Jak minął weekend?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.03
    • 3467

    #46
    A mnie koniec łykendu na wykładzie o wampirzycach i czarownicach minął - jednak kobiety potrafią być wredne i okrutne.
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

    Comment

    • sopista
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.01
      • 1747

      #47
      Sobota 6.30-23.30, niedziela 6.45-22.45. Ale moje urządzenia na nowej stacji metra uruchomione. Pasażerów jednak i tak nie wpuszczą przed 15-tym grudnia. Dziś (w pracy 6.25) bieganie z papierami a wieczorkiem Okocim Mocne (nowa kontra) wstrętne i Porter z Cieszyna (również kolejna kontra z serii historii browaru żywieckiego) bardzo smakowite i za chwilę "polaryzuję się" w poziomie. Moja strona cierpi. Może jutro?

      Comment

      • Krzysiu
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2001.02
        • 14936

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
        To ile żyć jeszcze Ci zostało?
        Nie wiem. Po każdej bitwie jakiś organ mi szwankuje.

        Comment

        • Krzysiu
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2001.02
          • 14936

          #49
          Tym razem nie dałem się zabić, ale i tak przegraliśmy: http://wiadomosci.onet.pl/1418282,16,item.html

          Na piewszym zdjęciu - piechota liniowa i landwehra w natarciu. Na ósmym - wiejemy, za nami gwardia cesarska.

          Comment

          • yendras
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2001.12
            • 2052

            #50
            Mi weekend minął zdecydowanie za szybko. Tak jest zresztą co tydzień

            Comment

            • Mistrzu
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2003.08
              • 750

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              Tym razem nie dałem się zabić, ale i tak przegraliśmy: http://wiadomosci.onet.pl/1418282,16,item.html Na piewszym zdjęciu - piechota liniowa i landwehra w natarciu. Na ósmym - wiejemy, za nami gwardia cesarska.
              Onet napisał: "W spektaklu walczyli ze sobą miłośnicy historycznych spektakli m.in. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady, Rosji, Włoch i Czech." Polaków nie zauważyli?

              Comment

              • Krzysiu
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2001.02
                • 14936

                #52
                Nas było mało. Nie zauważyli również Litwinów, Białorusinów i Ukraińców.

                Comment

                • Krzysiu
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2001.02
                  • 14936

                  #53
                  Weekend minął bojowo przy nowej zabawce Pjenknika: siedmiofuntowy moździerz pruski, nazwany pieszczotliwie "betoniarką".
                  Attached Files

                  Comment

                  • peter007
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.06
                    • 2820

                    #54
                    Spędziłem go bawiąc się na dniach Opoczna. Zabawa była przednia. Jedno co mi się nie podobało, to to, że na placu, gdzie się owa impreza odbywała był zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu, za wyjątkiem kilku miniogródków piwnych KP. Chcąc nie chcąc każdy kto chciał popijając piwo popatrzeć na to co się dzieje na scenie musiał zdecydować się na produkty KP
                    Last edited by peter007; 02-07-2007, 10:54.
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • arcy
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2002.07
                      • 7538

                      #55
                      KP zapłaciła, KP wymaga. Coś za coś.

                      Żaden browar nie da kasy na taką imprezę, jeśli nie będzie miał wyłączności.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 2001.02
                        • 23858

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        KP zapłaciła, KP wymaga. Coś za coś.

                        Żaden browar nie da kasy na taką imprezę, jeśli nie będzie miał wyłączności.
                        trzeba dodoać że żaden browar owszem, ale w Polsce.

                        za granicą zachodnią i południową jednak potrafią jakoś koegzystować różne firmy danej branży podczas takich imprez...
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • e-prezes
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🥛🥛🥛🥛🥛
                          • 2002.05
                          • 19240

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                          Weekend minął bojowo przy nowej zabawce Pjenknika: siedmiofuntowy moździerz pruski, nazwany pieszczotliwie "betoniarką".
                          czy z drugiego zdjęcia, że to był pierwszy i ostatni jej wystrzał?
                          ogólnie fajna zabawa

                          Comment

                          • arcy
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 2002.07
                            • 7538

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                            trzeba dodoać że żaden browar owszem, ale w Polsce.

                            za granicą zachodnią i południową jednak potrafią jakoś koegzystować różne firmy danej branży podczas takich imprez...
                            Podejrzewam jednak, że organizatorzy takich imprez zagranicą nie są aż tak pazerni na kasę z browarów - w Polsce tak się rozzuchwalili, że gdyby nie było wyłączności, browar straciłby na tym. Niezależnie od tego, czy byłby jeden, czy dwa. a nawet trzy. Bo 80% uczestników przyniosłaby swoje - bo tak taniej.

                            Comment

                            • peter007
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2004.06
                              • 2820

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                              (...) 80% uczestników przyniosłaby swoje - bo tak taniej.
                              Jest wysoce prawdopodobne, że tak właśnie by było, bo jakieś 200 metrów od owego placu stoi Biedronka i Carefour.

                              Ps. Nie tylko browarom trudno się dogadać. Sponsorami głównymi imprezy były Opoczno S.A. i Ceramika Paradyż. Kto choć raz szukał płytek do mieszkania powinien kojarzyć te firmy. Któraś z tych firm nie mogła pozwolić na to, żeby największy konkurent zrobił sobie sam reklamę i dorzuciła swoje dwa grosze
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • Cez
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2003.01
                                • 1789

                                #60
                                Byłem po raz kolejny w tym tygodniu w Kazimierzu nad Wisłą.... zimno więc ludzi nie zbyt dużo...uroczo...

                                Przed wyjazdem wchodzę do sklepu spożywczego w celu nabycia Zwierzyńca. Na wystawionej puszcze cena 2,20 zł. Proszę skromnie dwie puszki, a ekspedientka mówi: "6 złotych..."
                                ...podobno w cenie była pomyłka ...poszedłem obok
                                a w Puławach kupiłem w butelce 0.33 za 1,20
                                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                                Comment

                                Przetwarzanie...