Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pogoda dla piwosza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    LEJE!!!!!

    Comment

    • sergioP
      • 09-2005
      • 1261

      29.08.08, 19:30, Ustka.
      Oto co zobaczyłem po wyjściu na wieczorny spacerek :
      Attached Files
      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
      - ???
      - ...napiłbym się piwa.

      ------------------------------------------
      Dzień dobry panu.
      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        Ładny samochód, ale trochę źle wykadrowany.

        Comment

        • garfunkel
          Senior
          • 04-2005
          • 1068

          Czy w tych innych miejscach też jest tak zimnooo?

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            u nas w domu jest jeszcze zimniej niż w Siewierzu
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • siostraaa
              Member
              • 02-2005
              • 90

              Max. temperatura w dniu dzisiejszym to 10 stopni, do tego jeszcze wiatr

              Comment

              • peixe
                Senior
                • 03-2008
                • 115

                Kumpel wrocil dzisiaj z Grecji i wszyscy w robocie patrza na niego wilkiem A malzonka jego jest w depresji zwiazanej z radykalna zmiana klimatu...

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy w tych innych miejscach też jest tak zimnooo?
                  U mnie w południe było 29,5°C w cieniu, ale jutro ma być dużo chłodniej, bo tylko 24°C
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy w tych innych miejscach też jest tak zimnooo?
                    Wczoraj było całkiem znośnie z 16 stopni i czasem świciło słoneczko,ale w nocy było raptem pięć stopni.Dziś znowu wieje i podobno ma być 13 stopni ,ale w/g mnie odczuwalna temperatura to raptem kilka stopni.Brrr.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • garfunkel
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 1068

                      Słuchejta ludzie! Nic, ino cud, ale nie ma sie co dziwować, wiadomo skąd piszę. Zaczyni u nos grzoć. I grzejom, kurna, grzejom, aż mi się lepiej zarozki porobiło.
                      No bo, na Boga, popadłabym przecież powolnie w jakiś alkoholizm! Ratowałam się bowiem tym, co znalazłam w barku, począwszy od półtoraka i adwokata, a skończywszy na czerwonym winie, i jeszcze czymś takim, nie wiadomo z czego. I, wstyd się przyznać, od razu przed śniadaniem, na śniadanie znaczy piłam on alkohol. Teraz za to mi dobrze, i korzystając z wolnego dnia, tańczę ja sobie z radości w rytm starego dobrego rock'n'rolla, lekko komercyjnego, w wykonaniu Drążcego Stefka.

                      ps: dzieci się trochę dziwiły, ale w końcu dołączyły, hej!

                      Comment

                      • garfunkel
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 1068

                        Ech...zauważyłam to dopiero dziś. Przecież to jawna niesprawiedliwość społeczna, z którą należy walczyć. Oświadczam zatem, że mam Zythuma i nie zawaham się Go użyć.


                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        U mnie w południe było 29,5°C w cieniu, ale jutro ma być dużo chłodniej, bo tylko 24°C

                        Comment

                        • grzech
                          Senior
                          • 04-2001
                          • 4592

                          Siedzę sobie w pracy, a za oknem nap... śnieg. W zasadzie powinienem się cieszyć (Żoncia w domu czeka na łajt christmas), ale mnie czeka jeszcze jazda do wsi i zakupy (może ostatnie - przedświąteczne) po drodze.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech Wyświetlenie odpowiedzi
                            Siedzę sobie w pracy, a za oknem nap... śnieg. W zasadzie powinienem się cieszyć (Żoncia w domu czeka na łajt christmas), ale mnie czeka jeszcze jazda do wsi i zakupy (może ostatnie - przedświąteczne) po drodze.
                            Siedzę sobie w pracy, za oknem błękitne niebo, 6 stopni i czasami kurzący się węgiel drzewny.Dziś w moich okolicach tylko leciutko powiewa.Pogoda idealna dla piwosza, jeszcze parę godzinek i wleję w siebie piwko


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Chcieliśmy zimę - mamy zimę! Slavoy zameldował z autostrady, że tamtejszy termometr wskazuje -22 stopnie. Autostrada z Kątów do Wrocławia of course

                              Z ciekawostek: PKP właśnie wczoraj wybrało sobie porę na remont torów na głównym przejeździe w Kątach Wrocławskich

                              Oznacza to nadkładanie drogi do Wrocka o jakieś 15 km, bo lokalnymi drogami o stopniu odśnieżania niewiadomojakiego lepiej nie jechać, bo można nie wrócić

                              Za to pociąg, o dziwo, przyjechał dziś niemal punktualnie. Powrotny też
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Wujcio_Shaggy
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 4628

                                Straszny mróz zapanował - w Warszawie ponoć pękają szyny tramwajowe...

                                Na taką aurę polecam do czytania "Lód" J. Dukaja...
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎