Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o… odchudzaniu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4999

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
    .... Mam w kolekcji też kapsel z niemieckiego piwa z chwalebnym napisem na nim 87 kalorii.
    A tego poniżej to się nie da wypić
    Attached Files
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • siostraaa
      Member
      • 02-2005
      • 90

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire Wyświetlenie odpowiedzi
      A o co chodzi z tą wodą z cytryną? Bo szczerze mówiąc, pije wodę z cytryna od lat i...szału ni ma.
      Ogólnie przyspiesza przemianę materii,
      Powinno się pić codziennie rano na czczo (pół szklanki wody+sok z połowy cytryny), osobiście już wieczorem szykuje sobie eliksir z dodatkiem miodu, rano na chwilę do mikrofali i mniam ale za jakieś dwa tygodnie odstawie miód.
      Niektórzy piją też na noc, ale jak dla mnie to już przesada, na dłuższą metę może zaszkodzić ....

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9735

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika siostraaa Wyświetlenie odpowiedzi
        Ogólnie przyspiesza przemianę materii,
        Powinno się pić codziennie rano na czczo (pół szklanki wody+sok z połowy cytryny), osobiście już wieczorem szykuje sobie eliksir z dodatkiem miodu, rano na chwilę do mikrofali i mniam ale za jakieś dwa tygodnie odstawie miód.
        Niektórzy piją też na noc, ale jak dla mnie to już przesada, na dłuższą metę może zaszkodzić ....
        Dwa szybkie pytania, w tym pierwsze nieco niedyskretne : 1) jak efekty? 2) czy ten kwas (opcja bez miodu) nie wyżera żołądka (wiesz, nadkwasoty i te sprawy...)?

        Comment

        • siostraaa
          Member
          • 02-2005
          • 90

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          jak efekty?
          Zadowalające
          Tak serio naprawdę pomaga, osobiście po niecałym tygodniu czułam poprawę. Ciocia, której strasznie ciężko cokolwiek zrzucić, co prawda bardzo powoli, ale jednak waga ruszyła w dół
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          2) czy ten kwas (opcja bez miodu) nie wyżera żołądka (wiesz, nadkwasoty i te sprawy...)?
          Nie ma tego typu efektów ubocznych. Ale jak na początku piłam przed snem, to czułam że w skrócie lekko przeginam … Pije tylko rano

          Comment

          • kot_z_cheshire
            Senior
            • 11-2005
            • 2201

            Może powinnam w takim razie bardziej skrupulatnie popijać? Od jutra (bo dzisiaj już za późno), zaczynam.
            Ja żadnych sensacji żołądkowych nie mam. Ale jestem pies na kwaśne i tak naprawdę niewiele mnie rusza w tym względzie
            Młode koty mają adhd, niestety.
            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

            Comment

            • siostraaa
              Member
              • 02-2005
              • 90

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire Wyświetlenie odpowiedzi
              Może powinnam w takim razie bardziej skrupulatnie popijać? Od jutra (bo dzisiaj już za późno), zaczynam.
              Pij codziennie, myślę że na pewno pomoże, ciężko stwierdzić w jakim stopniu, ale na pewno nie zaszkodzi

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Woda z cytryną i miodem to przede wszystkim witaminki, też kiedyś piłam rano, może do tego wrócę, wszak to smaczny eliksir. Ale bez miodu to chyba raczej sobie daruję
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • siostraaa
                  Member
                  • 02-2005
                  • 90

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Woda z cytryną i miodem to przede wszystkim witaminki,
                  Z jakieś trzy tygodnie temu po dwóch tygodniach leżenia w domu byłam jeszcze nie doleczona. Na noc popijałam eliksir pt "nagły przypadek" :
                  1 łyżka spirytusu + 1 łyżka miodu + sok z połowy cytryny - naprawdę pomaga
                  Dodatkowo rano wspomniany bezalkoholowy

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10838

                    Ponad trzy tygodnie na diecie. Zero przyjemności ani piwa, ani dobrego mięsa same warzywa, chudy nabiał plus od czasu do czasu jakiś drób. Na szczęście rezultaty już są. 5,5kg mniej.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • siostraaa
                      Member
                      • 02-2005
                      • 90

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                      rezultaty już są. 5,5kg mniej.
                      Pozostaje tylko pogratulować

                      Comment

                      • Marcin_wc
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 2115

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                        ani piwa
                        Co to za bezbożna dieta? Szczególnie do Ciebie mało pasuje. Teraz żona będzie musiała opisywać piwne szlaki, a Ty tylko auto prowadzić.

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
                          Co to za bezbożna dieta? Szczególnie do Ciebie mało pasuje. Teraz żona będzie musiała opisywać piwne szlaki, a Ty tylko auto prowadzić.
                          Zwie się dietą drakońską Jedyne przerwy w piciu piwa, jakie przewidziałem, to właśnie wyjazdy (pierwszy już na początku grudnia, drugi na początku lutego...) i na prawdę sporadyczne degustacje.
                          Ps. Jest minus sześć kilo.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9735

                            Ja zastosowałem wariant "soft".
                            Jem karton ("wasą" zwany) i surówki, piję mnóstwo wody, wędliny tylko drobiowe, czasem rybki, całkowicie odstawiłem sery żółte i słodycze, żadne g... typu czipsy nie wchodzą w grę.
                            Jadam regularnie 7.00 - 10.00 - 13.00 - 16.00 - 18.30. Zredukowałem też piwo do butelki co wieczór . Mam nadzieję, że to coś da, jeśli nie, nie wiem, z czego jeszcze będę musiał zrezygnować...

                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              Raczej w co zainwestować. W ćwiczenia Kup jakieś wolne ciężary, ławeczkę i dajesz ogień. Z moich doświadczeń doskonale jest jeść jeszcze dużo ostrego, pić dużo kawy i jeść owoce. Wspaniały efekt termogeniczny. Aczkolwiek ja bardzo dużo i intensywnie trenuję.

                              A i piję najwyżej 3 piwa w ciągu tygodnia.
                              Last edited by Maidenowiec; 18-11-2009, 11:42.
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                W tym układzie to chyba moja dieta jest "soft". Nie zrezygnowałem z żółtego sera oraz jem chleb ciemny (oczywiście to wszystko w bardzo ograniczonych ilościach ale nadal jest część moje menu).
                                Last edited by abernacka; 18-11-2009, 11:44.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎