Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kawały piwne :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • djot
    Senior
    • 05-2001
    • 621

    Przecież to jest podgląd z kamery zainstalowanej u Ciebie - przez posekcję fotograficzną

    Comment

    • djot
      Senior
      • 05-2001
      • 621

      PS oczywiście poDsekcję

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        To raczej u Slavoy'a - ja preferuję piwa butelkowe
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • maryhh
          Senior
          • 02-2001
          • 1895

          Attached Files
          Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
          "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
          do lekkiej pracy jestem za ciężki"

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            celt_birofil napisal/a
            To raczej u Slavoy'a - ja preferuję piwa butelkowe
            Ja również wolę Piwo butelkowe. Jednak po imprezie łatwiej pozbierać blachę niż rozdepnane szkło.
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Ja najbardziej lubię beczki i dlatego bardzo mi się podoba w innych krajach bo można tam kupować 5, 10 litrowe beczki. Co prawda u nas też są w sklepach 5 l "puszki" ale patrz temat: Beczułki nadal drogie. a poza tym wybór jest żaden.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • maryhh
                Senior
                • 02-2001
                • 1895

                Attached Files
                Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                Comment

                • Maja
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 1170

                  żegluj nam piwoszu...

                  > 0 (cisza) - Żagle zwisają swobodnie. Ster radzi sobie sam.
                  >
                  > 1 (słaby powiew) - Żagle zaczynają ciągnąć. Jeśli zluzujemy wszystkie
                  szoty, ster w dalszym ciągu da sobie radę sam.
                  >
                  > 2 (słaby wiatr) - Żagle żywo łopoczą i łódka dryfuje bokiem na zawietrzną.
                  Szoty trzeba niestety wybrać i złapać za ster. Wypełnienie się żagli
                  powoduje przechył łódki. Skrzynkę z piwem należy zestawić do kokpitu.
                  >
                  > 3 (łagodny wiatr) - Piwo nie chce już stać samodzielnie, należy je
                  podeprzeć lub trzymać w ręku.
                  >
                  > 4 (umiarkowany wiatr) - Puste butelki taczają się w kokpicie, należy je
                  zablokować pod jedną z burt.
                  >
                  > 5 (żywszy wiatr) - Wszystkie piwa chłodzone za burtą należy wybrać na
                  pokład.
                  >
                  > 6 (silny wiatr) - Nikt nie powinien być odpowiedzialny za więcej niż jedno
                  piwo (jednocześnie).
                  >
                  > 7 (bardzo silny wiatr) - Skrzynka z piwem nabiera tendencji do skakania po
                  kokpicie. Należy oddelegować osobnika do siedzenia na niej.
                  >
                  > 8 (gwałtowny wiatr) - W dalszym ciągu butelkę może otworzyć pojedyncza
                  osoba. Początkowe trudności z trafieniem do ust.
                  >
                  > 9 (wichura) - Butelkę należy trzymać obiema rękami. Tylko wyćwiczone
                  osobniki potrafią samodzielnie zdjąć kapsel.
                  >
                  > 10 (silna wichura) - Do odkapslowania niezbędne są dwie osoby. Puste
                  opakowania można wyrzucać jedynie na zawietrzną. Ciężko trafić do ust.
                  Przypadki wybijania pojedynczych zębów.
                  >
                  > 11 (gwałtowna wichura) - Piwo ma tendencję do wypieniania się z butelki.
                  Bardzo trudno pić. Wargi łopoczą i zęby wypadają.
                  >
                  > 12 (huragan) - Wszystkie otwarte butelki wypieniają się. Picie niemożliwe.
                  Zakaz otwierania (tymczasowy).

                  Comment

                  • pjenknik
                    • 08-2001
                    • 3388

                    Usuwanie Problemow Piwnych Symptom: Stopy zimne i wilgotne. Blad: Szklanka trzymana pod niewlasciwym katem. Dzialanie: Odwroc szklanke tak by otwarty koniec byl zwrocony w strone sufitu. Symptom: Stopy cieple i wilgotne. Blad: Niewlasciwa kontrola pecherza. Dzialanie: Stan obok najblizszego psa i poskarz sie na fatalna tresure. Symptom: Piwo niezwykle blade i bez smaku. Blad: Szklanka pusta. Dzialanie: Znajdz kogos kto postawi Tobie nastepne piwo. Symptom: Przeciwlegla sciana pokryta swiatlami. Blad: Przewrociles sie w tyl. Dzialanie: Przywiaz sie do baru. Symptom: Usta pelne petow. Blad: Przewrociles sie w przod. Dzialanie: Zobacz wyzej. Symptom: Piwo bez smaku, przod Twojej koszuli jest mokry. Blad: Usta nie otwarte albo szklanka przylozona do zlej czesci twarzy. Dzialanie: Idz do lazienki, potrenuj przed lustrem. Symptom: Podloga rozmyta. Blad: Patrzysz przez dno pustej szklanki. Dzialanie: Znajdz kogos kto postawi Tobie nastepne piwo. Symptom: Podloga sie porusza. Blad: Jestes niesiony. Dzialanie: Dowiedz sie czy jestes niesiony do innego baru. Symptom: Pomieszczenie wydaje sie niezwykle ciemne. Blad: Bar zamkniety. Dzialanie: Odszukaj adres domowy barmana. Symptom: Taksowka nagle przymuje kolorowy wyglad. Blad: Konsumpcja piwa przewyzszyla Twoje mozliwosci. Dzialanie: Zakryj usta. Symptom: Wszyscy patrza w gore i usmiechaja sie do Ciebie. Blad: Tanczysz na stole. Dzialanie: Spadnij na kogos o wygodnym spojrzeniu. Symptom: Piwo jest krystalicznie czyste. Blad: To jest woda! Ktos probuje Cie wytrzezwic. Dzialanie: Walnij mu. Symptom: Rece bola, nos boli, umysl niezwykle czysty. Blad: Biles sie. Dzialanie: Przepraszaj kazdego kogo widzisz na wypadek gdyby to byl on. Symptom: Nie rozpoznajesz nikogo, nie rozpoznajesz pomieszczenia w ktorym jestes. Blad: Przyszedles na niewlasciwa impreze. Dzialanie: Sprawdz czy maja tu darmowe piwo. Symptom: Twoj spiew brzmi falszywie. Blad: Piwo jest zbyt slabe. Dzialanie: Wypij wiecej piwa az Twoj glos poprawi sie. Symptom: Nie pamietasz slow piosenki. Blad: Piwo jest w sam raz. Dzialanie: Graj na gitarze.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • maryhh
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 1895

                      Gość luksusowego hotelu składa u kelnera zamówienie:
                      - Proszę dwa gotowane jajka. Jedno tak miękkie, że zarówno
                      żółtko i białko ma być w stanie płynnym, a drugie takie twarde,
                      żebym miał kłopoty z jego pogryzieniem.
                      Proszę również dwa plasterki boczku, zimne, ale z jednej
                      strony zwęglone oraz spalonego, kruszącego się w dłoniach tosta.
                      Masełko niech będzie tak zmrożone, żebym za nic w świecie nie mógł
                      go rozsmarować.
                      Proszę także o bardzo słabiutka kawę, o temperaturze pokojowej.
                      - To bardzo skomplikowane zamówienie, proszę pana. Nie wiem,
                      czy nasi kucharze potrafią... - odpowiada kelner.
                      - Wczoraj k... potrafili!!!
                      Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                      "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                      do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        Do baru wchodzi facet i zamawia piwo. Gdy barman mu podaje, ten z kieszeni wyciąga naparstek i odlewa do niego trochę piwa. Z drugiej kieszeni wyciąga kilkunastocentymetrowego człowieczka, stawia go na barze i wręcza mu naparstek. Barman gapi się na nich z wybałuszonymi oczami:
                        - Panie skąd żeś pan takiego krasnala wytrzasnął?
                        - Wie pan, byliśmy razem w Afryce... Idziemy przez dżunglę. Nagle natykamy się na tubylców tańczących dookoła ogniska, a w środku wywija grzchotkami taki śmieszny koleś.
                        I co ty Zdzichu wtedy powiedziałeś? Że on jest dupa, nie czarownik?
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          dotyczy to co prawda piwa, ale... już wkrótce na ekranach kin:
                          Attached Files
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Tam ↑ brakło oczywiście "nie"
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Misiekk
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 913

                              Śniadanie?; Obiad?; A może kolacja?
                              Attached Files
                              Last edited by Misiekk; 14-01-2002, 12:07.
                              Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                              Comment

                              • Misiekk
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 913

                                Teraz jeszcze małe jasne i można ...
                                Attached Files
                                Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎