Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szemilis
    Junior
    • 04-2003
    • 8

    Ht 9 runda pp

    Dopiero teraz zauwazylem ten watek i to przy wyszukiwaniu strony w google znalazlem to forum z tematem hattrick
    a wpisywalem Fc Cieszyn

    Witam wszystkich piwnych ht-kow
    Attached Files

    Comment

    • smrtan
      Senior
      • 03-2002
      • 229

      Piast Cieszyn pozdrawia FC Cieszyn
      Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

      W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

      Mój browar domowy
      Etykiety moich piw domowych

      Comment

      • szemilis
        Junior
        • 04-2003
        • 8

        Heh,
        Ty to chyba na kazdym forum o ht siedzisz ;p
        nie widzialem cie jeszcze na forum ox,powstal tam podobny temat niedawno.
        zapraszam ;/
        chyba ze uzywasz tam innej ksywy

        Comment

        • smrtan
          Senior
          • 03-2002
          • 229

          eeee.... co będe Optimalowi ruch nabijał
          Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

          W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

          Mój browar domowy
          Etykiety moich piw domowych

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            No no - dwa V-ligowe Cieszyny Gratki!
            Moja Lada Bilgoraj na razie w VIII ale:
            "Drużyna jest niepokonana w 27 ostatnich meczach i zwycięska w 27 spotkaniach z rzędu "
            co daje mi 3cie miejsce w Polsce pod względem serii zwycięstw!
            Last edited by Seta; 29-01-2007, 14:43.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • szemilis
              Junior
              • 04-2003
              • 8

              Ty to masz fajnie bo w pp nie grasz:/,choc z 2 strony pewnie wolalbys sobie pograc kilka rund w pp niz srubowac ten wynik ,,ja mam 16 meczy,a w srode licze na 17

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                W tym sezonie nikt z IX ligi nie grał w Pucharze, a ja właśnie awansowałem. W sumie dopiero zaczynam - gram od dwóch sezonów.
                Nie narzekam, bo w lidze mam komplety na moim 16-tysięcznym stadionie. Kasę ciułam, żeby przed PP go rozbudować...
                W VII pewnie pokiszę się chyba ze 2 sezony...
                Póki co PICuję non-stop i mam zadawalające morale przy trenerze z kiepskim LS...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  Jak tam przed ostatnią kolejką?? Ja szans na awans nie mam, zajmę 3 miejsce w tabeli i pierwszy raz w historii spędze drugi sezon w tej samej lidze. Strasznie pechowy był ten sezon, szczególnie jego 1 połowa, gdy wskutek nieudanego MOTSa w PP oraz kilku "niespodzianek" zafundowanych przez HT (kontuzje + niska forma+ wyniki na moją niekorzyść) narobiłem sobie strat i nawet dramatyczna pogoń w końcówce nie wystarczyła - seria zwycięstw ze wszystkimi. Na plusy - dobry sezon jeśli chodzi o finanse, dochód ze szkółki ponad 5,5 mln pozwolił na zakup pomocnika, plus 6 mln ze sprzedaży bramkarza - doszedł drugi pomocnik, który jednak ma braki w formie i kondycji i gotowy będzie na przyszły sezon. Plany na następny sezon: sprzedaż tytanicznego bramkarza, rozbudowa stadionu o 8-10 tys, pewny awans z 1 miejsca, ew. jakieś wzmocnienia. Jak wyjdzie, zobaczymy
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    U mnie nieźle. Walczę o 2 miejsce, wystarczy mi remis w ostatniej kolejce. Stadion rozbudowany do 40 tysięcy. Drużyna wzmocniona. No i w BTL Cup doszedłem do 1/4, teraz będę grał o miejsca 5-8.
                    Na przyszły sezon wzmocnienie drużyny, może walka o 1. miejsce, ale o baraże i przegraną w nich. Do V ligi się nie spieszę.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • szemilis
                      Junior
                      • 04-2003
                      • 8

                      Ja walcze o utrzymanie pozycji lidera w 5 lidze.
                      z doniesiem wywiadu ;p wiem ze przeciwnik gral ostatnio motsa wiec powinno byc dobrze.
                      A tak na marginesie to jutro bede bil swoj rekordzik htstats :mam nadzieje na troche ponad 300.
                      oby mi tylko kontuzje ani kartki nie przeszkodzily.
                      Zycze powodzenia w ostatniej kolejce.
                      podzro.

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        O żesz w morde, liderzy 5 lig tu się trafiają, to już coś
                        Zająłem ostatecznie 3 miejsce w lidze, miałem tyle samo pkt co koleś który awansował, ale gorszą różnicę bramek Za to na ten nadchodzący sezon patrzę optymistycznie. Z 8 ligi doszła 1 niezła i 1 przeciętna drużyna, a z 6 spadły 2 drużyny które chyba spadną teraz także z mojej. Niestety w PP jako 7 ligowiec już w 1 rundzie mam niezłego przeciwnika (nigdy nie miałem szczęścia do jakichkolwiek sytuacji losowych w HT), koleś niby awansował z 8 ligi ale sprawia wrażenie jakby nie był w HT nowy. Skład ma dobry, atakuje ciągle skrzydłami które ma świetnie rozwinięte, pomoc też niezła. Obym się na nim nie zatrzymał... Tym bardziej że u mnie trening kondycji leci na całego, a większośc pomocników jest zupełnie bez formy.
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Właśnie się dowiedziałem, że mój zawodnik Jimmy Brady został królem strzelców IV Edycji BTL Cup. Strzelił 12 goli. Zarobił tym samym dla prezesa 3 miesięcznego supportera. Zdrowie Jimmiego
                          Zapraszam wszystkich do BTL Cup, V edycja już niedługo.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Wchodzicie w nową szkółkę juniorów?
                            Jeśli tak to można by stworzyć wspólną ligę, żeby razem sobie pograć. Napiszcie jeśli byliby chętni, to mogę utworzyć prywatną ligę.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • szemilis
                              Junior
                              • 04-2003
                              • 8

                              Ja jestem za tylko ze bylem jednym z pierwszych ktorzy weszli do ligi juniorow(zwie sie " Polska liga juniorów )
                              a niestety nie ma mozliwosci zrezygnowania wiec moze nastepnym razem.

                              Comment

                              • babalumek
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1207

                                Ja na razie się w to nie będę bawił. Podstawowa szkółka juniorów mi przynosi dochód, poza tym obecnie mam kłopoty finansowe i nie mieszam. Zobaczę jak to zadziała, wprowadzili coś nowego to się wszyscy rzucają, poczekam na pierwsze wnioski. Poza tym myślę, że mogą niedługo podskoczyć ceny juniorów jak większość będzie się bawiła w rogrywki młodzieżowe.
                                MRKS Kuźnia Jawor

                                WTS Sparta Wrocław

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎