Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

100 piw - opisanych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10385

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
    Na forum jest opisanych jakieś 118 piw a u mnie w lodówce czekają 3 następne. W Danii masz około 100 browarów po jakieś 3-4 piwa. Jeszcze sporo zostało. Do tego np. taka Norwegia pozostaje kompletnie dziewicza.
    No to jadę . W tym roku z powodu poważnej kontuzji narciarskiej ( operacja i kilka miesięcy rekonwalescencji) ominął mnie wyjazd do Legolandu. Niestety córka jest pamiętliwa i tak łatwo tego wyjazdu nie daruje.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      Zanim wyjedziesz się odezwij, dam parę wskazówek, co, gdzie i za ile.
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • Krotoszyniak
        Senior
        • 08-2002
        • 516

        Sluze pomoca , Kopenhaga
        http://ratebeer.com/Maps/Metro-37.htm nie chce reklamowac ale warto odwiedzic
        sklep Ølbutikken chyba ma najciekwaszy wybor , spytaj sie o Jeppe.

        Radek
        Admin z Ratebeera
        Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
        Poromotor piwnej Polski na swiat :)

        Comment

        • zgroza
          Senior
          • 03-2008
          • 3597

          Szczerze mówiąc, w supermarketach można dostac wiele tego samego taniej.
          Lotna ekspozytura browaru

          Też Was kocham.

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10385

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
            Dzisiaj wrzuciłem 999 nowe piwo na forum, ale mam malutki problem....Kiedy sprawdzam w założonych wątkach, piw mam opisanych zaledwie 995. Gdzieś wcieło mi ....4 piwa. Najprawdopodobniej w czasie, kiedy kolega T_A, porządkował dział zagraniczny, kilka piw wsadził pod istniejące juz na forum, piwa zagraniczne.
            Będę musiał opisac na forum, jeszcze te 4 brakujące nowe piwa, aby wreszcie dobic do 1000 nowego piwa na forum.
            No i dwa brakujące piwa znalazłem. Oba robione przez browar Łomża na rynek litewski, pod marką Vilkmerges.
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
              No i dwa brakujące piwa znalazłem. Oba robione przez browar Łomża na rynek litewski, pod marką Vilkmerges.
              eee... Nie! Nie rób tego. Tu pewnie nowa jest tylko etykieta - na tysięcznika nie przystoi! Musisz poszukać jakiejś perełki!
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                • 01-2005
                • 10385

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
                eee... Nie! Nie rób tego. Tu pewnie nowa jest tylko etykieta - na tysięcznika nie przystoi! Musisz poszukać jakiejś perełki!
                Te Vilkmergesy są już ujęte w zestawieniu (997 szt). Brakuje mi 3 piw do 1000. Perełki nie muszę szukac, ponieważ opisuję piwa już wypite. Zagladam do "kapownika" i :
                998 - piwo holenderskie
                999- piwo niemieckie
                1000 - piwo holenderskie
                1001- piwo holenderskie..... i jeszcze kilkanaście nowych
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10385

                  1000-ne nowe piwo na forum

                  Tym wątkiem http://www.browar.biz/forum/showthre...891#post786891
                  opisałem swoje 1000 nowe piwo na forum.
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • sibarh
                    PremiumUżytkownik
                    • 01-2005
                    • 10385

                    1000 nowych piw na forum

                    Poniżej lista krajów i ilośc nowych piw z tych krajów, które udało mi się opisac na forum jako pierwszy.

                    42 kraje=1000 piw

                    Niemcy - 243
                    Litwa - 155
                    Austria - 108
                    Czechy - 81
                    Łotwa - 71
                    Belgia - 59
                    Szwecja - 33
                    Estonia - 31
                    Ukraina - 25
                    Rosja - 25
                    Włochy -25
                    Węgry - 21
                    Holandia - 17
                    Słowenia -13
                    Francja - 11
                    Chorwacja -9
                    Szwajcaria - 8
                    USA - 7
                    Dania - 5
                    Słowacja - 5
                    Białoruś - 5
                    Kanada - 4
                    Australia - 4
                    Nowa Zelandia -4
                    Hiszpania - 3
                    W. Brytania - 3
                    W. Owcze - 3
                    Chiny - 3
                    Kuba - 2
                    Meksyk - 2
                    Japonia - 2
                    Bośnia i Herceg. - 2
                    Polska - 2
                    Albania - 1
                    Bułgaria - 1
                    Czarnogóra -1
                    Luksemburg -1
                    Serbia - 1
                    Indie - 1
                    Kolumbia -1
                    RPA - 1
                    Etiopia - 1

                    RAZEM 1000

                    p.s Chyba czas założyc nowy watek... nie 100.... ale 1000 nowych piw opisanych
                    2800 nowe piwa opisałem na forum
                    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                    Comment

                    • zgroza
                      Senior
                      • 03-2008
                      • 3597

                      No i 100 nowe piwo trafiło na forum. Søgaards, Julebuk http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=81215
                      Jest to znacznie ponad 50% piw wypitych przeze mnie
                      Statystycznie, 88% Dania, po 3% Estonia (piwa robione przez Duńczyków na rynek duński na grenlandzkiej wodzie), Szwecja i Norwegia, po 1% Finlandia, Belgia i USA, 94% Skandynawia, 98% Nordyckie
                      Nie powiem, bawiłem się wybornie. 100 piwek zajeło mi ponad pół roku (od 30 marca), następne 100 pewnie jeszcze więcej (trzeba zrobić kilka powtórek), za to pewnie wejdą kraje alpejskie (jesienią wymiana do Liechtensteinu).
                      Lotna ekspozytura browaru

                      Też Was kocham.

                      Comment

                      • sibarh
                        PremiumUżytkownik
                        • 01-2005
                        • 10385

                        Robiąc noworoczny remanent stwierdziłem, że mam do opisania zaległe.... 58 nowe piwa
                        2800 nowe piwa opisałem na forum
                        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10385

                          Nowych piwek opisałem na forum zaledwie 1104 szt. Wczoraj zrobiłem mały remanent w notesie. Sprawdziłem kolejnych 50 wypitych i opisanych w notesie piw i niestety 24 piw nie ma jeszcze na forum. Z tego połowa to piwa austriackie. No to do roboty.....
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • sibarh
                            PremiumUżytkownik
                            • 01-2005
                            • 10385

                            Chyba przestanę pic lub opisywac. Raczej to drugie. Cały czas mam straszne ......tyły. Właśnie zgrałem z aparatu kolejną partię fotek piw, przejrzałem forum, co jest a czego nie ma i wyszło mi, że mam do opisania tylko ....49 piw, których brak na forum.

                            P.s Post numer 4000. Chyba coś nowego palnę z tej okazji !!!
                            Last edited by sibarh; 06-06-2009, 21:19.
                            2800 nowe piwa opisałem na forum
                            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                            Comment

                            • zgroza
                              Senior
                              • 03-2008
                              • 3597

                              Jestem jeszcze sto lat za murzynami, ale juź 202 nowe opisy na forum, w tym 171 duńskich, 10 szwedzkich, po 4 norweskie i i amerykańskie, po 3 estońskie (w komplecie kontraktowe na grenlandzkiej wodzie) i belgijskie, po 2 islandzkie i francuskie i po 1 fińskim, chińskim i łotewskim, z tym że to cyder (jeden z 3). W lodówce czeka jeszcze 11, w tym 2 belgi. No i jestem z Danii za 3 miesiące przechodzę do Liechtensteinu, co otworzy przede mną nowe mozliwości.
                              W sumei całkiem niezła średnia: 1 nowe piwo na cztery posty.
                              Lotna ekspozytura browaru

                              Też Was kocham.

                              Comment

                              • lzkamil
                                kierowca bombowca
                                • 01-2003
                                • 3611

                                Heh, podziwiam Też conieco opisałem, chociaż na pewno dużo mniej, ale nie chce mi się statystyki prowadzić...
                                Lepszy jabol pod okapem
                                niż GŻ, CP i KP !


                                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎