Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

FCJP, czyli jak zwykle ;)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smes
    Senior
    • 09-2006
    • 615

    #16
    Ciekawie to Ty piszesz a zajmować miejsca to zajmować można na cmentarzu
    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
      A jak maturę zdałeś?

      .
      Pan Romek pewnie dał

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #18
        Ot, kolejny pajac do przechmielenia. Zauważyłem, że jak brali w szkole znaki interpunkcyjne, to był akurat chory.
        Last edited by Krzysiu; 05-08-2007, 13:12.

        Comment

        • mr-perez
          † 1971-2008 Piwosz w Raju
          • 09-2005
          • 514

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja chodze na studia

          To wesoło tam z Tobą mają na uczelni . A może to jest gimnazjum dopiero? Weź no się chłopaku dowiedz dokładnie.

          I przede wszystkim nie kłóć się, że można pisać z błędami, bo nie masz racji.
          RTS WIDZEW
          www.kapsle.piwko.pl

          Comment

          • smes
            Senior
            • 09-2006
            • 615

            #20
            Na studiach dyslektyka przyjmowana jest ze znacznie większą kulturą osobistą niż tutaj. Kolega ze szkoły średniej był właśnie dyslektykiem ale jednak tą mature zdał i to o dziwo na ocenę : dobry przynosząc tym samym zaświadczenie od lekarza ... na niektóre sprawy sami nie mamy wpływu a nie każdy jest taki chodzący ideał jak Wy. Jak widać nie potraficie nic pożytecznego zrobić tylko się z kogoś nabijać. Myśle że jest wiele kolekcjonerów którzy by chcieli zaistnieć tutaj jako aktywni forumowicze jednak widząc że nie chodzi tutaj tak do końca o piwo, kolekcjonerstwo, czy rozmowa o nich to dają sobie z zaczynaniem jakiegokolwiek tematu spokój.
            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
              Na studiach dyslektyka przyjmowana jest ze znacznie większą kulturą osobistą niż tutaj.
              Na studiach może i tak. Szczególnie na tych płatnych - klient nasz pan.
              Ale po studiach taka osoba będzie pierwszą do odstrzału. Normalny pracodawca nie chce mieć u siebie kogoś, kto mu narobi wstydu. Tu nie pomogą żadne zaświadczenia lekarskie.

              Comment

              • etykieta
                Senior
                • 08-2005
                • 180

                #22
                upssss

                przepraszam, że się wtrącam ale kilkanaście ostatnich postów nie dotyczny tematu. Popieram Arcy'ego, Krzysia, Adama, Pieczarka uważam ,że jeżeli na forum obowiązują jakieś zasady to przynajmniej ktoś, kto chce uczestniczyć w zabawie powinien się do nich próbować dostosować. Jeżeli zaś uważa, że wie wszystko lepiej i jest najmądrzejszy to jego prawo. Kultury czy dobrego wychowania nikt cię nie nauczy jeżeli sam nie chcesz się uczyć. Proponuję zostawić te przepychanki . wasze zdrowie

                Comment

                • zAjkA
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 1089

                  #23
                  Szkoda czasu na wdawanie się w pyskówkę z takim głombem, który nawet nie raczy a raczej nie chce przyjąć do wiadomości tego co mu powiedziało kilka osób wcześniej. Smes twoje zachowanie świadczy o twojej bylejakości. Nie dziwię się zresztą skoro całym twoim światem jest pewnie picie piwa na ławce z koleżankami które jak wypiją jedno bądź dwa Tyskie dadzą Ci się pomacać. Dysleksję można leczyć ale Tobie się nie chce, bo po co? Mam zaświadczenie i jestem happy. Dobrze Ci z tym bo jak widać zapewne obracasz się w takim towarzystwie że im też jest wszystko jedno. Szczycisz się tym że na studiach dyslektyków traktują normalnie. Ok niech Ci będzie szczyć się. Prędzej czy później zrozumiesz na czym polega twój problem. Nie rób z siebie "inwalidy" któremu zawsze trzeba ustępować. Dostosuj się do zasad forum bo do Ciebie nikt nie będzie się dostosowywał. Tyle.
                  Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                  Comment

                  • smes
                    Senior
                    • 09-2006
                    • 615

                    #24
                    Zajka poczytaj dokładnie od początku a zrozumiesz że zmierzam ku obronie Sambolino który ten post założył i chodziło o kufle a nie o dyslektyke bo ja z nią problemów nie mam. Skoro ktoś poszukuje kufli to zamieszczamy odpowiedzi wyłącznie na temat kufli a wy bez Cienia goryczy jedziecie od początku po Sambolinio bo wali byki jak sie patrzy. Nie mam problemów z sobą ani z dyslektyką a jeżeli sądzicie że z dyslektyką nie można sobie poradzić po studiach nawet tych płatnych bo pracodawca potraktuje nas jako pierwszych do odstrzału to wejdźcie na allegro i zobaczcie jakie Sambolino wali ceny za kufle. Sam mnie nieraz wk... bo przebija ale do czegoś w życiu doszedł a jak ktoś ma kompleksy i widzi u kogoś w oku drzazge a u siebie nie widzi belki to już nie mój problem.
                    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      Mnie też drażni sposób pisania Sambolino ale to nie znaczy, że ma dostawać co chwilę opier papier. Jeśli coś mnie drażni stosuje podstawową zasadę, nie zaglądam w ogóle do tematu. Skoro wszystkich tak to denerwuje to czemu non stop zaglądają, komentują etc. Nie lepiej dodać temat do ignorowanych? No chyba, że jest się strażnikiem Teksasu
                      Też robię błędy, mniejsze czy większe ale to nie znaczy, że mam się z tego powodu zapaść pod ziemię i siedzieć cicho.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Mafar
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 1262

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zajka poczytaj dokładnie od początku a zrozumiesz że zmierzam ku obronie Sambolino który ten post założył i chodziło o kufle a nie o dyslektyke bo ja z nią problemów nie mam. Skoro ktoś poszukuje kufli to zamieszczamy odpowiedzi wyłącznie na temat kufli a wy bez Cienia goryczy jedziecie od początku po Sambolinio bo wali byki jak sie patrzy. Nie mam problemów z sobą ani z dyslektyką a jeżeli sądzicie że z dyslektyką nie można sobie poradzić po studiach nawet tych płatnych bo pracodawca potraktuje nas jako pierwszych do odstrzału to wejdźcie na allegro i zobaczcie jakie Sambolino wali ceny za kufle. Sam mnie nieraz wk... bo przebija ale do czegoś w życiu doszedł a jak ktoś ma kompleksy i widzi u kogoś w oku drzazge a u siebie nie widzi belki to już nie mój problem.
                        Z Twojego postu wynika że kolega Sambolino skończył studia i dostał dobrze płatną posadę . Może po prostu ma bogatych rodziców lub sponsorów . Co do dyslekcji to za moich czasów to się nazywało MATOLSTWO i nikt z tym nie dostał się nawet do liceum . A kolega Sambolino jest zwykłym leniem bo jeżeli nie umie poprawnie pisać niech tekst który chce napisać na forum napisze najpierw w Wordzie a jeżeli nie posiada takiego programu wystarczy ściągnąć darmową przeglądarkę Firefox.
                        Polakom gratulujemy Brackiego

                        Gdy rozum śpi budzą się demony

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #27
                          Fajnie się post rozkrecił , nie ma co
                          Generalnie chodziło w nim o to ze koleś jakieś kufle by wymienił , kupił, te sprawy...
                          Biedny Sambolino chyba tak się już wystraszył niekontrolowanego rozwoju sytuacji w jego temacie że pewnie już kilka dni temu spalił komputer i rozwiązał umowę ze swoim dostawcą neta.
                          Jeśli jednak Sambo zaglądasz tutaj jeszcze to pojawił się niedawno anons dotyczacy sprzedaży pw kufla z Miedzanki.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Też robię błędy, mniejsze czy większe ale to nie znaczy, że mam się z tego powodu zapaść pod ziemię i siedzieć cicho.
                            Gdybym u Ciebie zobaczył takie błędy jak u Sambolino, zacząłbym podejrzewać że ktoś sprzedał Ci "kreta" do rur jako superostrą przyprawę z Mozambiku.

                            Czym innym jest sporadycznie zrobić błąd, a czym innym sporadycznie napisać poprawnie.

                            Comment

                            • mr-perez
                              † 1971-2008 Piwosz w Raju
                              • 09-2005
                              • 514

                              #29
                              Sprawdziłem komentarze wystawione przez Sambolino na Allegro i są pisane poprawną polszczyzną, przy użyciu wielkich liter i znaków interpunkcyjnych. Czyli jak się chce to można. Jakoś nie wierzę w tę dysleksję. Za moich czasów nie było tego.

                              Powiadasz becik, że jak Ci się nie podoba jak ktoś pisze z błędami to nie zaglądasz do tematu i nie czytasz jego postów... a jakby tak banda wyrostków kopała na ulicy staruszkę to też bys odwrócił głowę bo nie podobałoby Ci się to ?
                              Last edited by mr-perez; 05-08-2007, 19:46.
                              RTS WIDZEW
                              www.kapsle.piwko.pl

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                #30
                                Smes - przepraszam, ale akurat przy komputerze tłumaczenie się wszelkimi dys... jest nie na miejscu. Są edytory tekstu, a jak kto leniwy to instaluje Firefoksa z funkcją sprawdzania pisowni. Nie wyeliminuje to błędów w 100%, ale będzie łatwiej i czytać przyjemniej.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎