no chyba, ze będzie oberwanie chmury i będziesz grał z drużyną z 7 miejsca.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • biermann
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 2552

                              Otóż to, ja rozbudowałen o dwa tysiące i w najbliższym czasie chcę dorzucić jeszcze ze trzy tys. Wpierw jednak wzmocnienia. Kupiłem w nocy nadprzyrodzonego specjalistę od stałych fragmentów. W planach fantastyczni : napastnik i pomocnik. No i liczę na drgnięcie cen bo za chwilę będę miał kilku olśniewających obrońców do pchnięcia ( pierwszy, a drugi w historii już dziś )
                              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                              Comment

                              • babalumek
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1207

                                1. to dziwne że ceny tak spadają, nie wiem dlaczego nagle podaż tak by miała przewyższać popyt- cały czas dochodzą nowi uczestnicy więc powinna byc jakaś równowaga. Ja teraz kończę trening bramkarzy i zamierzam przenieść się na skrzydłowcyh - przy okazji kupię pewnie 2-3 graczy - myślę że jakiś fantastyczny napastnik i dobry boczny obrońca by się przydał. Muszę też kupić 1 dobrego skrzydłowego, do trenowania który byłby w stanie grać w 1 składzie bowiem na tej pozycji mam wyraźną lukę.

                                2. co do stadionu to kumpel mi radził (który gra już w to ze 2-3 lata) żeby rozbudowywać co najmniej o 4-5 tys bowiem małe rozbudowy się nie opłacają. Obliczał coś tam właśnie i tak wychodzi. Zależy jeszcze jak mi ci bramkarze pójdą - na początku nowego sezonu obaj będą mieli poziom mistrzowski, myślę że ok. 20mln powinienem dostać. Od tego odejdzią wydatki na 3 skrzydłowych i bramkarza jakiegos na stałe, chyba fantastyczny. Reszta do zainwestowania.
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎