Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
    Znowu wylosowałem solidnego bramkarza - tym razem jest to jednak 19 latek Za ok 300 tys pójdzie...
    Ja bym wystawił za 500-600tys - zawsze jakiś początkujący, który przeczyta poradnik, że trzeba kupić do treningu 2 bramkarzy kupi solidnego...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      A co do mnie...
      Ta fajna informacja:
      Drużyna jest niepokonana w 21 ostatnich meczach i zwycięska w 21 spotkaniach z rzędu
      ..prawie na pewno zmieni mi się za tydzień... Gram ze spadkowiczem z VII wię marne-szanse... ale będę walczył jak Lew Rywin...
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
        Ja bym wystawił za 500-600tys - zawsze jakiś początkujący, który przeczyta poradnik, że trzeba kupić do treningu 2 bramkarzy kupi solidnego...
        Nie, takie coś bardzo rzadko przechodzi. Juniorów raczej wystawiam za nieco niższą cenę żeby kolesia sprzedać i żeby troche się ew. o niego pobili. Z tym była fajna sprawa. Wystawiłem go za 250 tys - koniec w środe koło 17 - i... nie poszedł. Zdziwiłem się ale co tam - wystawiłem w środę przed 20 - i w sobotę wieczorem junior osiągnął cenę ponad 500 tys Nie ma to jak trafić z terminem Teraz wylosowałem lipę...
        Ale opcja nr.1 to środowy mecz 3 rundy PP. Przeciwnik sporo silniejszy ode mnie, więc nadzieja w tym że mnie zlekceważy. Lubi wystawiać trochę rezerwowy skład na mecze ze słabszymi, ale i tak nie wiem czy mu dorównam. Po dzisiejszym picu w lidze zastanawiam się nad motsem. Wóz albo przewóz chyba, ale najgorsze że 2 najlepszych obrońców nie zagra i pewnie będzie wjeżdżał jak chciał... Do tego ciężko się po nim cokolwiek zorientować w treningu - wystawia może 2-3 nastolatków w tygodniu na różnych pozycjach.
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
          Nie, takie coś bardzo rzadko przechodzi.
          Właśnie że z bramkarzami przechodzi - początkujący ich kupują, np:

          Luis Arroyo (136020919)
          Lat 19, kiepski stan formy
          Jest przyjemny, opanowany i uczciwy
          Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

          Narodowość: Chile
          Wskaźnik TSI: 2 140
          Pensja: 9 920 zł/tydzień
          Właściciel: Concepción Unido C.F

          Kondycja: znakomity Bramkarz: solidny
          (...)

          Lista transferowa: bramkarz
          Termin: 18.12.2006 o 01:58
          Cena wywoławcza: 0.0 zł
          Najwyższa oferta:
          440 000 zł złożona przez Pelotillehue C.F
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • babalumek
            Senior
            • 02-2004
            • 1207

            1. koleś wystawił go za 0 zł, a nie, jak sugerowałeś wcześniej, za 500 - 600 tys.
            2. bramkarz poszedł prawie 100 tys taniej od mojego - za mniej jak 500 tys.
            3. wniosek taki że trzeba mieć po prostu szczeście, ale też wystawiać o odpowiednich porach.
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
              Gram ze spadkowiczem z VII więc marne-szanse... ale będę walczył jak Lew Rywin...
              Udało się!!!
              MOST i atak skrzydłami. Gostek dał się nabrać poprzednimi meczami i ustawił 3 środkowych obrońców!
              Chciałby się napisać witaj VII ligo... No zobaczymy jak mi pójdzie w najbliższą niedzielę z chwilowym liderem (ma więcej ode mnie strzelonych bramek). Mam niestety zniszczone morale meczem sezonu i nie mam kiedy zaPICować.
              Last edited by Seta; 28-12-2006, 13:28.
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                " W 10 minucie kibice wstali z miejsc, gdy Jack Greco przedarł się przez środek obrony gości i po indywidualnej akcji całej drużyny zdobył bramkę na 1-0 dla Bilgoraj."
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  Wszystko mi się sypie. Dzisiaj przegrałem mecz z konkurentem do awansu (którego nie powinienem mimo wszystko przegrać!!), zagrałem bez kontuzjowanego najlepszego napastnika oraz pauzującego za kartkę skrzydłowego. Do tego morale mi spadło nieczekiwanie po sprzedaży jakiegoś juniorka! Nie dość że dzisiaj przegrałem to jeszcze kolejne 2 kontuzje i to 4 tyg - drugiego napastnika oraz jego zmiennika.. I nie ma kim w napadzie zagrać za tydzień - wyjazd z wiceliderem. No cóż albo przebudzenie w rundzie rewanżowej albo pierwszy raz w karierze posiedzę ze 2 sezony w jednej lidze...
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • smrtan
                    Senior
                    • 03-2002
                    • 229

                    Mnie się za to chyba uda obronić te piątą ligę... wczoraj zremisowałem z liderem urywając mu cenny punkt na jego boisku
                    Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                    W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                    Mój browar domowy
                    Etykiety moich piw domowych

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                      Gratulacje dla babalumka - jego bramkarz ze szkółki poszedł za 4,8 mln!!! .
                      A teraz ten koleś co go ode mnie kupił podszkolił go do znakomitego i wystawił na sprzedaż za 4,85 mln, czyli zrobił to nad czym ja się zastanawiałem. Ciekawe za ile pójdzie, ale widzę że 5-6 mln może zgarnąć. Czy więc opłacało mi się jednak go potrenować trochę? W każdym razie 2% wpadnie czyli ok 100 tys...
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        Początek nowego sezonu, po pechowo przegranym poprzednim, jeszcze gorszy. Wpierw druzgocąca porażka w pierwszej rundzie PP, potem dwie porażki w lidze. Tak to jednak bywa, na "emigracji" troszkę mniej czasu poświęciłem dla drużyny. Teraz myślę, że po dwóch zakupach powinno być lepiej. Fantastyczny 20 letni bramkarz i 19 letni obrońca do dalszego treningu, ale za to z boskim stałymi fragmentami, powinni kilka dodatkowych punktów zapewnić.
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10739

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                          Początek nowego sezonu, po pechowo przegranym poprzednim, jeszcze gorszy. Wpierw druzgocąca porażka w pierwszej rundzie PP, potem dwie porażki w lidze. Tak to jednak bywa, na "emigracji" troszkę mniej czasu poświęciłem dla drużyny. Teraz myślę, że po dwóch zakupach powinno być lepiej. Fantastyczny 20 letni bramkarz i 19 letni obrońca do dalszego treningu, ale za to z boskim stałymi fragmentami, powinni kilka dodatkowych punktów zapewnić.
                          wczoraj juz było lepiej
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • babalumek
                            Senior
                            • 02-2004
                            • 1207

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                            A teraz ten koleś co go ode mnie kupił podszkolił go do znakomitego i wystawił na sprzedaż za 4,85 mln, czyli zrobił to nad czym ja się zastanawiałem. Ciekawe za ile pójdzie, ale widzę że 5-6 mln może zgarnąć. Czy więc opłacało mi się jednak go potrenować trochę? W każdym razie 2% wpadnie czyli ok 100 tys...
                            Hahaha ale się przejechał - sprzedał go za cenę wywoławczą, co mnie zdziwiło ale jego pewnie jeszcze bardziej!! Czyli w sumie na tym stracił, bo na rękę będzie ok 4,5 mln, a jeszcze go trenował i pensje mu płacił... A prezesunio spokojnie swoją działkę - 100tys - za wychowanka zgarnął Niech handel kwitnie!
                            MRKS Kuźnia Jawor

                            WTS Sparta Wrocław

                            Comment

                            • smrtan
                              Senior
                              • 03-2002
                              • 229

                              ...to samo pomyslałem kiedy na TL pojawił się mój najlepszy wychowanek - mimo, że całkiem niedawno był handlowany
                              A może znowu spróbuję go odkupić? W końcu los dał mi kolejną szansę
                              Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                              W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                              Mój browar domowy
                              Etykiety moich piw domowych

                              Comment

                              • babalumek
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1207

                                Może będziecie się śmiali, ale dopiero teraz - po kilku miesiącach gry - odkryłem że Polacy mają niższe pensje niż zagraniczni - o 20% premii... Wcześniej jakoś nie zauważyłem tego. Zwracacie uwagę na to przy transferach?? Przy pensjach wysokich to chyba różnica może być już spora. To trochę dziwne i komplikuje sytuację - teraz prawdziwa okazja to tanio kupiony... Polak, czyli naszukać się trzeba solidnie.
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎