Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Mi udało się wygrać wszystko co było do wygrania... Pierwsze miejsce w IX.591 z kompletem zwycięstw i król strzelców...
    Do tego nieźle stoję z kasą i liczę na awans do VII w przyszłym sezonie.
    Dziwne, ale chyba nie zagram w Pucharze: Ranking krajowy: 33993
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • babalumek
      Senior
      • 02-2004
      • 1207

      A można wiedzieć co konkretnie Elpako zamierza trenować?? Bo po zakupach kilku tanich nastolatków na różne pozycje ciężko z tego jakieś wnioski wysnuć... Ja póki co kontynuuje bramkarzy! Wiem że Kopyr tego nie popiera ale jak się dobrze skalkuluje to jednak można wyjść na swoje!!
      MRKS Kuźnia Jawor

      WTS Sparta Wrocław

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elpako
        Moje Elpako Kielce mimo najmłodszego składu utrzymało się w VIII lidze. Doradzcie co trenowac po przerwie z moimi grajkami, a może kogoś zwolnić? wzmocnienień nie będzie brak kasy tylko 600tyś.
        Jeżeli w sezonie trenowałeś rozgrywanie (bo grasz 3-5-2) to ja bym wzioł 2x kondycję. Niektórzy biorą kondycję + podania - zależy czy nasz pomocników z min solidą kondycją i czy myślisz o wygrywaniu czy raczej wolisz drożej sprzedać za jakieś 3-5 sezonów...
        Masz 23 graczy więc ja bym nie zwalniał, chyba, że masz słabeuszy.
        Za 600tys z kolei na naszym poziomie to jeszcze można zaszaleć...
        Jeżeli rzeczywiście trenujesz rozgrywanie to wywaliłbym P. Pikonia, bo 29-letni gracze i tak nie trenują. Kup sobie jakiegoś 17latka - na razie są tańsi.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
          Kup sobie jakiegoś 17latka - na razie są tańsi.
          Bo właściwie to już 18 latkowie ale popieram do treningu jak najbardziej 17latków. Jak masz jakichś ciekawyach zawdoników w teamie, których można jeszcze podtrenować, to ich podtrenuj (uważam, że w takim wypadku 23-24 lata to max) resztę starszych sprzedaj, i zakup na ich miejsce 17latków lub 18 latków z zadowalającym lub solidnym skillem głównym i najlepiej jakimiś bokami, dla rozgrywającego defensywa lub podania, albo jedno i drugie, ale podania ważniejsze. Dobrze jakby mieli jakąś specjalkę. Napisz coś więcej, co cię interesuje, ja trenuję defa i polecam, choć to trening dla twardzieli, smrtan potwierdzi, bo to prezes BETONu. Trzeba zacisnąć zęby, choć skowyt więźnie w gardle i trenować, trenować. IMO def dla początkujących to jest super sprawa, tyle, ze trzeba się liczyć ze słabymi wynikami, więc nie taka super.
          Last edited by kopyr; 20-11-2006, 20:21.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • smrtan
            Senior
            • 03-2002
            • 229

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
            ...ja trenuję defa i polecam, choć to trening dla twardzieli, smrtan potwierdzi, bo to prezes BETONu.
            Masochistów chyba
            A poza tym reszta się zgadza, potwierdzam
            Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

            W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

            Mój browar domowy
            Etykiety moich piw domowych

            Comment

            • elpako
              Senior
              • 03-2006
              • 318

              Od otrzymania zespołu trenowałem prawie wszystko (trening zmieniałem co tydzień) bo nie czytałem reguł. Dopiero od 5 tyg trenuję dośrodkowania. Po przerwie zamierzam t. rozgrywanie. Tylko czy po t. kondycji moi pomocnicy będą mieli ją solidną
              Podobno w VIII lidze najważniejsi są pomocnicy. W przyszłym sezonie raczej spadnę do IX ligi i myślę że dopiero zacznę odnotowywać jakieś sukcesy. Pikonia wystawiłemna sprzedaż za kasę taką że nikt go nie kupi ( liczę że trafi się jakiś j..... gorszy odemnie), jak go nie kupią to pójdzie grać w golfa.
              P O R T E R Y - Polska - 1304/ Zagranica - 1874 //Razem - 3178

              http://porter-etykiety.web-album.org
              https://www.facebook.com/pg/Etykiety...os/?tab=albums

              Comment

              • biermann
                Senior
                • 09-2001
                • 2552

                Po raz kolejny poległem w bitwie o VI lige tym razem najbardziej wkurzające jest to, że w rywalizacji bezpośredniej byłem lepszy od drużyny z drugiego miejsca, a nie awansowałem przez gorszą różnicę bramek, pech, że tamci akuratnie wygrali z liderem, który wszystkie poprzednie mecze wygrywał w cuglach
                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  Jak tam nowe ligi, nowi rywale, jakie wstępne cele na przyszły sezon?
                  Ja trafiłem do dość słabej 7 ligi, wszyscy pomoc od fatalny maks po co najwyżej kiepski min. Jeden koleś tylko gra 4-5-1 i w porywach u siebie nawet ma przeciętny min. W zasadzie mógłbym spokojnie się bić o awans ale się zastanawiam. Dopiero zacząłem przebudowę drużyny i żeby zrobić z niej mocny team potrzebuję jakichś jeszcze 2 sezonów. W tym sezonie z transferów przewiduje wpływ kilka mln co na ręke po wszystkim da może 3-5 mln. To za mało na pakowanie pomocy w sensie perspktywicznym więc chce to zainwestować w obronę. Miałbym z nią spokój a za 4 mln można kupić 2 naprawdę fajnych obrońców. Dopiero w następnym sezonie przewiduje większy napływ kasy, na czym już konkretnie moja wycieńczona pomoc zyska. Dlatego trochę się obawiam walki serio o awans - jeżeli mam trafić znowu do takiej 6 ligi jak ostatnio to dziękuję. Rozbudowuje sobie stadionik do 20 tys, a KK po spadku spadło mi do mniej niż 1 tys. Więc w tej 7 lidze mogę sobie jeszcze pograć - jest co rozwijać, jest komu przybywać do KK. A i w takiej lidze może ponad 20 tys przychodzić...
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • babalumek
                    Senior
                    • 02-2004
                    • 1207

                    Widzę że nie ma chętnych do dyskusji.
                    Więc tylko wspomnę że wreszcie odczuwam jakąś korzyść ze szkółki juniorów. Wylosowałem 17 letniego solidnego bramkarza który właśnie trafił na listę transferową. Patrze na to po ile tacy idą i szok - ceny po kilka mln... Sam trenuję bramkarzy i w życiu bym tyle nie dał. Ale ok - w tej sytuacji to dla mnie super wiadomość. Nie ma to jak szał na 17 latków...
                    MRKS Kuźnia Jawor

                    WTS Sparta Wrocław

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Wiesz 17latek, w pierwszym tygodniu sezonu to jest hicior i do tego solidny. Trening z każdym rokiem życia piłkarza wydłuza się z grubsza o 1 tydzień. takiego solidnego bramkarza, to mozna pociagnąć do naprawdę wysokiego skilla, ale lepiej chyba rzeczywiscie go sprzedać, bo mozna sporo kasiory zarobić.
                      Ale zobacz jak daleko jest do znakomitego, moze to jest jeden dwa treningi, to już by było super, pewnie na kadrę małe szanse, ale nigdy nic nie wiadomo. Jakbym takiego wyciągnął obrońce, to bym miał niezły ból głowy czy sprzedać, czy ciągnać go.

                      Co do planów na nowy sezon, to przed pierwszą kolejka Festung Obernig czyli moja twierdza, ma mieć 36 tys. miejsc. W lidze planuje miejsce 3-4. W PP chciałbym dojść przynaj,niej do 4 rundy, w zeszłym sezonie odpadłem w drugiej.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        Wiesz, zastanawiałem się nad nim długo, i różne plany wobec niego miałem. A to żeby sezon go potrenować, a to pół sezonu. Jest w połowie między solidnym a znakomitym. Więc jakieś 2-3 tyg do skoku. Ale doszedłem do wniosku, że nie ma na co czekać. Stopniowo z każdym tygodniem będzie ich coraz więcej na rynku i ceny będą spadać. Tak więc tym treningiem powiedzmy 3 tyg to bym mógł niewiele zyskać. Dlatego wystawiłem go jak najszybciej przed 1 kolejką póki mało ich jest na rynku a będą go chcieli potrenować już na 1 kolejkę.
                        O ile wiem to kadra juniorów jest U20 gdzie bronią dużo dużo lepsi. Chyba że się mylę. W każdym razie już go wystawiłem, kasa wpadnie a i pewnie coś jeszcze w przyszłości, po wytrenowaniu go przez "kogoś".
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • smrtan
                          Senior
                          • 03-2002
                          • 229

                          Ja wyciągnąłem solidnego obrońcę z inad playem i skrzydełkiem... pech w tym że ma... 19 lat :[
                          Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                          W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                          Mój browar domowy
                          Etykiety moich piw domowych

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Gratulacje dla babalumka - jego bramkarz ze szkółki poszedł za 4,8 mln!!! . Mój najdroższy gracz mistrzowski obrońca został sprzedany za 200 tys. mniej
                            To się nazwya mieć szczęście, teraz i na stadion starczy i na wzmocnienia. Ja bym to portaktował jak prezent od losu, zastanowił się nad zmianą treningu i za tę kasę zakupił nowych juniorów do treningu, no chyba, ze na razie nie chcesz zmieniać.
                            Twoje zdrowie babalumek
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • babalumek
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1207

                              Dzięki bardzo, powiem szczerze że w pewnym momencie liczyłem na kwotę rzędu 4-5 mln, bowiem wystawiłem go w dobrym momencie i śledziłem porównanie transferów - a po tyle właśnie teraz tacy chodzą. To się nazywa wylosować odpowiedniego gracza w odpowiednim czasie. Na rękę dostałem ponad 4,6 mln co oczywiście przyśpieszy mój rozwój. A jest w co inwestować. Co prawda, jak pisałem, stadion właśnie rozbudowałem do 20 tys i jeszcze mam jednego 19 latka do trenowania na ten sezon (drugi 20 latek za kilka tyg zostanie sprzedany), ale praktycznie cała środkowa pomoc - 3 zawodników jest do wymiany. Jak dobrze pójdzie to 2 pozyskam w tym sezonie.
                              O treningu już tutaj pisałem - w zasadzie nie ma na co zmienić. Obrona to porażka - długi trening i niskie ceny (znajomy który gra teraz w 5 lidze kończy ten trening i myśli o... bramkarzach), skrzydłowych mam 2 dobrych, więc nie chcę robić rewolucji. Pomoc środkowa jest bardzo popularna i ceny niskie, pozostaje atak nad którym się zastanawiam ale trzeba będzie zrobić dokładne rozliczenie. Jak na razie na bramkarzach jednak nieźle wychodzę i jeszcze ten sezon ciągne to dalej. Szybkość treningu, rozeznanie w rynku i doświadczenie robią swoje, dzięki czemu zarabiam na tym nieźle póki co. Zobaczymy jak będzie z cenami, czy też tak spadną jak u innych formacji.
                              P.S. naprawdę nie rozumiem tych co wydają ponad 4 mln na takich juniorów - bramkarza za więcej jak trochę powyżej 10 mln nie sprzedasz, więc po 2-3 sezonach przebitka rzędu 7-8 mln... no nie wiem, ja kupuje 18 latków duzo taniej i sprzedaje za 7-9 mln po 1-2 sezonach...
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • babalumek
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1207

                                No i dzisiaj w pierwszej kolejce, na mój świeżo rozbudowany 20 tysięczny stadion przyszedł... komplet. Może to wpływ słoneczka, ale wobec dobrych wyników i odradzającego się KK trzeba będzie rychło pomyśleć o rozbudowie jeszcze o 5 tys...
                                Znowu wylosowałem solidnego bramkarza - tym razem jest to jednak 19 latek Za ok 300 tys pójdzie...
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎