Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosowo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    Od 1990 r. wszystkie wojny w europie zostały wywołane przez Serbię. (...)
    No proszę, a do tej pory myślałem , że konflikt w Kosowie wywołali Albańczycy mordując członków posterunku milicji serbskiej. Pamiętam ten fakt doskonale bo od tego wszystko się zaczęło ale jak widać, jestem omylny. Zapewne próbę wywołania wojny domowej w Macedonii rozpoczętą od zabicia macedońskich żołnierzy w Tetovie sprowokowali agenci serbscy lub sami macedończycy. Ci biedni albańczycy naprawdę są pokrzywdzeni....

    Uważam, że lepiej mieć dobre stosunki dyplomatyczne z Serbią niż z mafijnym Kosowem. To mój jeden z argumentów przeciw niepodległości Kosowa.

    Nie umniejszając serbskich zbrodni w Bośni czy Chorwacji, sympatyzuję z Serbami w sprawie Kosowa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • pawellaskowski
      Senior
      • 07-2003
      • 180

      #17
      byłem w czerwcu w Kosowie przejazdem w drodze do Albanii bieda tam aż piszczy bez pomocy unii nic tam nie będzie, kraj dziki

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #18
        Polecam artykuł W. Łysiaka sprzed kilku lat "aNATOmia kłamstwa"
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • underley
          Junior
          • 02-2007
          • 20

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          No proszę, a do tej pory myślałem , że konflikt w Kosowie wywołali Albańczycy mordując członków posterunku milicji serbskiej. Pamiętam ten fakt doskonale bo od tego wszystko się zaczęło ale jak widać, jestem omylny.
          Widzisz, historia bywa pokrętna. Słyszałeś może o czymś, co funkcjonuje jako "prowokacja gliwicka"?
          Różnie to z tak zwanymi oficjalnymi faktami historycznymi bywa. Każda strona ma swoją wersję, każda jest pewnie równie prawdziwa. A oficjalna stanie się jak zwykle wersja zwycięzców.

          Comment

          • Markowy_browarek
            Member
            • 07-2006
            • 99

            #20
            A mnie dziwi tylko to, że jakoś tak wszystkie media nie epatują sondażami na ten temat. Do tej pory prasa,TV ba nawet Onet robił sondaże a teraz...? Dziwne, czyżbym domyślał się dlaczego?

            Comment

            • kuczman
              Senior
              • 01-2008
              • 146

              #21
              Poczatek Euroarabii?

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10739

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kuczman Wyświetlenie odpowiedzi
                Poczatek Euroarabii?
                a co to jest Euroarabia
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  #23
                  oczywiście wątek powędruje do tematu politycznego
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    a co to jest Euroarabia

                    Też jestem ciekaw bo nie sądzę, żeby kolega Kuczman uważał muzułmanów kosowskich, albańskich i bośniackich za Arabów (przynajmniej mam taką nadzieję)
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • kuczman
                      Senior
                      • 01-2008
                      • 146

                      #25
                      Termin Euroarabia (jak i AmerIslamia) nie jest niczym nowym. Uzywany byl przez Polskiego biskupa, politykow, dziennikarzy, samych muzulmanow.
                      http://www.masada2000.org/Islam-Rules.html



                      Mam nadzieje ze znacie Satanic Verses, ksiazke Salman Rushdiego za ktora Khomeini nalozyl na niego fatwe. Spedzil dekade w ukryciu, dzis Sir Salman Rushdi wyklada na Emory University. Rowniez uzyl tego zwrotu.
                      Tak wiec, termin ten jest stosowany do wszystkich muzulmanow, niekoniecznie Arabow.

                      Comment

                      • supersklep
                        PiwBiz
                        • 01-2005
                        • 982

                        #26
                        Podobno jest tam 50% bezrobocie więc jak zwykle ktoś z bogatych państw macza tam palce dbając o swoje wpływy i interesy a nie chodzi o interesy żadnych mniejszości


                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep Wyświetlenie odpowiedzi
                          Podobno jest tam 50% bezrobocie więc jak zwykle ktoś z bogatych państw macza tam palce dbając o swoje wpływy i interesy a nie chodzi o interesy żadnych mniejszości
                          Raczej mafia narkotykowa a dokładnie UCK - największa w Europie.

                          No a z państw to Niemcy, chyba najwięcej tam mieszają.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #28
                            No i PO nie licząc sie z wolą wiekszości uznało mafijną republikę
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • kuczman
                              Senior
                              • 01-2008
                              • 146

                              #29
                              No wlasnie: sondaz Gazety wskazuje podobnie do naszego, forumowego glosowania: 42% wypowiadajacych sie jest przeciwko tej decyzji.
                              Last edited by kuczman; 26-02-2008, 13:26.

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                #30
                                Przy okazji PO krzyżuje moje plany urlopowe, mialem za miesiąc jechać m.in do Serbii z Kosowem. teraz nie wiem czy to dobry pomysł teraz bo na polskie numery Serbowie mogą być uczuleni....
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎