Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dywagacje Kopernika na tematy różne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopernik
    Senior
    • 11-2002
    • 204

    #16
    [QUOTE=Małażonka]Pierwszy raz słyszę, by Art oceniał inaczej ludzi z "zielonymi" czy "brązowymi" nickami. Zarówno On, jak i Marusia - parę razy pomyślą zanim:
    1. zwrócą uwagę
    2. usuną dany post do "przechmielin"

    Nie ma chyba wątpliwości, że ...
    Szanowno Małażonko; to ty właśnie zaatakowałwą mnie przy próbie ratowaie sklepu na Ludnej; ta forma zaopatrywania sią w piwo jest podstawową formą działalności gospodarczej. Zw wzgle na stanowisko w jednym z koncernów piwnych ni... chcę dalej tego ciągnąć ..,. Dasz piwo !!! jak by powiedzieli piwosze, a kto to pisze, może z czsem się dowiecie. I nie jest to akt

    Comment

    • kopernik
      Senior
      • 11-2002
      • 204

      #17
      [QUOTE=Małażonka]Pierwszy raz słyszę, by Art oceniał inaczej ludzi z "zielonymi" czy "brązowymi" nickami. Zarówno On, jak i Marusia - parę razy pomyślą zanim:
      1. zwrócą uwagę
      2. usuną dany post do "przechmielin"

      Nie ma chyba wątpliwości, że ...
      Szanowno Małażonko; to ty właśnie zaatakowałwą mnie przy próbie ratowaie sklepu na Ludnej; ta forma zaopatrywania sią w piwo jest podstawową formą działalności gospodarczej. Zw wzgle na stanowisko w jednym z koncernów piwnych ni... chcę dalej tego ciągnąć ..,. Dasz piwo ! ( dasz bór)!! jak by powiedzieli piwosze, a kto to pisze, może z czsem się dowiecie. I nie jest to akt.

      Comment

      • kopernik
        Senior
        • 11-2002
        • 204

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
        Naprawdę tam są kropki. Widocznie mam problemy ze wzrokiem.
        Tylko co ma tu kropka na końcu zdania do rzeczy, hmm
        to dla tych co nie widzą kropki.

        Comment

        • kopernik
          Senior
          • 11-2002
          • 204

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
          Pierwszy raz słyszę, by Art oceniał inaczej ludzi z "zielonymi" czy "brązowymi" nickami. Zarówno On, jak i Marusia - parę razy pomyślą zanim:
          1. zwrócą uwagę
          2. usuną dany post do "przechmielin"

          Nie ma chyba wątpliwości, że przy tak rozbudowanym forum potrzebnych jest paru Moderatorów. "Obowiązkiem" każdego z nich jest robienie porządku "w ich dziale" i nie dopuszczanie do "wzajemnego zabijania się" przez forumowiczów. Przy takiej ilości użytkowników - to ciężka praca....I to żaden zaszczyt być Moderatorem, to jedynie obowiązek... Osoby, które zgodziły się pomagać Artowi robią to bezinteresownie i tego jestem pewna. Pewna również jestem, że Art wręcz dopłaca do tego, byś mógł czytać to forum, wypowiadać się na nim i formuować tu swoje pretensje.
          Zaatakowałeś Arta i Marusię. Ciekawe czemu atakujesz jednych z najbardziej liberalnych osób na tym forum...
          Kochana Maażonko!!! nigdy nie miałem zamiaru atakować ART-a lub jego pleniponentów, jednak przypominan Ci, że sklepik piwny padł. Naprawdę można było go uratować, o ( wraz z programem naprawczym) pisaliśmy na forum. Jak nie pamiętasz to przyponinam Ci takie gdybanie o tym co będzie, a jak nic się nie zrobi to samo nic nie będzie.

          Comment

          • kopernik
            Senior
            • 11-2002
            • 204

            #20
            YA

            To specjalnie dla MAŁEJŻONKI; wybacz mi tą składnię po 20 godzinach negocjacji z Samooob. Forum jest wielkie i nigdy nie podda się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To

            Comment

            • crizz
              ...
              • 02-2003
              • 1255

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
              To specjalnie dla MAŁEJŻONKI; wybacz mi tą składnię po 20 godzinach negocjacji z Samooob. Forum jest wielkie i nigdy nie podda się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To
              Zapewne były to mocno zakrapiane negocjacje... Człowieku, jeśli masz zamiar się uaktywnić, pisz w sposób zrozumiały i najlepiej w innym temacie.

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
                (...)Szanowno Małażonko; to ty właśnie zaatakowałwą mnie przy próbie ratowaie sklepu na Ludnej; (...)
                Po pierwsze: nigdzie nie napisałam, że to ja jestem liberalnym użytkownikiem tego forum.... Wprost przeciwnie
                Po drugie: ułatwiłbyś mi sprawę podając link do tego tematu. Nie kojarzę sklepu na Ludnej i nie bardzo rozumiem, w jaki sposób atakowałam Cię w temacie, którego nie kojarzę...

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #23
                  Pisz na Miłość Boską Kopernik po polsku, jak już musisz wogóle tą beznadzieję uprawiać Jak masz jakieś problemy to idź do psychoanalityka

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    #24
                    Kurka, czytam te ostatnie posty i czytam, i nie rozumiem genezy - może metodą jest niereagowanie na takie zaczepki (wiem, ciężko jak człowiekowi adrenalina skacze), a może wtedy ten, kto powinien sam się wpisze do tematu "ochłonąłem"?
                    Życzę nam wszystkim spokojnego środka tygodnia, a na nerwy polecam siłownię, 20 km na rowerze, tudzież inne rzeczy, o którym nie będę pisać przed 23:00
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                      ...Po drugie: ułatwiłbyś mi sprawę podając link do tego tematu. Nie kojarzę sklepu na Ludnej i nie bardzo rozumiem, w jaki sposób atakowałam Cię w temacie, którego nie kojarzę...
                      Ułatwię ci Małażonko Kopernikowi zapewne chodzi o sklep Andrzeja na Polnej, chociaż oczywiście mogę się mylić.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
                      A co do komercyjnego przedsięwięcia, to chyba tylko totalny debil ( SORKI ZA NAZEWNICTWo ) uwierzy że dokładasz do tego.
                      Niestety Koperniku faktem jest, że Art dokłada do istnienia forum. Możesz w to uwierzyć lub nie.

                      A co do Marusi i jej "cenzurowania" to naprawdę nie wiem o co ci chodzi. Jeżeli mógłbyś podać przykład tego, co cię tak do niej ustosunkowało, byłabym wdzięczna. Moim zdaniem Marusia jest "łagodnym" moderatorem, więc chciałabym sie dowiedzieć na czym ty dokładnie opierasz swoją opinie, iż jest wręcz odwrotnie.
                      Last edited by Maggyk; 26-04-2006, 08:02.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                        Ułatwię ci Małażonko Kopernikowi zapewne chodzi o sklep Andrzeja na Polnej, chociaż oczywiście mogę się mylić.(...)
                        Tak sądziłam....
                        Ciekawa byłam kiedy sam wpadnie na to, że pomylił dwie różne ulice w Warszawie.... Warszawiak w końcu....
                        Ponadto pisze coś o ratowaniu sklepu. Jeśli chodzi o sklep Andrzeja, to jakoś go sobie nie cenił, a skoro tak - to co On w ogóle chciał ratować????

                        Może się mylę, ale zaczynam skłaniać się do zdania Crizza, że człowiek za dużo wypił i tu znalazł miejsce na wylanie swoich urojonych żali...
                        Last edited by Małażonka; 26-04-2006, 08:37.

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
                          To specjalnie dla MAŁEJŻONKI; wybacz mi tą składnię po 20 godzinach negocjacji z Samooob. Forum jest wielkie i nigdy nie podda się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To
                          hehe, jakiś piszący po pijaku działacz PIS-u

                          Comment

                          • Bombadil13
                            • 05-2005
                            • 2479

                            #28
                            Obserwuję ten temat z uśmiechem, ciekawością i trochę ze zdziwieniem. BELKOT kopernika jest aż za mocno czytelny. Ja również nie wiem o co chlopu tak naprawdę chodzi. Ale uważam, że teraz to już ktoś przesadzil. Wyodrębnić wątek-> to ok, ale żeby w tytule wpisywać, że to belkot kopernika, to już nieeleganckie.

                            Niezależnie od tego jak kopernik namieszal wystarczyloby tylko DYWAGACJE KOPERNIKA NA TEMATY RÓŻNE, bo osobista wycieczka w stronę kopernika jest aż nazbyt czytelna.

                            Jeszcze raz powtarzam, wywody kopernika to czysty belkot, ale moderator powinien być tak trochę jak sędzia, raczej bez bez osobistych wycieczek.

                            PS. Kopernik daj spokój, bo chyba nikt już Cię nie rozumie (a może się mylę)
                            Poszukuję

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎