Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hattrick

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smrtan
    Senior
    • 03-2002
    • 229

    Z tydzień gram z liderem - trupem. Wszelkie obliczenia wskazują, że muszę go na wyjeździe stuknąć 4-0. Chyba MOTSa walnę...
    Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

    W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

    Mój browar domowy
    Etykiety moich piw domowych

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      No i koniec sezonu, bez emocji. 2. miejsce, spora strata do lidera, ale też spora przewaga nad trzecim miejscem. Może w przyszłym sezonie zaatakujemy 5 ligę.
      Najlepszym jednak aspektem dzisiejszego dnia jest wyciągnięty ze szkółki junior, zadowalający bramkarz, niby szału nie ma, ale nazywa się Honoriusz Piwowarczyk.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        No i jak w nowym sezonie? Jak oceniacie zmiany w HT? Na razie to wyszły błędy w meczach, że od razu było widać jaki wynik padnie i statystyki. Ceny zawodników znowu poszły ostro w górę, a do tego nie ma treningu kondycyjnego, tylko odbywa się on kosztem zwykłego treningu. Dłuższy czas na skok skilla ma być u zawodników już z tym skillem wysoko rozwiniętym. Trzeba jeszcze dodać spadki kondycji wyraźne u starszych zawodników jak i nieznaczna obniżka zarobków oraz mniejsze koszty budowy stadionu czy większe wpływy z biletów. Jak dla mnie zmian zbyt wiele i na razie wychodzi jeden wielki burdel z tym wszystkim.
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
          do tego nie ma treningu kondycyjnego, tylko odbywa się on kosztem zwykłego treningu.
          Akurat jeśli chodzi o kondychę, to myślę, że zmiany poszły w dobrym kierunku. Jeśli chcesz trening kondycyjny w starym stylu nic nie stoi na przeszkodzie, dajesz 100% kondycji i masz tak jak było. IMO teraz jest lepiej, mam na 16% i wydaje mi się, że kontroluję sytuację. Wcześniej miałem 12% i powoli miałem spadki. To jest dobre o tyle, że wielu z mniej rozgarniętych graczy nie kuma tego systemu i można ich kondycją zajechać.
          Co do zmian, to wydaje mi się, że są rewolucyjne. I nic już nie będzie takie jak dawniej - typu trening danej umiejętności i stworzenie swego rodzaju fabryki.
          Ciekaw jestem zdania smrtana, bo IMO trening defa w obecnych warunkach jest już bez sensu. Teraz IMO opłaca się wygrywać, zapełniać stadion i trenować bardziej dla siebie.
          Ciekaw jestem co kombinują ze stałymi fragmentami i serio zastanawiam się nad zmianą na ten trening.
          IMO warto też kupić wysokich i młodych mutantów, no powiedzmy max tytanów, za parę sezonów, będą obrzydliwie drodzy i nie będzie nas na nich stać. Z kolei zarobek też wydaje się interesujący, choć ryzykowny ze względu na pensje.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • babalumek
            Senior
            • 02-2004
            • 1207

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Akurat jeśli chodzi o kondychę, to myślę, że zmiany poszły w dobrym kierunku. Jeśli chcesz trening kondycyjny w starym stylu nic nie stoi na przeszkodzie, dajesz 100% kondycji i masz tak jak było. IMO teraz jest lepiej, mam na 16% i wydaje mi się, że kontroluję sytuację. Wcześniej miałem 12% i powoli miałem spadki. To jest dobre o tyle, że wielu z mniej rozgarniętych graczy nie kuma tego systemu i można ich kondycją zajechać.
            Co do zmian, to wydaje mi się, że są rewolucyjne. I nic już nie będzie takie jak dawniej - typu trening danej umiejętności i stworzenie swego rodzaju fabryki.
            Ciekaw jestem zdania smrtana, bo IMO trening defa w obecnych warunkach jest już bez sensu. Teraz IMO opłaca się wygrywać, zapełniać stadion i trenować bardziej dla siebie.
            Ciekaw jestem co kombinują ze stałymi fragmentami i serio zastanawiam się nad zmianą na ten trening.
            IMO warto też kupić wysokich i młodych mutantów, no powiedzmy max tytanów, za parę sezonów, będą obrzydliwie drodzy i nie będzie nas na nich stać. Z kolei zarobek też wydaje się interesujący, choć ryzykowny ze względu na pensje.
            Ostatnio ze względu na słaby dostęp do neta zaniedbałem nieco Ht, niestety akurat trafiło na te zmiany. Według mnie trochę przekombinowali, maszyna działała dobrze, zamiast podszlifować tu i ówdzie, pogrzebali ostro no i sporo krytyki im się zbiera. Wobec tego że jestem do tyłu, nie rozumiem co masz na myśli pisząc "wysokich i młodych mutantów" Trenować np defensywy się nie opłaca w związku z sukcesywnym wydłużaniem skoku skilla wraz z wzrostem umiejętności trenowanej?? Myślisz że teraz kondycja u zawodników wzrosła bardzo na znaczeniu??
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
              Wobec tego że jestem do tyłu, nie rozumiem co masz na myśli pisząc "wysokich i młodych mutantów" Trenować np defensywy się nie opłaca w związku z sukcesywnym wydłużaniem skoku skilla wraz z wzrostem umiejętności trenowanej?? Myślisz że teraz kondycja u zawodników wzrosła bardzo na znaczeniu??
              Mutant, czyli koleś o bardzo wysokim skillu głównym np. tytaniczny, czy boski. Teraz będzie bardzo ciężko wyhodować takich kolesi, więc za kilka sezonów będą w cenie. Zresztą już są, bo ludzie ich kupują, żeby im podciągnąć boki (skille drugorzędne).
              Kondycja zdecydowanie zyskała na znaczeniu, teraz (albo od następnego sezonu) będzie ważna dla każdego gracza, nawet bramkarza, a nie tylko dla pomocników. U mnie najniższa kondycja to chyba solidna, więc się nie boję.
              Myślę, że tak, nie będzie się już opłacał tradycyjny trening. Albo może będzie opłacalny, ale nie kosztem wyników sportowych, a tak było do tej pory. Lepiej było wszystko przegrywać i mieć 50 grajków, którzy trenowali stałe fragmenty, a teraz się to skończy.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                No i jestem w VI lidze. Pierwszy mecz wygralem z drugim benjaminkiem i... to było tyle z sukcesów na ten sezon...
                W Pucharze trafiłem w II rundzie na silniejszego ode mnie. Spróbuje chyba z nim wygrać. Oj będzie trudno się utrzymać!
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • biermann
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 2552

                  Zaskakująco udany początek nowego sezonu. Po 5 kolejkach jestem wiceliderem w swojej VI lidze. Teraz pewno to się zmieni gdyż jadę do lidera, który w ostatnim meczu miał błyskotliwą pomoc a dodatkowo za 10 mln kupił następnego skrzydłowego. Z pozytywów cieszę się ze wzrostu cen. W tym tygodniu wylosowany junior poszedł za przeszło 1,1 mln (solidna skuteczność)
                  "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                  Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                  Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                  Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                  Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                  Comment

                  • babalumek
                    Senior
                    • 02-2004
                    • 1207

                    A jak myślicie - ceny zaczną spadać??? Niedługo spodziewam się skoku bramkarza którego sprzedam no i jako że w tym sezonie chyba czeka mnie środek tabeli znowu to się zastanawiam czy ze wzmocnieniami nie poczekać do następnego. Ale z drugiej strony wydłużający się czas treningu i ceny juniorów nie spowodują chyba skokowego spadku cen już w przyszłym sezonie...
                    MRKS Kuźnia Jawor

                    WTS Sparta Wrocław

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      No w końcu wygrana! Obecnie zajmuję 5te miejsce ze stratą 8miu punktów do lidera, który może stać się botem przed końcem kolejki (do drugiego miejsca mam tylko 4 pnkty straty). Spadek mi nie grozi. Nieźle jak na beniaminka w VI lidze...
                      Co do cen to sądze, że jeszcze pójdą w górę i nie obniżą się szybko, bo z nowej akademii prawdziwe losowanie zacznie się dopiero za parę miesięcy. Zapowiedziane zmiany - osłabienie "mutantów" i starszych graczy, będzie windowało ceny do góry, bo wiele zespołów będzie musiało przebudować składy. Dodatkowo trudniej będzie zarabiać na biletach, więc trzeba będzie solidnej zająć się opłacalnym treningiem. Juniorzy będą drożeć...
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        Sezon zbliża się do końca i wnioski moje są takie: po tych zmianach nie tyle trening przestał się opłacać, ile stał się jeszcze bardziej opłacalny! Za bramkarza w tym sezonie zgarnąłem 2 razy więcej niż w zeszłym, a np. cena interesującego mnie pomocnika z tym skillem co miał bramkarz wzrosła o ok 50 -70%. Wzmocniłem się więc ponad plan i widoki na przyszłość mam dobre. Trochę przesadzili z tą kondycją dla bramkarzy, jeżeli już są tacy drobiazgowi to niech np kondycja u obrońców liczy się nieco mniej a dla bramkarzy powiedzmy 30% tego co dla pomocników. Nie zauważyłem wzrostu jakiegoś wielkiego cen dla tych najlepszych, nie ruszyli im zarobków więc nadal najdrożsi są ci ze skillami światowej klasy - tytaniczny. Wydaje mi się że zauważalnie po tym % kondycji od treningu wydłużył się trening umiejętności. Dlatego kupiłem młodego do treningu o wyższym skillu niż zwykle.
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • smrtan
                          Senior
                          • 03-2002
                          • 229

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wydaje mi się że zauważalnie po tym % kondycji od treningu wydłużył się trening umiejętności. Dlatego kupiłem młodego do treningu o wyższym skillu niż zwykle.
                          Trening wydłużył się proporcjonalnie o tyle ile % poświęcasz na trening kondychy. W przypadku trenowania obrony niestety daje to trochę w tyłek. Jeszcze ze dwa sezony temu było nie do pomyślenia abym miał w składzie 18,5-rocznego passabla...
                          Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                          W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                          Mój browar domowy
                          Etykiety moich piw domowych

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            A u mnie po bezbramkowym remisie, mam nadzieję, ze tylko o tydzień, opóźniło się fetowanie historycznego mistrzostwa i awansu do V ligi. Wystarczy mi wygrana z beniaminkiem za tydzień, aby móc otwierać szampana - z tej okazji chyba znowu wykupię supka.
                            Co do treningu, to u mnie był misz-masz w tym sezonie. Nastawiłem się na wynik sportowy, więc przez pierwsze parę kolejek był ogólny, potem na zmianę stałe fragmenty (tutaj chcą coś pozmieniać, więc pomyślałem, że to niezły pomysł) z defensywą (choć do tego treningu zupełnie straciłem serce). Bramkarski coraz bardziej mnie kusi, ze względu na swobodę ustawienia. Do efektywnego treningu stałych fragmentów potrzebowałbym jeszcze kilku graczy.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • babalumek
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1207

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                              Bramkarski coraz bardziej mnie kusi, ze względu na swobodę ustawienia.
                              I przez to znowu zaczną ceny bramkarzy spadać hehe. Ja od początku trenuje bramkarzy i zawsze niemal byłem pod obstrzałem że jaki to słaby trening, a teraz większość moich znajomych albo już bramkarzy trenuje albo poważnie o tym myśli
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Mamy Mistrza!!!

                                Mamy Mistrza! BK, BK, BK sia la la la la la la!!!!
                                I najprawdopodobniej bezpośredni awans do V ligi.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎