Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalezione w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Serwis dorobił się określonego profilu i wiadomo, że pewna "indoktrynacja" zachodzi - jak na każdym innym tematycznym serwisie społecznościowym.
    Na forum mercedesiarzy nie znalazłem na przykład zachwytów nad Fiatem czy Dacią

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
      Na forum mercedesiarzy nie znalazłem na przykład zachwytów nad Fiatem czy Dacią
      Może dlatego, że forum mercedesiarzy to nie forum ogólnosamochodowe. Przypuszczam, że na forum np.Tyskiego (gdyby istniało) też raczej nie byłoby zachwytów nad Czarnkowem czy Ciechanem.

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach Wyświetlenie odpowiedzi
        Przypuszczam, że na forum np.Tyskiego (gdyby istniało) też raczej nie byłoby zachwytów nad Czarnkowem czy Ciechanem.
        Byłyby, ale tylko przez chwilę. Natychmiast zostałyby usunięte
        Poszukuję

        Comment

        • remfire
          Senior
          • 03-2004
          • 1334

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
          Na forum mercedesiarzy nie znalazłem na przykład zachwytów nad Fiatem czy Dacią
          A to nasze forum jest ukierunkowane na jakieś okreslone piwo/gatunek?
          Do tej pory padały zapewnienia że jest własnie takie ogólnopiwne i można się zachwycać takimi piwnymi Mercedesami , ale też i Daciami i Fiacikami
          Last edited by remfire; 27-07-2007, 09:45.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23807

            jest "ogólnopiwne" jeżeli masz na temat dowolnego piwa coś SENSOWNEGO do powiedzenia.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
              Byłyby, ale tylko przez chwilę. Natychmiast zostałyby usunięte
              Tryb przypuszczający jest niepotrzebny - było już takie forum i moderatorzy usuwali posty i usuwali, aż w końcu usunęli całe forum .

              Echa tegoż przetrwały tylko tu: My na forum KP
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • kibi
                Senior
                • 07-2004
                • 1875

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie wiem kto został zbesztany za sensownie dokonaną POZYTYWNĄ ocenę koncerniaka - i znowu: jakieś przykłady?
                Nie miałem na myśli ocen z Artomatu, a tym bardziej odrzucania ocen dokonanych bezsensownie.
                Natomiast uważam, że o gustach się nie dyskutuje i nie trzeba udowadniać ich poprawności.
                Osobiście lubię spróbować różnych piw, ale nie podejmuję się ich oceny wedle założonych kryteriów, więc tego nie czynię, choć oczywiście mam na ich temat swoje zdanie.
                Jestem fanem Ciechana Wybornego i z tego akurat nie muszę się tłumaczyć, ale czy gdybym uważał, że smaczniejsza jest Tatra, czy powinienem koniecznie logicznie to uzasadniać?
                Last edited by kibi; 27-07-2007, 12:06.

                Comment

                • Sokół83
                  szynkarz
                  • 12-2004
                  • 1598

                  myśle że czas już powrócić do tematu
                  Z INNEJ BECZKI

                  www.fotopolska.eu

                  Comment

                  • kibi
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 1875

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                    myśle że czas już powrócić do tematu
                    Popieram

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      A propos mercedesiarzy

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Faktycznie, nie ma nic o Daciach

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
                          A to nasze forum jest ukierunkowane na jakieś okreslone piwo/gatunek?
                          Do tej pory padały zapewnienia że jest własnie takie ogólnopiwne i można się zachwycać takimi piwnymi Mercedesami , ale też i Daciami i Fiacikami
                          A czy nie uważasz, że jeśli ktoś napisze na forum ogólnomotoryzacyjnym, że dajmy na to Cinquecento to jest git fura, albo np Skoda Fabia to jest najlepsze auto na świecie i nie napisze pod jakim względem, to nie będzie traktowany poważnie.
                          Last edited by kopyr; 27-07-2007, 15:51. Powód: o tej Fabii
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • remfire
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 1334

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            A czy nie uważasz, że jeśli ktoś napisze na forum ogólnomotoryzacyjnym, że dajmy na to Cinquecento to jest git fura, albo np Skoda Fabia to jest najlepsze auto na świecie i nie napisze pod jakim względem, to nie będzie traktowany poważnie.
                            Czy ja napisałem że nie należy uzasadniać swych opinii?
                            Chodziło mi o to że Arcy porównał nasze forum do forum mercedesiarzy, a jest chyba bardziej podobne do ogólnosamochodowego
                            Dajmy jednak spokój tej dyskusji - przynajmniej w tym miejscu - bo to o czym teraz klikamy nie jest "Znalezione w sieci"

                            Comment

                            • sergioP
                              • 09-2005
                              • 1261

                              Jak niechcący strzeli się przeciwnikowi gola, to trzeba mu potem pozwolić się odegrać
                              http://www.bukmacherzy.com/fair-play.php
                              - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                              - ???
                              - ...napiłbym się piwa.

                              ------------------------------------------
                              Dzień dobry panu.
                              Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                              Comment

                              • dkrasnodebski
                                cymbał
                                • 05-2003
                                • 2316

                                Moim zdaniem (to piszę jażąbek), bynajmniej i zasadniczo pobieżnie nie należy uzasadniać swoich opinii.

                                A wpis jest na temat, bo ktoś to kiedyś znajdzie w sieci.
                                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                                www.radoslawstolar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎