Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

100 piw - opisanych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4999

    sibarh!
    Gdzie kończy sie przyjemność a zaczyna niewola?

    Tak mi sie przypomniało jak 3 lata temu odwiedziłem warszawskie sklepy z piwem i przywiozłem do domu 72 nowe piwa. Wypicie ich to była prawdziwa mordęga, ze względu na hurtowy charakter picia a nie ze względu na smaki.
    Ty masz tak ciągle od 2 lat.

    Chyba jednak już niewola.
    Twoje czerwonym wytrawnym.
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10385

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
      sibarh!
      Gdzie kończy sie przyjemność a zaczyna niewola?

      Tak mi sie przypomniało jak 3 lata temu odwiedziłem warszawskie sklepy z piwem i przywiozłem do domu 72 nowe piwa. Wypicie ich to była prawdziwa mordęga, ze względu na hurtowy charakter picia a nie ze względu na smaki.
      Ty masz tak ciągle od 2 lat.

      Chyba jednak już niewola.
      Twoje czerwonym wytrawnym.
      Dlaczego zaraz niewola ? Piwo piję bo lubię. Co do maratonu w piciu piwa, to jak napisałeś miałeś do wypicia 72 szt. Podejrzewam że daty przydatności do spozycia miałeś zbliżone do siebie i dlatego piłeś je hurtowo. Ja takiego problemu nigdy nie miałem.
      Piwa mam posegregowane właśnie datami przydatności. Aktualnie piję piwa z datami listopadowymi. Piwa zdobywam przez znajomych oraz kupuję sam. Nie mogę sobie odmówić zakupu nowego piwa ( jeszcze mnie stać ) a i odmówić odbioru piwa przywiezionego przez znajomych też nie mogę ( bo więcej nie przywiozą)
      Całe szczęście, że duble łaskawie wypija moja małżonka. Inaczej zapiłbym się na śmierć
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Horse63
        Gość
        • 06-2006
        • 88

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
        Przed momentem sprawdziłem zaległości w opisywaniu nowych piw.
        Doliczyłem się 44 szt które czekają na opisanie i wrzucenie na forum.
        Chyba przestanę pić ....lub opisywać.
        Opisuj. Wrzuciłeś dziaj rano chyba ze 20 nowych piw na forum. Jeszcze jeden taki wrzut i wyjdziesz prawie na czysto.

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10385

          Robiąc noworoczne porządki, umieściłem na forum ostatnie zaległe zdjęcia opisywanych piw. Oraz dodałem fotki do piw, które miałem przyjemność degustować, a opisane zostały przez innych forumowiczów.
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10385

            ZALEGŁOŚCI

            Zrobiłem mały porządek i stwierdziłem że, mam straszne zaległości w opisywaniu nowych piw na forum. Do opisania mam nowe 33 piwa niemieckie, 1 rosyjskie, 2 ukraińskie, 2 litewskie,10 belgijskich, 6 francuskich, 2 usa, 1 kubańskie, 1 wyspy owcze, 1 holandia,
            1 nowa zelandia, 1 albania, 1 kanada, 1 hiszpania

            Do tego dochodzą jeszcze nie wypite a czekające na degustację: nowe 23 włoskie, 1 duńskie, 1 francuskie, 12 niemieckich, 8 szwajcarskich, 17 austriackich

            Uprzejma prośba do forumowiczów OPISUJCIE PIWA - będę miał mniej roboty
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4999

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
              ...............

              Uprzejma prośba do forumowiczów OPISUJCIE PIWA - będę miał mniej roboty
              A te dwa z USA to jakie?
              5410 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                • 01-2005
                • 10385

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                A te dwa z USA to jakie?
                Są to piwa z browarów High Falls i Weeping Radish. Najlepiej opisz kilka. Powinieneś trafić.
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                • Khian
                  Gość
                  • 01-2006
                  • 122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zrobiłem mały porządek i stwierdziłem że, mam straszne zaległości w opisywaniu nowych piw na forum. Do opisania mam nowe 33 piwa niemieckie, 1 rosyjskie, 2 ukraińskie, 2 litewskie,10 belgijskich, 6 francuskich, 2 usa, 1 kubańskie, 1 wyspy owcze, 1 holandia,
                  1 nowa zelandia, 1 albania, 1 kanada, 1 hiszpania

                  Do tego dochodzą jeszcze nie wypite a czekające na degustację: nowe 23 włoskie, 1 duńskie, 1 francuskie, 12 niemieckich, 8 szwajcarskich, 17 austriackich

                  Uprzejma prośba do forumowiczów OPISUJCIE PIWA - będę miał mniej roboty
                  Chyba przegiołeś - 102 nowe piwa jednego dnia wrzuciłeś na forum.
                  Zaległości chyba już dużych nie masz.
                  Te 802 nowe piwa opisane przez Ciebie na forum robią wrażenie
                  Ciekawe czy ktoś Ciebie dogoni
                  Last edited by Khian; 16-02-2008, 08:16.

                  Comment

                  • kloss
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 2526

                    Nieustająco podziwiam kolegę Sibarha za to, że mu się chce opisywać to wszystko.
                    Ja mam nieprawdopodobną awersję do zakładania nowych tematów.Jak ktoś opisze jakieś piwo to ja chętnie dorzucę swoje wrażenia, ale z otwieraniem nowego wątku to za dużo roboty

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      faktycznie, dużo roboty - dodatkowo trzeba wklepać tytuł
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Andi
                        Senior
                        • 07-2001
                        • 1915

                        Troche to wymyka sie z kontroli.a w koncu tu nie chodzi ile piw sie doda do zaliczonych
                        Moim zdaniem nie trudno jest opisac jakies piwo-mozna zajzec na strone



                        Die Seite im Netz für Biertests, Cocktail Rezepte und Links zu Getränkeherstellern, insbesondere Braureien.

                        Die Domain bier1.de steht zum Verkauf. Sie können diese Domain jetzt per Sofortkauf zum Festpreis mit dem Treuhandservice von ELITEDOMAINS kaufen.






                        I jeszcze wiele innych
                        .
                        Ja opisujac jakies piwo zawsze umieszczam zdjecie i kazdy rozpoznaje ze ja je robilem,zawsze te same szklanki i tlo.
                        Chcac tylko opisac piwo nie zamieszczajac zdjecia mozna w ciagu dnia 300 opisac i dodac okolo 10000 nowych piw na forum Browaru ale tu chyba nie o to chodzi
                        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                        http://www.andreas-kronkorken.de

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10385

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          faktycznie, dużo roboty - dodatkowo trzeba wklepać tytuł
                          Oj nie tylko tytuł.
                          Trzeba po pierwsze - mieć nowe piwo.
                          2. Przygotować "studio fotograficzne" (usunąć domowników z kuchni )
                          3. Zrobić fotkę i piwo, wrażenia zanotować w notesie.
                          4. Mieć czas i chęci aby opis (lepszy lub gorszy) wklepać do laptopa
                          5. Założyć nowy wątek i przekopiować opis
                          6. Znaleść i obrobić zdjęcie do właściwych rozmiarów
                          7. Umieścić fotkę w wątku aby był komplet ( opis i piwo)


                          Niby proste jak budowa cepa a jednak nie takie łatwe do wykonania.
                          Główny powód to LENISTWO, drugi brak chęci , trzeci brak piwa.
                          Osobiście nie narzekam tylko na brak piwa.
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • sibarh
                            PremiumUżytkownik
                            • 01-2005
                            • 10385

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja opisujac jakies piwo zawsze umieszczam zdjecie i kazdy rozpoznaje ze ja je robilem,zawsze te same szklanki i tlo.
                            Chcac tylko opisac piwo nie zamieszczajac zdjecia mozna w ciagu dnia 300 opisac i dodac okolo 10000 nowych piw na forum Browaru ale tu chyba nie o to chodzi
                            Robię dokładnie tak jak TY.
                            Każde moje nowe piwo ma fotkę ( a starym też wsadzam zdjęcia). Szkło jest powtarzalne, tło także. Robię tak dlatego, aby nie być posądzonym o przepisywanie opisów z innych stron internetowych.
                            A te 102 nowe piwa, wrzucone jednego dnia, to efekt ciężkiej i męczącej pracy ( )
                            oraz spędzenia sporej ilości czasu nad kompem, zeby to wszystko spisać, obrobić itd.
                            Do tej setki piw powoli zacząłem już wsadzać zdjęcia. Kilka nowych piw też już opisałem, a będą następne ( bo mam nowe piwa i chyba będzie mi się chciało wrzucić je na forum ).
                            Last edited by sibarh; 26-02-2008, 18:35.
                            2800 nowe piwa opisałem na forum
                            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
                              Oj nie tylko tytuł.
                              to było do Klossa. W podstawowej formie wystarczy kilka zdań opisujących dane piwo. Szczególnie jeśli nie jest wybitne
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • sibarh
                                PremiumUżytkownik
                                • 01-2005
                                • 10385

                                Bez zaległości

                                Niniejszym uroczyście oświadczam, że nie mam już żadnych zaległych NOWYCH piw do opisania. Dzisiaj skoro świt - opisałem ostatnie 12 zaległych piwek.
                                Z tej okazji palnę jakieś piwko. Oczywiście nowe
                                2800 nowe piwa opisałem na forum
                                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎