Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

na temat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    na temat

    Pozwolę zadać sobie ponownie to samo pytanie:
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
    Darco, jesteś pewien, że udzieliłeś odpowiedzi na temat ?
    Potrafisz udzielić na nie odpowiedzi? Prostym zdaniem, najlepiej jednym słowem: "tak" albo "nie".
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    #2
    Nie potrafię odpowiadać na pytania zadawanie takim tonem. Nie mówię po polsku.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Szkoda. Deklarujesz się, że mieszkasz w Polsce. Jakbyś trochę znał język, to wiedziałbyś, że odpowiada się na treść, nie na ton.

      Comment

      • darko
        Senior
        • 06-2003
        • 2078

        #4
        Zakładam, że jesteś inteligentym, wykształconym człowiekiem. Powinieneś wiedzieć, że czasami ktoś może nie chcieć odpowiadać na Twoje pytania, jeśli uważa, że zadajesz je w nieodpowiednim tonie.
        Dlaczego żałujesz, że nie chcę odpowiedzieć na Twoje pytanie?

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darco112
          Zakładam, że jesteś inteligentym, wykształconym człowiekiem. Powinieneś wiedzieć, że czasami ktoś może nie chcieć odpowiadać na Twoje pytania, jeśli uważa, że zadajesz je w nieodpowiednim tonie.
          Dlaczego żałujesz, że nie chcę odpowiedzieć na Twoje pytanie?
          Mam to gdzieś, czy odpowiesz na moje pytanie, czy nie.

          Ale jeśli uważasz, że nie warto odpowiadać na moje pytania, to dlaczego odpowiedziałeś na pytanie Breslauera bez treści w odpowiedzi? Wydaje się tobie, że jak jesteś zatrudniony w jakimś browarze, to możesz opowiadać dowolne głupoty? Proszę tylko o konkrety.

          Comment

          • darko
            Senior
            • 06-2003
            • 2078

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
            Mam to gdzieś, czy odpowiesz na moje pytanie, czy nie.

            Ale jeśli uważasz, że nie warto odpowiadać na moje pytania, to dlaczego odpowiedziałeś na pytanie Breslauera bez treści w odpowiedzi? Wydaje się tobie, że jak jesteś zatrudniony w jakimś browarze, to możesz opowiadać dowolne głupoty? Proszę tylko o konkrety.
            Napisałeś "Szkoda". Na tyle na ile znam język polski, sądzę, że jeśli ktoś mówi "szkoda", znaczy, że czegoś żałuje.
            Uważam, że mogę nie odpowiadać na pytania, które uważam za niegrzeczne.
            Co wg. Ciebie jest " bez treści"? i gdzie piszę głupoty?
            Jedyny browar, który mnie zatrudnia to ten

            PS. Chyba trochę mało konkretów...

            Comment

            • Marcin_wc
              Senior
              • 09-2005
              • 2115

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              Ale jeśli uważasz, że nie warto odpowiadać na moje pytania, to dlaczego odpowiedziałeś na pytanie Breslauera bez treści w odpowiedzi?
              Krzysiu, czy czasami jak budzisz się rano, wydaje Ci się, że jesteś Breslauerem?

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Marcin, a tobie się wydaje, że jesteś Leonardem da Vinci? Bez obrazy, ale ja chyba trochę więcej wiem od ciebie. Zdałeś maturę? Ja tak.

                Darco: nie chce mi się dzisiaj szukać twoich wymądrzałości na tematy, na których się nie znasz. Od początku miałem wrażenie, że prezentujesz się jako człowiek z branży przemysłowej, może błędne. Ale z twojego profilu wynika, że masz za sobą tylko kilka warek. Więc nie kombinuj, jak być mądrzejszym ode mnie, bo nie dość, że jestem dużo starszy, to jeszcze w praktyce też bieglejszy. Przestań bajdurzyć, a i ja przestanę się ciebie czepiać. Takie małe zawieszenie broni proponuję.

                Comment

                • darko
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 2078

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                  Marcin, a tobie się wydaje, że jesteś Leonardem da Vinci? Bez obrazy, ale ja chyba trochę więcej wiem od ciebie. Zdałeś maturę? Ja tak.

                  Darco: nie chce mi się dzisiaj szukać twoich wymądrzałości na tematy, na których się nie znasz. Od początku miałem wrażenie, że prezentujesz się jako człowiek z branży przemysłowej, może błędne. Ale z twojego profilu wynika, że masz za sobą tylko kilka warek. Więc nie kombinuj, jak być mądrzejszym ode mnie, bo nie dość, że jestem dużo starszy, to jeszcze w praktyce też bieglejszy. Przestań bajdurzyć, a i ja przestanę się ciebie czepiać. Takie małe zawieszenie broni proponuję.
                  Jeśli piszesz, że się wymądrzam a jednocześnie nie chce Ci się szukać - nie oczekuj, że będe traktował tego typu wypowiedzi poważnie.
                  Ja się nie "prezentuję", bo to nie konkurs piękności. To tylko Twoje wrażenie.
                  Moje wypowiedzi w jakimś temacie poparte są moim doświadczeniem piwowarskim. Czasami nie potrzebne setki warek aby o czymś wiedzieć - wystarczy pomyśleć.
                  Argument o wieku słyszałem już wiele razy. Jeśli to miał być straszak - nie udało Ci się.
                  Nie przypominam sobie, żebym ostatnio pisał jakieś bajki.
                  Co oznacza to "zawieszenie broni" - czuję jakiś podstęp. Z resztą nie próbuję prowadzić z Tobą żadnej wojny, nie jestem obrażalski - to po prostu dyskusja.

                  Z wyrazami szacunku (bynajmniej nie ironicznie )
                  Darek

                  Comment

                  • darko
                    Senior
                    • 06-2003
                    • 2078

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darco112
                    Właśnie sobie przypomniałem, że przez miesiąc zatrudniała mnie KP .
                    Jestem więc człowiekiem "z branży" .

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎