Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o… odchudzaniu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    16kg w dwa miesiące? Wow, nieźle

    Ja znowu na nowy rok się odgrażam, że wezmę się za siebie i coś zrzucę. Ale nie dość, że mam słabą wolę, to jeszcze dziewczyna "wspiera" mnie w taki sposób, że codziennie coś podżera wieczorem :/. No, ale ceny żywności idą w górę to może po prostu nie starczy mi kasy na jedzenie
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Bombadil13
      • 05-2005
      • 2479

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      Minus dwadzieścia cztery.
      Co u ciebie Marcinie?
      Nie chwalisz się a bardzo Ci kibicuję
      U mnie bez zmian minus 7-9
      Poszukuję

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        niepotrzebnie dużo tłuszczu,
        Tłuszcz nie jest zły. Spalasz go zawsze, nawet jak śpisz (tylko że mało).
        Zły jest cukier
        Poszukuję

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4998

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
          Zły jest cukier
          Węglowodany lepiej by brzmiało
          5410 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
            Węglowodany lepiej by brzmiało
            Racja, ino nie każdy to zrozumie
            Poszukuję

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4998

              Fakt, ale jak napiszesz cukier, to ludziska przestają słodzić, zaczynają kupować produkty słodzone trującym Aspartamem, a zapychają się pieczywem, ziemniakami, makaronem itd.
              Dlatego trzeba podawać dokładnie co nie jest zbyt zdrowe, a ciekawi jak będą chcieli to doczytają co je zawiera.
              5410 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • Bombadil13
                • 05-2005
                • 2479

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                Fakt, ale jak napiszesz cukier, to ludziska przestają słodzić, zaczynają kupować produkty słodzone trującym Aspartamem, a zapychają się pieczywem, ziemniakami, makaronem itd.
                Dlatego trzeba podawać dokładnie co nie jest zbyt zdrowe, a ciekawi jak będą chcieli to doczytają co je zawiera.
                Mea culpa.
                Węglowodany są złe
                Poszukuję

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Co u ciebie Marcinie?
                  Nie chwalisz się a bardzo Ci kibicuję
                  U mnie bez zmian minus 7-9
                  A dziękuję za pamięć
                  Minus 25, z tendencją na minus 26.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Maciass
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 172

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na razie nie będę się rozpisywał
                    Dodam tylko, że jest to dieta ODCHUDZAJĄCA!

                    P.S.
                    Piwo co 2 tygodnie albo wcale.
                    z tego co jesz wynika że jesteś na diecie ketogennej, mniej profesjonalnie - tłuszczowej. Najbardziej skuteczna by szybko zrzucić tłuszcz (kulturyści ją stosują na 2-3 miesiące przed zawodami) . Poleciłbym Ci jednak przejść na zdrowe tłuszcze - pochodzenia zwierzęcego omijaj szerokim łukiem. Wafle ryżowe na noc to też kiepski pomysł z racji wysokiego indexu glikemicznego wafli

                    węglowodany nie są złe, tłuszcze nie są złe, zły jest nadmiar.

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4998

                      Dieta ketogenna jest wysoko tłuszczowa, nisko, a nawet bez węglowodanowa i umiarkowanie białkowa.
                      Moja dieta nie spełnia tych kryteriów.

                      Moja jest dietą zrównoważenie niedoborową.
                      Ze względu na swoje proporcje nie powoduje dużych rzutów insuliny i dzięki temu jedząc tak mało jest się sytym i nie ma się ochoty na żadne przekąski.

                      Ułożyłem ją sam wiec nie ma jej nigdzie w necie.
                      Ogólne zasady podam Wam jak ją lepiej przetestuję na sobie (czytaj: więcej schudnę).

                      Dziś na obiad:
                      gotowana fasola szparagowa 200g
                      3 jaja sadzone na oliwie z oliwek
                      5410 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • Maciass
                        Senior
                        • 03-2009
                        • 172

                        z Twojej diety wychodzi że pochłaniasz +- 1000kcal , to zapewne koło 1/3 tego co powinieneś jeść. Ja bym się bał takiej diety

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4998

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maciass Wyświetlenie odpowiedzi
                          z Twojej diety wychodzi że pochłaniasz +- 1000kcal
                          Wyciągnąłeś pierwszy prawidłowy wniosek z tego co podałem

                          P.S.
                          Resztę zapotrzebowania pokrywają zapasy własne
                          Last edited by Latarnik; 13-01-2011, 17:19.
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • Maciass
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 172

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                            P.S.
                            Resztę zapotrzebowania pokrywają zapasy własne
                            yhym, włącznie z pokryciem zapotrzebowania na białko po przez rozkład Twoich mięśni, zowie się to katabolizm. Faktem jest że kg uciekają

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maciass Wyświetlenie odpowiedzi
                              yhym, włącznie z pokryciem zapotrzebowania na białko po przez rozkład Twoich mięśni, zowie się to katabolizm.

                              Staram się to zminimalizować jedząc 2x więcej białka niż węglowodanów.

                              A że mięśni też mam za dużo, wiec się nie martwię.
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • ziomal-111
                                Senior
                                • 09-2006
                                • 288

                                Witam.
                                Też postanowiłem się za siebie wziąć. Po weselu siory ważyłem 108-109 kg. To była moja zyciówka. Postanowiłem, że tego za wiele. Umowna data rozpoczęcia "odchudzania" to 04.10.2010. W chwili obecnej moja waga wacha się w granicach 95-96. Więc te 13 kg poszło. Zadecydowało porządne odżywianie, piłka halowa, siłownia, oraz zminimalizowanie alkoholu. Moim celem jest powalczenie o 90 kg. Wszystko przedemną.

                                Pozdrawiam.
                                Browar gawron to witaminy!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎