Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dywagacje Kopernika na tematy różne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopernik
    Senior
    • 11-2002
    • 204

    Dywagacje Kopernika na tematy różne

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
    to fajnie, a mi sie wydaje ze Twoj post bez jakiej kolwiek argumentacji co do bredzenia jest bardzo duzo wart

    kiedyś zostałem zjedzony na forum za krytykę pewnego ( zgodnie z przewidywaniami) zamkniętego już sklepu piwnego( naprawdę żal, bo miał wiele "danych" do przetrwania) i ograniczyłem się do biernego uczestnictwa w browar.biz; niestety nie wytrzymałem i wbrew sobie zajmę stanowisko w sprawie MARUSIOWEJ CENZURY WYPOWIEDZI, , jak to się dzieje od dawna, forum ma swoie maszyny napędowe ( to tacy którzy wiedzą wszystko naj ) i takich zwykłych piwoszy jak ja, którzy robią tłok i nabijają otwieralność a co za tym idzie i atrakcyjność reklamową strony i to chyba dzięki nim strona istnieje. a to włąśnie oni chcąc zaistnieć na stronie mając (kreatywność) często kontrowersyjne poglądy ( i jeśli są to obyczajowe wypowiedzi, to nawet jak po cichu chcą promować sok jabłkowy, nie powinny być CENZUROWANE). nie wdając się w dalsze poleniki PROTESTUJĘ za pomocą wypowiedzi zacytowanego piwosza z drobnymi modyfikacjami, zamiast "TWOJ "wstaw" MARUSI". A dla samej CENZORKI wielkie za samą chęć uleczenia forum, ale chyba nie tędy droga ........... A dla ARTa wielkie za udzielanie dostępu do moderowania chm.... kobiecie ( bez obrazy, to prowokacja).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    jesli masz jakąś żółć do wylania w stosunku do mojej osoby, to rób to na PW.

    takich zwykłych piwoszy jak ja, którzy robią tłok i nabijają otwieralność a co za tym idzie i atrakcyjność reklamową strony i to chyba dzięki nim strona istnieje.
    obawiam się że ktoś tu przecenia swoje znaczenie ;P
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
      i to chyba dzięki nim strona istnieje
      NIe masz pojęcia o stanie rzeczywistym.
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
      A dla ARTa wielkie za udzielanie dostępu do moderowania chm.... kobiecie ( bez obrazy, to prowokacja).
      No to masz problem, jeśli płeć ci przeszkadza, bo na tym forum dostęp do moderowania mają dwie kobiety
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
        i jeśli są to obyczajowe wypowiedzi, to nawet jak po cichu chcą promować sok jabłkowy, nie powinny być CENZUROWANE). nie wdając się w dalsze poleniki PROTESTUJĘ za pomocą wypowiedzi zacytowanego piwosza z drobnymi modyfikacjami, zamiast "TWOJ "wstaw" MARUSI". A dla samej CENZORKI wielkie za samą chęć uleczenia forum, ale chyba nie tędy droga
        Nie jesteś specjalnie dużo udzielającym się forumowiczem, zatem pewnie nie zauważyłeś, że bardzo liberalnie moderuję dzial "Przy piwie". Zatem zupełnie bez sensu odświeżyłeś ten temat

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
        ........... A dla ARTa wielkie za udzielanie dostępu do moderowania chm.... kobiecie ( bez obrazy, to prowokacja).
        Oczywiście, ze bez obrazy, na tak kretyński tekst można tylko popatrzyć z politowaniem
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Oczywiście, ze bez obrazy, na tak kretyński tekst można tylko popatrzyć z politowaniem
          Paranoja polega na tym, że post Kopernika nadaje się do Przechmielin ale nie można go tam wysłać bo tylko potwierdziłoby to jego teorię, że robisz cenzurę Widzisz jak Cię podszedł

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Dwa razy przeczytałem ten tekst, żeby go zrozumieć, a potem jeszcze raz w poszukiwaniu kropek, bo się zaciekawiłem, czy to może jedno zdanie jest

            Comment

            • kopernik
              Senior
              • 11-2002
              • 204

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
              NIe masz pojęcia o stanie rzeczywistym.

              No to masz problem, jeśli płeć ci przeszkadza, bo na tym forum dostęp do moderowania mają dwie kobiety
              czasem warto coś przeczytać dwa razy,jak koledzy. JEST KROPKA ( to dla tych co lubią kropki). nie mam nic przeciwko płci pięknej, przecież Kopernik była kobietą!

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Naprawdę tam są kropki. Widocznie mam problemy ze wzrokiem.
                Tylko co ma tu kropka na końcu zdania do rzeczy, hmm
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • kopernik
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 204

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                  Dwa razy przeczytałem ten tekst, żeby go zrozumieć, a potem jeszcze raz w poszukiwaniu kropek, bo się zaciekawiłem, czy to może jedno zdanie jest
                  Czasem tak bywa, przepraszam wszystkich ortodoksów interpunkcji. Nie mam usprawiedliwienia, tym bardziej, że mogą czytać nas dzieci, które dopiero wchodzą w arkana interpunkcji ( nie jestem pewny, czy przed "który" powinien być przecinek, bo jest to spójnik wynikowy i chyba nie powinien być). Jeszcze raz przepraszam.

                  Comment

                  • kopernik
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 204

                    #10
                    [QUOTE=Marusia]Nie jesteś specjalnie dużo udzielającym się forumowiczem, zatem pewnie nie zauważyłeś, że bardzo liberalnie moderuję dzial "Przy piwie". Zatem zupełnie bez sensu odświeżyłeś ten temat

                    To, że nie piszę to nie znaczy że nie jestem aktywnym uczestnikiem. A dla czego, to wyjaśniłem w poscie. Podpuszczając mnie (niechcący) w chwili obecnej zostaję aktywnym i udzielającym się forumowiczem. Jeszcze raz pozdrawiam naszą wielką moderatorkę. Mam nadzieję, że nie ma to wiele wspólnego z KRRiTV.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Że tak zacytuję Arta: jak coś do mnie masz, to zapraszam na PW. Nie musisz z siebie publicznie błazna robić.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • kopernik
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 204

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                        jesli masz jakąś żółć do wylania w stosunku do mojej osoby, to rób to na PW.



                        obawiam się że ktoś tu przecenia swoje znaczenie ;P
                        Kochany ART-ku, gdyby nie Ty nie było by tego forum. To dzieło jest bezcenne, i nie podlega żadnej ocenie ( no chyba że przez innych). Jeśli miał bym ochotę na krytykę, to i tak pewnie nie napisał bym na PW. Zasada wolnej wypowiedzi na forum chyba jeszcze obowiązuje ? Przypominam Ci, że przy okazji wprowadzania dzienniczka to ja ( też na forum) napisałem POPIERAM !. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie można istnieć z samych opłat za "nicki" ( chodzi o to co jest pod nickiem). Mnie nie stać na opłacenie takiego "luksusu" i może dlatedo tak mnie oceniłeś=/. A co do komercyjnego przedsięwięcia, to chyba tylko totalny debil ( SORKI ZA NAZEWNICTWo ) uwierzy że dokładasz do tego. A jeśli chodzi o przecenianie swojego znaczenia, to pragnę przypomnieć Ci " Mlania Stochniji". i wiedz że każdy może być kimkolwiek albo tzw testerem internetowej promocji... no chyb a że z Carlsbeg nie masz nic wspólnego, bo raczej oni wprowadzili to jako piewrsi. A jeśli chodzi o PW to na nim mogę zaprosić Cię na piwo ( jak i pozostałych forumowiczów) a słowa lekkiej krytyki lub uwagi chyba nie wymagają takich "utajnień" no chyba że jesteśmy naprawdę MODEROWANI ( 1984).

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #13
                          a tak w ogóle, to o co Ci chodzi? Potrafisz to klarownie przedstawić?
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
                            Zdaję sobie sprawę z tego, że nie można istnieć z samych opłat za "nicki" (chodzi o to co jest pod nickiem). Mnie nie stać na opłacenie takiego "luksusu" i może dlatego tak mnie oceniłeś=/. A co do komercyjnego przedsięwięcia, to chyba tylko totalny debil ( SORKI ZA NAZEWNICTWo ) uwierzy że dokładasz do tego.
                            Czy mógłbyś łaskawie nie nazywać mnie debilem

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
                              (...) Mnie nie stać na opłacenie takiego "luksusu" i może dlatedo tak mnie oceniłeś=/. (...)
                              Pierwszy raz słyszę, by Art oceniał inaczej ludzi z "zielonymi" czy "brązowymi" nickami. Zarówno On, jak i Marusia - parę razy pomyślą zanim:
                              1. zwrócą uwagę
                              2. usuną dany post do "przechmielin"

                              Nie ma chyba wątpliwości, że przy tak rozbudowanym forum potrzebnych jest paru Moderatorów. "Obowiązkiem" każdego z nich jest robienie porządku "w ich dziale" i nie dopuszczanie do "wzajemnego zabijania się" przez forumowiczów. Przy takiej ilości użytkowników - to ciężka praca....I to żaden zaszczyt być Moderatorem, to jedynie obowiązek... Osoby, które zgodziły się pomagać Artowi robią to bezinteresownie i tego jestem pewna. Pewna również jestem, że Art wręcz dopłaca do tego, byś mógł czytać to forum, wypowiadać się na nim i formuować tu swoje pretensje.
                              Zaatakowałeś Arta i Marusię. Ciekawe czemu atakujesz jednych z najbardziej liberalnych osób na tym forum...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎