Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

100 piw - opisanych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
    Aktualna liczba opisanych nowych piw 360 szt....
    Mam nadzieję, że szanowne forum, nie ma mi za złe, że opisałem tych "kilka" piw.
    Bo bedą następne.
    Szanowne forum dzieki takim zapalencom jak Ty (jest jeszcze kilku) zwieksza swoja merytoryczna baze dotyczaca piw na swiecie. I o to chodzi!
    Ja ze swojej strony moge obiecac, ze w przyszlym roku, gdy bede mial troche wiecej czasu, intensywniej zajme sie piwami z browarow amerykanskich
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Horse63
      Gość
      • 06-2006
      • 88

      #77
      [QUOTE=sibarh]Aktualna liczba opisanych nowych piw 360 szt. ..........
      Łącznie od kiedy zacząłem prowadzić dziennik i opisywac piwa ( od 24.05.2006) do dnia dzisiejszego udał mi sie spróbować 662 różne piwa. Wszystkie zagraniczne, z wyjątkiem 4 piw, które które robi Łomża na litwę ( Vilkmerges) ......
      Mam nadzieję, że szanowne forum, nie ma mi za złe, że opisałem tych "kilka" piw.
      Bo bedą następne./QUOTE]

      Jestem ciekaw jak zdobywasz te wszystkie piwa które opisujesz. W profilu masz wpisane miasto Białystok , a nie jak inni forumowicze także inne zagraniczne miasta np. Warszawa/Hamburg. itp. Czy w Białymstoku jest jakiś super sklep

      A dla mnie możesz opisywać jeszcze wiele nowych piw. Chociaz czasami trochę Ci zazdroszczę tych piwek. Wiesz chociaż, jak smakują nasze koncerniaki ???
      Last edited by Horse63; 26-07-2006, 12:52.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
        P.s Szanowny ADMIN z powodu "zbyt częstego zaśmiecania forum" "wymusił" na mojej osobie przedłużenie kadencji Premium Użytkownika. Nie miałem innego wyjścia
        po zapoznaniu się z ww statystyką będę musiał chyba pomyśleć o "wymuszeniu" jakiejś super premium stawki dla Ciebie - np 10x
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          po zapoznaniu się z ww statystyką będę musiał chyba pomyśleć o "wymuszeniu" jakiejś super premium stawki dla Ciebie - np 10x
          Moze jakimiś ciekawymi piwkami bedę miał mozliwosć "wymuszenia " odstąpienia od tych niecnych i złych zamiarów wobec mojej skromnej osoby.
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #80
            A ja przez ponad rok tylko 7 nowym zagranicznym piwom wątki załozyłem Jednak mam namiary na kilka piw ze wschodu, których sibarth przede mną nie zdąży dostać

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Khian
              Gość
              • 01-2006
              • 122

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
              Aktualna liczba opisanych nowych piw 360 szt. Wszystkim piwkom cyknąłem i dołączyłem fotki. Uwinąłem się z zaległościami i na dzień dzisiejszy, mam w notesie nie opisane tylko nowe piwa które piłem w lipcu. Jest ich raptem tylko 12 szt. Całe szczęście że w piwniczce znajdzie się jeszcze kilkanaście no moze kilkadziesiąt piw których jeszcze nie próbowałem, a też ich nie ma forum. Te 360 nowych piw "pokonałem" zaledwie w 14 miesięcy. Myślę że to niezły wynik. Opisywane piwa są może dla niektórych forumowiczów opisane mało fachowo ale zawsze opisywałem to co czułem smakiem i węchem oraz co widziały oczy.
              Łącznie od kiedy zacząłem prowadzić dziennik i opisywac piwa ( od 24.05.2006) do dnia dzisiejszego udał mi sie spróbować 662 różne piwa. Wszystkie zagraniczne, z wyjątkiem 4 piw, które które robi Łomża na litwę ( Vilkmerges) W moim "zbiorze" nie ma piw polskich. Piwom które były już na forum bez fotek (a je piłem) zrobiłem i dodałem zdjęcia.(~ 150 szt.) To chyba też niezły wynik
              Mam nadzieję, że szanowne forum, nie ma mi za złe, że opisałem tych "kilka" piw.
              Bo bedą następne.
              P.s Szanowny ADMIN z powodu "zbyt częstego zaśmiecania forum" "wymusił" na mojej osobie przedłużenie kadencji Premium Użytkownika. Nie miałem innego wyjścia
              Gratuluję i oczywiście zazdroszczę W którymś z postów napisałeś , że opisujesz piwa z notesu i opisujesz je z pewnym opóźnieniem. Mam w związku z tym pytanie .
              Czy zdażyło się, że miałeś już opisane piwo w dzienniczku a któryś z forumowiczów opisał je na forum tuż przed tobą? Ja który nic nie opisałem, bo nie mam dostepu do nowych piw, chyba bym takiego ......
              Także jestem ciekaw jaki to supersklep jest w Białymstoku????

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                • 01-2005
                • 10384

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil
                Sibarh, masz waćpan na sumieniu jeszcze jeden dobry uczynek. Otóż od jakiegoś czasu zmobilizowałeś mnie żebym też zaczął pstrykać fotki temu co wlewam w gardło
                Super ! Wiem jakie to trudne. Czasami nie mogę palnąć piwka, bo nie mam aparatu albo akurat zdechły baterie, a ja mam tylko pojedyńczy egz. piwa którego nie ma na forum.
                Twoje zdrówko
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse63
                  Czy w Białymstoku jest jakiś super sklep
                  Wiesz chociaż, jak smakują nasze koncerniaki ???
                  Niestety sklepu nie ma A jak smakują koncerniaki wiem bo 3/4 piw nowych które opisuje, to także koncerniaki, tyle ze zagraniczne. A nasze pijam sporadycznie , wtedy kiedy muszę
                  Last edited by sibarh; 09-08-2006, 21:55.
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • Dreamer
                    Senior
                    • 05-2003
                    • 1576

                    #84
                    I ja od pewnego czasu staram się każde nowo wypite piwo opisać na forum i dołączam zdjęcie (jeśli go nie ma). Zauważyłem, że dokonania Sibarha w tym zakresie mogą wpędzić w kompleksy , niemniej jestem pełen powdziwu dla Twojej mrówczej pracy, Sibarhu !
                    To właśnie ilość opisanych piw jest dla mnie siłą tego forum. Sam raczej nie opisuję więcej niż jedno, góra dwa piwa dziennie. Lubię nad jednym piwem dłużej się zatrzymać, poodnajdywać sobie różne ciekawostki na jego temat, pstryknąć zdjęcie... Może dlatego, że nie prowadzę żadnej innej pozaforumowej statystyki, to kieruję się zasadą: opisać piwo możliwie szczegółowo po to, żeby czytając o nim w przyszłości przypomnieć sobie dokładnie jego smak. Jak dotąd to działa.
                    Blog: Piwna Brytania

                    Comment

                    • kloss
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 2526

                      #85
                      Nieustannie bawi mnie fascynacja Sibarha własnymi dokonaniami.Posty kończy informacją o swoich statystycznych sukcesach.
                      Ja nie mam pojęcia ile nowych/na forum/ piw opisałem.
                      Piszę o tym co uznaję za ciekawe i o czym coś sensownego mogę napisać, a nie o wszystkim co wypiłem.
                      Krótki przykład.
                      Byłem na lotnisku w Salwadorze.Kupiłem 3 piwa.Jedno z nich dodatkowo piłem z kufla w lotniskowej knajpie.Opisałem tylko to jedno bo pozostałe dwa nie były warte opisu- nawet nie to-po prostu nie było o czym pisać.
                      Zawsze można rzucić jakiś ogólnikowy tekst- zwłaszcza kiedy nikt go nie zweryfikuje-tylko po co?

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                        Nieustannie bawi mnie fascynacja Sibarha własnymi dokonaniami.Posty kończy informacją o swoich statystycznych sukcesach.
                        Różne joble forumowicze mają czy różni się to w swojej genezie od flagelantycznego zbierania birofiliów ?

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • kloss
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 2526

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                          Różne joble forumowicze mają czy różni się to w swojej genezie od flagelantycznego zbierania birofiliów ?
                          Wypada się tylko zgodzić.Jakby czlowiek nie miał co najmniej lekkiego jobla to by się nie plątał po stronach z piwem tylko zajął czymś pożytecznym.

                          Comment

                          • Horse63
                            Gość
                            • 06-2006
                            • 88

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                            Nieustannie bawi mnie fascynacja Sibarha własnymi dokonaniami.Posty kończy informacją o swoich statystycznych sukcesach.
                            Ja nie mam pojęcia ile nowych/na forum/ piw opisałem.
                            Piszę o tym co uznaję za ciekawe i o czym coś sensownego mogę napisać, a nie o wszystkim co wypiłem.
                            Krótki przykład.
                            Byłem na lotnisku w Salwadorze.Kupiłem 3 piwa.Jedno z nich dodatkowo piłem z kufla w lotniskowej knajpie.Opisałem tylko to jedno bo pozostałe dwa nie były warte opisu- nawet nie to-po prostu nie było o czym pisać.
                            Zawsze można rzucić jakiś ogólnikowy tekst- zwłaszcza kiedy nikt go nie zweryfikuje-tylko po co?
                            Szkoda ! Dwa piwa mniej na forum. Na dodatek egzotycznych.

                            Comment

                            • Bombadil13
                              • 05-2005
                              • 2479

                              #89
                              A ja się zbliżam do 100 opisanych i ocenionych za pomocą ARTomatu polskich piw.
                              Odwlekam moment setnego piwa, bo chciałbym, by było to wyjątkowe piwo- ale jakie
                              Macie jakieś pomysły?
                              Poszukuję

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Senior
                                • 03-2005
                                • 5828

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                                Macie jakieś pomysły?
                                Żywiec

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎