Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalezione w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1304

    w limuzynach to już od dawna standard
    kiedy ten patent stanie się powszechny?
    Attached Files
    veni, emi, bibi

    Comment

    • arzy
      Senior
      • 06-2002
      • 2814

      Na profilu Książęcego na fejsie pojawiło się takie pytanie:
      "7 Pytań Księcia!
      Odpowiedz w komentarzu na pytanie:
      Jaki powinien być kolejny wariant Książęcego: porter, stout, IPA… a może jakiś inny gatunek? Uzasadnij!
      Do wygrania czteropaki Książęcego i podwójne zaproszenia na warsztaty kulinarne z Jerzym Sobieniakiem!"
      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      Bractwo Piwne
      Skład Piwa
      Piszę poprawnie po polsku!

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Dostałem dziś na mail ofertę: Tylko dziś, tablet Pentagram za 666 zł!

        Comment

        • WojciechT
          Senior
          • 09-2012
          • 2546

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Pamiętacie może taki filmik reklamowy Tyskiego czy innej Łomży, w którym była komputerowo dodana piana, która w pewnym momencie przesunęła się poza szklankę? Chciałbym odnaleźć ten filmik, ale nawet nie wiem jakie to piwo było. To było już ze 2-3 lata temu.
          Kurka, też tego szukam. Pamięć (mocno zwichrowana i często płatająca figle) podpowiada mi, że to była Warka. Niemniej obejrzałem przez ostatnią godzinę na Youtube chyba z 25 różnych klipów reklamujących to piwo i nie udało mi się na to trafić. Jeśli od zamieszczenia tego tematu udało Ci się dojść do tego, co to była za reklama - daj znać.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Pewnie już to było, ale dzisiaj dotarło do mnie mailem:

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kefir
            Nie pijcie takiego piwa! Co za ohyda!

            Posted by Jarek Kefir w dniu 4 Wrzesień 2013

            Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad dziwnymi symbolami na denkach puszek od piwa? Są tam umieszczane kropki.

            Dla Waszej informacji, prezentuję sekretną informację z korporacji produkującej piwo.

            Sprawdźcie przed zakupem piwa w puszcze (o ile w ogóle chcecie pić piwo w puszce!) czy nie ma na dnie puszki kropek, namalowanych jakby mazakiem.

            Jeśli jest jedna, to znaczy, że zawartość tej puszki (piwo) było już raz zwrócone ze sklepu z powrotem do browaru (koncernu) ponieważ straciło swoją ważność.

            >>> Przeczytaj też: Lek na nieszczęśliwą miłość istnieje. Szokujące technologie przyszłości

            Następnie zostało ono zlane do kadzi, tam na powrót dodawane są syntetyczne barwniki i gaz (dwutlenek węgla).

            Jeśli na denku puszki są dwie kropki, to znaczy, że było ono przerabiane już dwa razy. Aż do 4 – 5 kropek.

            Jeśli na denku puszki nie ma kropek, to znaczy, że piwo pochodzi z pierwszej produkcji i nie było zlewane.

            Oczywiście, wszystko jest robione zgodnie z obowiązującym prawem, jednak poza naszą wiedzą.

            Piwo kilka razy przelane, trafia w końcu na promocję. Poniżej: przykład znakowania kropkami. Udostępniajcie i nie pijcie gówna!

            >>>Przeczytaj też: Kongresmen Ron Paul o inwazji na Syrię. “Następny ma być Iran”

            Dodam, że podobne, obrzydliwe kontrowersje budziła za oceanem coca-cola i pepsi-cola. W skład esencji do wyrobu tych napojów, mają wchodzić ludzkie komórki pochodzące ze szpitalnych odpadów medycznych.

            Piwo w puszce reaguje z aluminium, składnikiem puszki, i wytrąca się trujący związek chemiczny z glinem (aluminium – Al). Spróbuj wlać do puszki zwykłą wódką bądź bimber, i po dobie czasy sprawdź, co powstało w takiej puszce i jaki ma kolor. Dodam, że glin (aluminium) jest metalem, neurotoksyną, działającą toksycznie na układ nerwowy.
            warto poczytać komentarze: http://kefir2010.wordpress.com/2013/...a-co-za-ohyda/

            Comment

            • Fala
              Senior
              • 07-2004
              • 671

              Find the perfect handmade gift, vintage & on-trend clothes, unique jewelry, and more… lots more.


              a może to pomysł na koszulkę browar.biz(ową)
              Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
              Admin ma zawsze rację

              PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                Comment

                • ppns
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 1737

                  Amerykanin warzy piwo w... brzuchu!

                  Bierbauch für Fortgeschrittene: Ein Texaner litt jahrelang unter plötzlicher Betrunkenheit. Er galt schon als Trinker, dann entdeckten Ärzte, was den Mann plagt.


                  Przypadek 61 letniego Amerykanina brzmi absurdalnie. Po operacji stopy występowały
                  u niego objawy zatrucia alkoholem. Był to skutek prawdopodobnie kuracji antybiotykowej
                  po tej operacji, gdy w jego przewodzie pokarmowym ulokowały się drożdże,
                  fermentujące węglowodany do alkoholu.

                  Pacjent ma szansę na wyleczenie - ścisła dieta i medykamenty przeciwgrzybiczne
                  uwolnią go od zaburzeń trawienia i ciągłego stanu "o spożyciu".
                  piwoppns@wp.pl

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23809

                    Oczywiście temat całkiem adekwatny do zawartości.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • chemmobile
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 2168

                      Dzisiejszy (30.09.2013) Wielki Finał teleturnieju "Jeden z dziesięciu":
                      http://www.youtube.com/watch?v=weFmKpxSaCc
                      Emocje, wiedza i strategia w jednym
                      Last edited by chemmobile; 30-09-2013, 21:41.
                      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dzisiejszy (30.09.2013) Wielki Finał teleturnieju "Jeden z dziesięciu":
                        http://www.youtube.com/watch?v=weFmKpxSaCc
                        Emocje, wiedza i strategia w jednym
                        Pytanie 35 - wszędzie propaganda

                        Comment

                        • kony
                          breweriarz
                          • 08-2005
                          • 1701

                          Wczoraj szukałem jakiegoś filmu żeby pokazać córce na przykładzie jak brzmi scottish english. Trafiłem na to i popłakałem się ze śmiechu:

                          Comment

                          • WojciechT
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 2546

                            Mieszkałem w Edynburgu prawie pół roku i jak po raz pierwszy tam przyjechałem, to język miejscowych brzmiał dla mnie jak jakaś dziwna mieszanka niemieckiego z japońskim

                            Comment

                            • kony
                              breweriarz
                              • 08-2005
                              • 1701

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mieszkałem w Edynburgu prawie pół roku i jak po raz pierwszy tam przyjechałem, to język miejscowych brzmiał dla mnie jak jakaś dziwna mieszanka niemieckiego z japońskim
                              Ja, nie dość że mieszkałem w Edynburgu to jeszcze z Francuzami, ci to mają też fajny "frenglish" oszaleć można.

                              Comment

                              • Stasiek
                                Senior
                                • 02-2007
                                • 608


                                [...] a lotki indyka są bardzo popularnym dodatkiem do piwa w Hongkongu.

                                O co chodzi? Czy to jakaś nowa wersja byczej żółci??

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎