Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    Z tym stadionem to jest teraz tak jak już pisałem wcześniej - ja w 6 lidze nawet kompletu 12 tys nie mam jak przegram 2-3 mecze, a pisali mi tu niektórzy że kompletu to mogę nie mieć grając jako ost drużyna w tabeli z przedostatnią. Także na razie się wstrzymuję i czekam na rozwój wypadków, bowiem dziwne rzeczy zaczynają się u mnie dziać. Kolesie chcą do 5 ligi awansować "dołem" bowiem jest ta 6 liga za mocna i wyrównana żeby normalnie co sezon ktoś awansował.
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      Głupie pytanie...
      Za prawego napastnika przeciwnika odpowiada mój lewy obrońca, nie?
      Last edited by Seta; 30-09-2006, 14:24.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
        Głupie pytanie...
        Za prawego napastnika przeciwnika odpowiada mój lewy obrońca, nie?
        Jeśli chodzi Ci o to, kto gra na przeciw prawego napastnika przeciwnika, to odpowiedź brzmi: tak. Napisz do czego potrzebna jest ta informacja, bo może być zupełnie inaczej. Ale generalnie do porównywania statów porównuje się prawy napad, z lewą obroną rywala itd.
        Last edited by kopyr; 01-10-2006, 07:38.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
          Jeśli chodzi Ci o to, kto gra na przeciw prawego napastnika przeciwnika, to odpowiedź brzmi: tak. Napisz do czego potrzebna jest ta informacja, bo może być zupełnie inaczej. Ale generalnie do porównywania statów porównuje się prawy napad, z lewą obroną rywala itd.
          No właśnie o to mi chodziło - mam jednego bocznego obrońcę, a przeciwnik z regóły silniejszy prawy atak - więc daję bocznego na lewo. Chociaż sądzę że i tak wygram...
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
            W siódmej i ósmej kolejce mam dwumecz z drużyną, która podobnie jak ja ma komplet zwycięstw.
            Panikowałem - pierwszy mecz wygrałem 8:1, a w drugim szykuję AOW i może MOST, chociaż to chyba bez sensu...
            Witej ósma ligo!!
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • kony
              breweriarz
              • 08-2005
              • 1701

              Ja od jakiegoś czasu siedzę sobie na 1 miejscu w mojej VIII lidze. Coś mi mówi, że nie dosiedzę tam do końca sezonu bo mnie kontuzje nękają i morale mi podupada a kiepski teraz moment żeby je odbudować

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                Ostatnio oddałem walkowera w lidze, bowiem zacięcie walcze o... spadek. Czy w związku z tym przepada mi trening gracza którego wystawiłem w tym meczu do składu???????
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • smrtan
                  Senior
                  • 03-2002
                  • 229

                  W ogóle możesz się pożegnać z treningiem - dla wszystkich graczy.
                  Z jakimś ułamkiem Klubu Kibica też...
                  Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                  W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                  Mój browar domowy
                  Etykiety moich piw domowych

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                    Ostatnio oddałem walkowera w lidze, bowiem zacięcie walcze o... spadek. Czy w związku z tym przepada mi trening gracza którego wystawiłem w tym meczu do składu???????
                    To głupio zrobiłeś - wystarczyło wystawić na trenowanych pozycjach juniorków, a na nietrenowanych jakichś leszczy lub pozamieniać im pozycje na boisku, typu napstnika na bramie, bramkarza na skrzydle itd. Do tego zagrać PICa i wszystko byłoby ok. Walkower to tak niehonorowo, a do tego jest tak jak pisze smrtan, zapomniej o treningu, no i mniej kibiców na następnym meczu.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                      To głupio zrobiłeś - wystarczyło wystawić na trenowanych pozycjach juniorków, a na nietrenowanych jakichś leszczy lub pozamieniać im pozycje na boisku, typu napstnika na bramie, bramkarza na skrzydle itd. Do tego zagrać PICa i wszystko byłoby ok. Walkower to tak niehonorowo, a do tego jest tak jak pisze smrtan, zapomniej o treningu, no i mniej kibiców na następnym meczu.
                      Wiem ale mam trochę dziwną sytuację w lidze i miałem podstawy by twierdzić że przeciwnik też może chcieć dać walkowera. No to straciłem trening bramkarza, bo trenuje 2 bramkarzy ale drugi zagrał w sparingu więc chyba ok. W ogóle głupio trafiłem jak zwykle i sezon ten jest dla mnie stracony, a że mam stosunkowo mały KK to przez tydzień 8 kibiców mi tylko zwiało...
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                        Wiem ale mam trochę dziwną sytuację w lidze i miałem podstawy by twierdzić że przeciwnik też może chcieć dać walkowera. No to straciłem trening bramkarza, bo trenuje 2 bramkarzy ale drugi zagrał w sparingu więc chyba ok. W ogóle głupio trafiłem jak zwykle i sezon ten jest dla mnie stracony, a że mam stosunkowo mały KK to przez tydzień 8 kibiców mi tylko zwiało...
                        No ale niestety jest tak jak smrtan pisze, nikt nie zaliczy ci treningu. Na przyszłość - uwaga, dzieje się tak również w meczu sparingowym. Natomiast gdyby to Twój przeciwnik dał walkowera, to wtedy ty byś zaliczył trening normalnie.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • biermann
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 2552

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                          a na nietrenowanych jakichś leszczy .
                          Zdecydowanie sobie wypraszam, to ze jestem za granica nie upowaznia nikogo do podbierania mi zawodnikow
                          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                          Comment

                          • smrtan
                            Senior
                            • 03-2002
                            • 229

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                            ...No to straciłem trening bramkarza, bo trenuje 2 bramkarzy ale drugi zagrał w sparingu więc chyba ok.
                            jak już zostało komisyjnie stwierdzone straciłeś trening obu bramkarzy - o czym dobitnie przekonasz się za około 3 godziny

                            stracisz też bodaj 3% KK - ale kiedy jest raport dotyczący tego to nie mam pojęcia - nigdy nie dałem walkowera...
                            Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                            W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                            Mój browar domowy
                            Etykiety moich piw domowych

                            Comment

                            • babalumek
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1207

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smrtan
                              jak już zostało komisyjnie stwierdzone straciłeś trening obu bramkarzy - o czym dobitnie przekonasz się za około 3 godziny

                              stracisz też bodaj 3% KK - ale kiedy jest raport dotyczący tego to nie mam pojęcia - nigdy nie dałem walkowera...
                              A ja dałem pierwszy raz w życiu no i skutki widzę... Kurde zawsze muszę się uczyć na własnych błędach.... Ale swoją drogą przepis jest debilny bo przynajmniej ten co zagrał w sparingu powinien trening zaliczyć...
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • smrtan
                                Senior
                                • 03-2002
                                • 229

                                Lepiej dać ustawienie z kosmosu (bramkarze na atak, trener na bramkę itd) niż dawać WO i tracić cały tydzień... Zasady niby dziwna ale... w sumie WO to nic normalnego więc faktycznie "kara" w jakiś tam sposób adekwatna do sytuacji...
                                Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                                W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                                Mój browar domowy
                                Etykiety moich piw domowych

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎