Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pogoda dla piwosza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maleństwo
    Senior
    • 10-2003
    • 847

    Wiecie co. To co się dzisiaj podziało w Krakowie, to ludzkie pojęcie przechodzi. Na drogach sam lód. Wybrałam się autem na zakupy. Myślałam, że drogi są mokre, bo się błyszczały. A to był lodzik. Utknęłam w niesamowitym korku, a przy ruszaniu obracało samochody
    Wesoło było, cały Kraków zatkany. A drogowców jak zwykle zima zaskoczyła. Cieszę się, że szczęśliwie dotarłam do domu

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      My z Ronda Jazdy Polskiej do domu (okolice ś.p. Browaru Warszawskiego) wracaliśmy około godziny (normalnie max 10 minut). Dobrze, że nie jechaliśmy na Sadybę, jak mieliśmy w planach

      Tam gdzie była czarna droga (czytaj posolony asfalt - czyli główne ulice) można by było pojechać szybciej, ale były urocze korki. Tam gdzie nie było korków (boczne ulice) i tak jechało się góra 20 km/h - białe ulice, czyli zlodziały śnieg. No ale szczęśliwie dotarliśmy do domu.

      Co prawda nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie - w ramach powetowania sobie korkowych przygód, przez aklamację podjeliśmy uchwałę (i zrealizowaliśmy ją) o wymarszu do sklepiku, celem kupienia paru piw, które obecnie nie bez przyjemności konsumujemy Ten Namysłów to jednak dobry trunek jest
      Last edited by iron; 19-01-2005, 21:52.
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • cielak
        Senior
        • 03-2004
        • 2890

        Dziś (19.01) cały Kraków stał od 14:00 do ok.18:00 z powodu zaspania panów od odśnieżania i posypywania solą dróg. Na ulicach było lodowisko, komunikacja miejska nie kursowała, oprócz tramwajów, ogólnie masakra Krakowa. Odcinek jaki pokonuję co dzień w 20 min. pokonałem w 1h 45min. Oj działo się!!
        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Fajnie biało się zrobiło,ale za to trochę zimno.Wieczorem to mi się nawet niechce z psem wychodzić.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Zimno i pada deszcz ze śniegiem

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              A w Białej śnieg i mróz.

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                zimno, ciężkie warunki - nawet dla Cyborga (istnieje ryzyko zardzewienia)! Wawa już nie jest szara tylko biała <= zamieć śnieżna... nie widać już ani Pałacu, ani biurowców do wysadzenia
                zima nadeszła, śnieg przykryje wszystkie smutki i jeszcze tylko wieczorkiem kupię i będzie dobrze
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  cyborg_marcel napisał(a)
                  [Bzima nadeszła, śnieg przykryje wszystkie smutki i jeszcze tylko wieczorkiem kupię i będzie dobrze [/B]
                  Jak zima nadeszła to bałwanka lepić, a nie piwem się gościć.
                  Zima chyba przyszła na dobre. Zimno i śnieżno na Kresach .

                  Comment

                  • piotrsh
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 435

                    Jaka zima? Jak coś z nieba spadnie białego to zaraz topnieje i jest plucha. Wolę wiec lekką zimę trochę poniżej zera, ale nie bez przesady. A wtedy można sobie zrobić dobrego grzańca na rozgrzewkę
                    Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

                    Comment

                    • belle-vue
                      Junior
                      • 01-2005
                      • 15

                      Z tym grzańcem to dobry, a nawet bardzo dobry pomysł. U nas paskudny wiatr wieje od rana, i jest przeraźliwie zimno, brr, z domu się człowiekowi nie chce wyjść. A śniegu jak na lekarstwo.

                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        piotrsh napisał(a)
                        Jaka zima? Jak coś z nieba spadnie białego to zaraz topnieje i jest plucha. Wolę wiec lekką zimę trochę poniżej zera, ale nie bez przesady. A wtedy można sobie zrobić dobrego grzańca na rozgrzewkę
                        Zapraszam na Kresy - zobaczysz co to prawdziwa zima ze śnieżycą i mrozem .

                        Comment

                        • may
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 1508

                          belle-vue napisał(a)
                          Z tym grzańcem to dobry, a nawet bardzo dobry pomysł. U nas paskudny wiatr wieje od rana, i jest przeraźliwie zimno, brr, z domu się człowiekowi nie chce wyjść. A śniegu jak na lekarstwo.
                          Niezależnie od tego jaką mamy zimę za oknem - faktycznie grzaniec jest jak najbardziej na miejscu .

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Centrum Ostrzegania Kryzysowego podało komunikat:
                            Centralne Biuro Prognoz ostrzega, że począwszy od rana dnia 20.01.2005 do godzin południowych dnia 21-01.2005 na terenie kraju wystąpi silny porywisty wiatr początkowo południowo - zachodni i zachodni, potem zachodni i północno – zachodni, który lokalnie na wschodzie może powodować zawieje śnieżne. W dniu 20.01.2005 w porywach do 23-28 m/s. W nocy z 20/21.01.2005bedzie wiał jeszcze silniejszy wiatr, w porywach do 25-30m/s. W dniu 21.01.2005 wiatr stopniowo osłabnie, ale przed południem w porywach dochodzić jeszcze może do 20-25 m/s. Wystąpią utrudnienia w komunikacji. Wiatr może uszkadzać budynki, linie energetyczne i spowodować straty w drzewostanie

                            Opracował Dyżurny synoptyk – Anna Nemec
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              o kurczaczek! to muszę swoje macki jakimś dobrym śluzem albo żelem pokryć, bo jak ja po do sklepu pójdę? a po takim komunikacie to tym bardziej iść trzeba...
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                U mnie już był jeden godzinny zanik napięcia. A wcale jeszcze tak bardzo nie wiało.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎