Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

FCJP, czyli jak zwykle ;)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smes
    Senior
    • 09-2006
    • 615

    #46
    Nie musisz prosić bo i tak Ci nie odpowiem : ) Jestem tam tylko gościem i tak naprawde do tych asów którzy aktywnie tutaj działają wiele mi jeszcze brakuje. Życie to nie bajka i dlatego tam chodze jednak tutaj to jest dopiero jazda ... i to bez trzymanki : )
    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #47
      Zajmiecie się koledzy wreszcie piwem, czy będziecie kontynuować ten temat w nieskończoność? Wychylcie po kuflu i od razu się Wam rozjaśni że np "szkło" nie oznacza tylko kufli, a filiżanki są raczej z porcelany, dysleksja (często nadużywane pojęcie), to jedna ze stwierdzonych dysfunkcji z którymi łatwo się z pomocą komputera rozprawić, a życie bywa ciekawsze niż bajki.
      Do piwa panowie, do piwa...
      Last edited by adam16; 06-08-2007, 21:37.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • smes
        Senior
        • 09-2006
        • 615

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
        Zajmiecie się koledzy wreszcie piwem, czy będziecie kontynuować ten temat w nieskończoność? Wychylcie po kuflu i od razu się Wam rozjaśni że np "szkło" nie oznacza tylko kufli, a filiżanki są raczej z porcelany, dysleksja (często nadużywane pojęcie), to jedna ze stwierdzonych dysfunkcji z którymi łatwo się z pomocą komputera rozprawić, a życie bywa ciekawsze niż bajki.
        Do piwa panowie, do piwa...
        Szkło na piwnym forum oznacza chyba naczynie z którego można się napić dobrego piwa
        W pierwszej kolejności na myśl przychodzi mi kufel, potem szklanka, pokal a i znajdzie się miejsce dla filiżanki http://www.allegro.pl/item221564729_...arc_kvvvz.html no chyba że chodzi tu o coś bardziej behawioralnego http://www.allegro.pl/item221563104_..._wloskich.html lub też poprostu chodzi o zwykłe ... http://www.allegro.pl/item221920543_..._czeresni.html

        Życie to nie bajka. Życie to sen. Jak widać u niektórych to się nawet spełnia a "po kuflu" to mi się raczej nie rozjaśnia ale co tam ... Zdrowie tych spełnionych
        Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
          Szkło na piwnym forum oznacza chyba naczynie z którego można się napić dobrego piwa
          W pierwszej kolejności na myśl przychodzi mi kufel, potem szklanka, pokal a i znajdzie się miejsce dla filiżanki ...
          Są jeszcze, m.in butelki
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • smes
            Senior
            • 09-2006
            • 615

            #50
            Adam16 określ sie jasno. Czy chodzi te od orynżad czy wód mineralnych? A może takie ze śmietany : )
            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes
              ... orynżad ...
              Dobre. Masz łeb, chłopie. Ja bym na takie coś nie wpadł.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                Adam16 określ sie jasno. Czy chodzi te od orynżad czy wód mineralnych? A może takie ze śmietany : )
                Czyżbyś nie zauważył że jesteś na forum piwnym? Jeszcze raz poprzeglądaj te strony i zauważ czemu są poświęcone.
                Równie dobrze mógłbyś pytać zbieraczy etykiet czy nie zbierają etykiet z serów topionych: http://etykiety.republika.pl/
                Last edited by adam16; 07-08-2007, 21:58.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dobre. Masz łeb, chłopie. Ja bym na takie coś nie wpadł.
                  Łeb jak sklep. A w środku puste półki.

                  Comment

                  • smes
                    Senior
                    • 09-2006
                    • 615

                    #54
                    O orynżadzie napisałem z premedytacją bo jak Nam wszystkim już wiadomo to na piwnym forum nie chodzi tylko o dyskusje związane z piwem ani też o koleżeńskość którą zauważyliśmy na początku tej dyskusji.
                    Tak pozatym to chłopi wygineli w 17 wieku a łeby to mają konie. Co do użytkownika "arcy" to znów zaatakował z ukrycia i po Tym jak mnie załamał - ignorując, to myślałem że nic gorszego mnie już nie spotkać nie może. Jednak zapraszam Cię Arcy do wszczęcia takiej mądrej dyskusji, jaką to wszczołeś na starcie tego tematu ... Nic tak bardziej nie utwierdza mnie w wierze, że ja to już bardziej od Ciebie ... idiotyczny nie będe.
                    ARCY. Pełny smak, pełna satysfakcja.
                    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                    Comment

                    • smes
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 615

                      #55
                      Click image for larger version

Name:	587.gif
Views:	1
Size:	3,3 KB
ID:	2023910
                      Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23812

                        #56
                        koniec tematu. Smes, zajmij sie piwnymi sprawami, bo jak widzę niewiele poza udziałem w tym temacie zdziałałeś na BrowarBizie.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎