Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dowcipy, które śmieszą tylko nas

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    Pewnego dnia, podczas pracy nad brzegiem rzeki drwalowi wypadła siekiera i wpadła do wody. Drwal usiadł i zaczął płakać. Nagle objawił mu się Bóg i zapytał:
    - Dlaczego płaczesz?
    Drwal odpowiedział, że siekiera mu wpadła do wody. Bóg zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się ze złotą siekierą.
    - To Twoja siekiera? - zapytał.
    - Nie - odpowiedział drwal.
    Bóg ponownie się zanurzył i po chwili trzymał srebrną siekierę, pytając drwala czy to jego.
    - Ta również nie jest moja - odparł drwal. Bóg po raz trzeci się zanurzył i wyjął z wody żelazną siekierę.
    - A może ta?
    - Tak, to moja siekiera - ucieszył się drwal.
    Bóg był zadowolony, że taki uczciwy człowiek chodzi po ziemi i w nagrodę podarował mu wszystkie trzy siekiery. Drwal wrócił do domu szczęśliwy.
    Innego dnia drwal spacerował nad brzegiem tej samej rzeki wraz z żoną. Nagle żona potknęła się i wpadła do wody. Drwal usiadł na brzegu rzeki i zaczął płakać. Ponownie objawił mu się Bóg i zapytał:
    - Dlaczego płaczesz?
    Drwal odpowiedział, że żona mu wpadła do wody. Bóg jeszcze raz zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się wraz z Jennifer Lopez.
    - To Twoja żona? - zapytał.
    - Tak - odparł drwal. Bóg się na poważnie zdenerwował:
    - Ty kłamco! To nie jest prawda! To nie jest Twoja żona!
    Drwal odparł:
    - Boże wybacz mi, to nieporozumienie. Widzisz, jeśli powiedziałbym 'nie' Jennifer Lopez, wróciłbyś i wyszedł z Cameron Diaz, i jeśli znowu powiedziałbym 'nie', poszedłbyś trzeci raz i wrócił z moją żoną, której powiedziałbym 'tak', a wtedy otrzymałbym wszystkie trzy. Ale Panie, jestem tylko biednym drwalem, nie dałbym rady dbać o trzy żony, dlatego właśnie powiedziałem 'tak' za pierwszym razem".

    Jaki z tego morał? Ano morał z tego taki, że jeśli już mężczyzna kłamie, to zawsze w pożytecznym i szczytnym celu
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      Szkoła, nauczycielka pyta klasę:
      - Jeśli pięć ptaków siedzi na płocie i zestrzelimy jednego z nich, to ile zostanie?
      Do odpowiedzi rwie się Jasiu:
      - Żaden, pani profesor, na dźwięk strzału wszystkie odlecą.
      - Poprawna odpowiedź to cztery, Jasiu, ale podoba mi się twój tok rozumowania...
      - To teraz ja zadam pani pytanie - mówi Jasiu.
      - Na ławce siedzą trzy kobiety. Każda z nich je loda. Pierwsza delikatnie oblizuje gałkę, druga ssie go całymi ustami tworząc z loda stożek,
      a trzecia odgryza jednym ruchem pół loda. Która z nich jest mężatką?
      Pani chwilę się zastanawia i pewnym głosem odpowiada:
      - Wydaje mi się, że ta, która ssie loda całymi ustami tworząc stożek.
      - Poprawna odpowiedź brzmi: ta, która ma obrączkę na palcu, ale podoba
      mi się pani tok rozumowania...

      Comment

      • pirackamuza
        Senior
        • 12-2004
        • 1903

        - Te, stary, dlaczego jesteś taki pobity?
        - Powiedziałem żonie, że zrolowały jej się pończochy na nogach...
        - No i?
        - No i okazało się, że ona nie miała na sobie pończoch…
        Toruń przeprasza za Radio Maryja
        www.bobofruty.pl

        Comment

        • nynek
          Senior
          • 11-2007
          • 274

          Pewien gej umarł, a za swój całokształt życia chciał trafić do nieba. Przed bramą Niebios spotyka św.Piotra:

          -św.Piotrze wpuścisz mnie do Nieba? Żyłem uczciwie i byłem przykładnym człowiekiem...
          -Idź tam za winkiel, wysraj sie porządnie i wróć.

          Mężczyzna zrobił to co musiał i wrócił pod bramę:
          -św.Piotrze wpuścisz mnie do Nieba? Żyłem uczciwie i byłem przykładnym człowiekiem...
          -Idź tam za winkiel, wysraj sie porządnie i wróć.

          Mężczyzna zrobił to co musiał i wrócił pod bramę:
          -św.Piotrze wpuścisz mnie w końcu do tego Nieba?
          -Teraz tak. Przynajmniej już wiesz do czego dupa służy...

          Comment

          • nynek
            Senior
            • 11-2007
            • 274

            Siedzi hrabia w swoim ogromnym fotelu i roluje kuleczkę w dłoni. Nagle woła swojego sługę:

            -Janie! Janie!
            -Tak słucham panie?- spytał sługa.
            -Janie, powiedz mi- to gówno czy plastelina?
            Sługa posmakował i czym prędzej wypluł kuleczkę z ust:
            -Tfuuu! Panie, to ewidentnie gówno.
            -Ja też tak myślałem Janie, bo skąd w dupie plastelina...

            Comment

            • fteo
              Senior
              • 05-2003
              • 1139

              Podczas podróży samolotem pilot informuje pasażerów o nieuniknionej katastrofie lotniczej. Pasażerowie wpadają w panikę, tylko trzy kobiety wyróżniają się z pośród tłumu: Europejka, Amerykanka i Afrykanka. Europejka wyjmuje kosmetyki, lusterko i zaczyna się malować. Zdziwiona Amerykanka pyta:
              - Dlaczego to robisz?
              - Po katastrofie najpierw będą szukać najpiękniejszych - odpowiada Europejka.
              Usłyszawszy to Amerykanka natychmiast wyciągnęła całe złoto i zaczyna zakładać naszyjniki, bransoletki, pierścionki... Na pytanie dwóch pozostałych kobiet o przyczynę jej zachowania, odpowiada:
              - Nie, nie... najpierw będą szukać najbogatszych!
              Na to Murzynka podkuliła nogi, zgięła się wpół, zaparła rękoma o siedzenie...
              - Dlaczego to robisz? - pytają pozostałe
              - Najpierw będą szukać czarnej skrzynki!...
              http://lotnictwo.net.pl/
              http://www.flightradar24.com/
              http://www.airshow.sp.mil.pl/

              Comment

              • pirackamuza
                Senior
                • 12-2004
                • 1903

                Pani Władzia była organistką w kościele, miała już prawie 70 lat na karku i była starą panną. Była podziwiana przez wszystkich parafian za swą dobroć i oddanie sprawom kościoła. Pewnego razu wpadł do niej ksiądz omówić szczegóły jakiejś kościelnej
                uroczystości. Pani Władzia zaprosiła duchownego do pokoju gościnnego i zaoferowała mu herbatkę. Ksiądz usiadł sobie wygodnie w stylowym fotelu, tak, że przed nim stały stare organy Pani Władzi. Ku wielkiemu zdziwieniu księdza, na organach tych stała szklanka
                wypełniona wodą, a co jeszcze bardziej zaniepokoiło księdza to fakt, że w szklance tej pływała prezerwatywa. Jak Pani Władzia wróciła z herbatką zaczęła się rozmowa. Ksiądz chciał jakoś delikatnie zacząć rozmowę o szklance wody i kondomie w niej pływającym, ale mu się nie udawało, więc postanowił zapytać wprost:
                - Pani Władziu, bardzo bym był rad, gdyby mi pani to wytłumaczyła - tu wskazał na nieszczęsną szklankę.
                - Ooo tak, dobrze, że ksiądz pyta... Czyż to nie wspaniałe? Szłam sobie raz przykościelnym parkiem parę miesięcy temu i znalazłam tę małą paczuszkę na ziemi. Instrukcja na opakowaniu wyraźnie mówiła, że należy to umieścić na organie, zapewnić by było wilgotne i to wtedy ochroni przed roznoszeniem się chorób.... I wie ksiądz co? Przez całą zimę nie miałam grypy.
                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                www.bobofruty.pl

                Comment

                • biermann
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 2552

                  Przychodzi baca do doktora.
                  Co wam jest ,baco?
                  Panie doktorze tracę słuch.
                  Tak,a jakie objawy?
                  Kiedyś jak pierdziałem to słyszałem,a teraz już nie...
                  To macie tu baco receptę i wykupcie w aptece.
                  Bardzo dziękuję panie doktorze.To co,teraz będę lepiej słyszał?
                  Nie ,baco.Ale za to będziecie głośniej pierdzieli.
                  "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                  Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                  Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                  Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                  Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                  Comment

                  • Pierre_Dolchee
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 152

                    Przychodzi klient do piekarni i pyta:
                    - Czy jest dzisiejszy chleb?
                    Na to piekarz:
                    - Niema, jest tylko wczorajszy
                    Klient:
                    - A kiedy będzie dzisiejszy?
                    Piekarz:
                    - Dzisiejszy będzie jutro.

                    Comment

                    • Basik
                      Senior
                      • 06-2006
                      • 1308

                      10 powodów - dlaczego nasi przegrali:

                      1. Połowa przeciwników była zdecydowanie większa od naszej, przez co
                      mieliśmy dalej do ich bramki. Poza tym ich obrońcy mieli zdecydowanie
                      więcej miejsca i swobody ruchu.
                      2. W pierwszej połowie, jak powtarzał wciąż komentator - nasi ,,szukali
                      bramki''. A jak już ją znaleźli - to nastąpiła zmiana stron boiska.
                      3. Głupi zwyczaj zmiany stron boiska po przerwie skonfundował naszych
                      zawodników i przez pierwsze minuty drugiej połowy atakowali bramkę Boruca.
                      4. Co ciekawe - teraz nasza połowa była zdecydowanie większa od połowy
                      przeciwnika, przez co nasza obrona musiała się bardziej rozciągnąć, a co
                      za tym idzie na jednego obrońcę przypadał większy odcinek do pilnowania.
                      5. Mój znajomy fizyk (Wielomysł Nigdziebądź) na podstawie analizy kadrów
                      ze spotkania obliczył, że na boisku przebywało jednocześnie dwudziestu
                      dwóch Chorwatów i tylko trzech Polaków.
                      6. Naszemu najlepszemu zawodnikowi kazano stać na bramce.
                      7. Polscy Piłkarze musieli nie tylko zajmować się piłką, ale i osłaniać
                      swoje tyły. To znaczy ustawiać się tak, by nigdy za ich plecami nie
                      pojawił się Pokrivac.
                      8. Atmosfera na stadionie była usypiająca i w ogóle nie przypominała
                      napompowanej adrenaliną atmosfery polskich stadionów, z energetyzującymi
                      okrzykami ,,Widzew nierządne kobiety'' czy ,,Legia niedorajdy''.
                      9. Chorwaci zachowywali się jak dzieci z ADHD - cały czas biegali i
                      kopali w piłkę. Wiadomo, że od takich lepiej trzymać się z daleka, bo
                      można samemu oberwać.
                      10. Austriacy i tak przegrali, więc w sumie nie było sensu się wysilać...

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?
                        1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona
                        14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki
                        i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić
                        7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki
                        1 którzy przeniesie temat do działu "Oświetlenie"
                        2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"
                        7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki
                        5 którzy pojadą tym co wytykali błędy
                        3 którzy poprawią te błędy
                        6 którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka"; czy "rzarówka" i 6 którzy powiedzą im że są głupi
                        2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się "lampa"
                        15 wszechwiedzących, którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się "żarówka"
                        19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach
                        11 którzy obronią temat mówiąc, że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje
                        36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe
                        7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek
                        4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe
                        13 którzy zacytują kilkanaście postów, a pod cytatami pisząc: "Ja też" / "Zgadzam się"
                        5 którzy napiszą że odchodzą z forum, bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek
                        4 którzy napiszą że "TO JUŻ BYŁO!"
                        13 którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki
                        1 który okazyjnie zapyta się: jak wymienić klakson?
                        1 który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa.
                        15 którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w dziedzinie podkręcania żarówek.
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • danio_145
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 723

                          Hicior tego tematu

                          Comment

                          • fidoangel
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 3489

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę? (...)
                            Jesteś wielki
                            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                            Comment

                            • brew
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 159

                              Biermann rewelacja!

                              A teraz zasłyszane powiedzonko jednego aktora:
                              "Nie ma niezdolnych [do seksu] mężczyzn!
                              Są tylko niemrawe ręce kobiet..."

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                Trzy etapy seksu małżeńskiego.
                                Pierwszy to tak zwany SEKS DOMOWY, podczas którego stosunki nowożeńców odbywają się często i w różnych miejscach, np. w kuchni, w gościnnym, na podłodze, w wannie itd.
                                Następnie przychodzi etap zwany SEKSEM SYPIALNIANYM podczas którego stosunki płciowe odbywają się regularnie i jak sama nazwa wskazuje w sypialni.
                                Z czasem, nieublagalnie pojawia sie trzeci etap zwany
                                SEKSEM PRZEDPOKOJOWYM. Podczas tego etapu małżonkowie mijają się sporadycznie w przedpokoju mówiąc: "Pierdol się!!!"
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎