Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwosz i tolerancja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • behemoth
    Senior
    • 12-2001
    • 248

    Krzysiu napisał(a)
    Tolerancja jest wtedy, jak społeczeństwo pozwala odmieńcom żyć i oddychać społecznym powietrzem, a jak zaczynają się ze swoim odmieństwem obnosić i czegoś żądać, to już jest chamstwo, które trzeba tępić.
    Co to znaczy być odmieńcem? To znaczy być w mniejszości? Jeśli tak to wykopmy z kraju wszystkich przedstawicieli innych ras i narodowości tylko za to, że żądają równouprawnienia, które im się konstytucyjnie należy. Odmieńcem jest innowierca, ateista, murzyn, Niemiec, gej i facet z zielonymi włosami do pasa. NIE, proszę państwa, tolerancja nie jest wtedy gdy społeczestwo pozwala im oddychać, tolerancja jest wtedy, kiedy oni do tego społeczeństwa należą i nie są jak odmieńcy traktowani.

    Comment

    • yendras
      Senior
      • 12-2001
      • 2052

      żąleną napisał(a)


      Rozjeżdżanie czołgami, to jest rozjeżdżanie czołgami, a nie wymuszanie specjalnego traktowania w imię swojej odmienności.
      No jasne, że rozjeżdżanie czołgami to rozjeżdżanie czołgami. Tylko nikt tego nie mówi wprost, bo od razu zostałby posądzony o antysemityzm i szykanowanie narodu, który najpierw musiał uciekać przez Morze Czerwone, potem żył całe wieki w diasporze, następnie przeżył koszmar holocaustu, a teraz na dodatek boryka się z palestyńskim terroryzmem.
      Podobnie jest z tymi gejami bzykającymi się po krzakach. Parka hetero w takiej sytuacji uciekłaby czerwona ze wstydu. A geje od razu podnoszą larum, że dookoła ciemnogród i brak tolerancji dla mniejszości seksualnych.
      W ten sposób często wyolbrzymia się skalę nietolerancji, niesłusznie zarzucając ją tym, którzy reagują negatywnie wobec roszczeniowych postaw tzw. mniejszości.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Jeśli coś takiego miałoby miejsce podczas zlotu par hetero, to wcale niekoniecznie uciekaliby z krzaków z rumieńcami na twarzach.

        Tak w ogóle, to nie wiem, jak wyglądał ten zlot, ale w końcu wiadomo było, że znajdą się tam homoseksualiści - kto nie chciał patrzeć, mógł zawczasu zorganizować czas sobie i swoim dzieciom.

        To prawda, że skala nietolerancji jest często wyolbrzymiana, ale bywa, że trzeba z jednej skrajności wpaść w drugą, żeby osiągnąć złoty środek. O wyganianiu homoseksualistów z krzaków będziemy mogli normalnie i obiektywnie pogadać, jak przestaną być flekowani za samą orientację seksualną.

        Comment

        • Simon
          † 1964-2008 Piwosz w Raju
          • 02-2001
          • 993

          Z tym "flekowaniem za odmienność" jest tak samo jak z katastrofami lotniczymi czy pogryzieniem przez psa. O tym się pisze i mówi, bo to tematy medialne. A tymczasem codziennie w wypadkach samochodowych giną tysiące ludzi. I codziennie tysiące doznają uszczerbku na skutek pobicia.
          Czasami sam mam ochotę przywalić. Zwłaszcza jak widzę panoszące się hamstwo, złodziejstwo, bandytów przesiadujących w drogich lokalach, szalejących w czarnych beemkach, czychających na moją własność. Co najmniej trzykrotnie goniłem złodziei. I nieraz żałuję, naprawdę żałuję, że nie mam broni !
          Simon

          Comment

          • szostak
            Gość
            • 02-2002
            • 1176

            żąleną napisał(a)


            Przecież to nie kwestia gejostwa - jak czepiać sie, to wszystkich par, które się bzykają w krzakach.
            Zgoda, tylko te pozostałe pary robią to z reguły bardziej dyskretnie, No, chyba że są cokolwiek dziabnięte lub stuknięte.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              nie wiem jak "te pozostałe pary" mogą się bzykać bardziej dyskretnie w krzakach na oczach wspomnianych dzieci. w czapkach niewidkach?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • szostak
                Gość
                • 02-2002
                • 1176

                Te pozostałe wybierają krzaki, w których nie ma dzieci

                Comment

                • pama
                  Gość
                  • 08-2002
                  • 205

                  A może inny przykład: niektórzy lubią robić TO z owcami. Sam nie czuję pociągu do owiec, nie podoba mi się to, ale skoro natura ich takich stworzyła... Byleby nie żądali prawa do adoptowania dzieci z domów dziecka.
                  pama

                  Comment

                  • szostak
                    Gość
                    • 02-2002
                    • 1176

                    pama napisał(a)
                    A może inny przykład: niektórzy lubią robić TO z owcami. Sam nie czuję pociągu do owiec, nie podoba mi się to, ale skoro natura ich takich stworzyła... Byleby nie żądali prawa do adoptowania dzieci z domów dziecka.
                    pama
                    Natura może ich takimi stworzyła, ale taki model jej się nie udał. Więc zgodnie ze wszelkimi zasadami gospodarki, powinien zostać wycofany z produkcji. Czyli – żadnych adopcji. Nie będę popreawny politycznie, a nawet mogę zostać uznany za ciemnogrodzianina, ale moim zdaniem te same zasady powinny się donosić do wszelkich domieńców typu homo...

                    Comment

                    • pama
                      Gość
                      • 08-2002
                      • 205

                      szostak napisał(a)

                      ...te same zasady powinny się donosić do wszelkich domieńców typu homo...
                      Na szczęście na razie się odnoszą. Choć nie wiadomo - a nuż nekrofile powołają stowarzyszenie, zaczną wydawać gazetki, a w końcu zażądają prawa do adopcji, do zawierania małżeństw itd. W zasadzie to nie wiem, dlaczego jeszcze tego nie zrobili. Jako mniejszość seksualna są jeszcze bardziej szykanowani niż homoseksualiści.

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        szostak napisał(a)

                        Natura może ich takimi stworzyła, ale taki model jej się nie udał. Więc zgodnie ze wszelkimi zasadami gospodarki, powinien zostać wycofany z produkcji. Czyli - żadnych adopcji.
                        Człowiek od zarania dziejów uniezależnia się od uwarunkowań natury, lub je przekracza.

                        Zresztą skąd wiesz - może osobników zorientowanych homoseksualnie jest coraz więcej, bo ludzi jest takie multum, że natura włączyła opcję 'ogranicz'? Gdzieś słyszałem, że choroby są jednym z samoograniczających mechanizmów natury.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          ...

                          Cholera, nie skupiłem się podczas pisania i wyszło, że uważam homoseksualizm za chorobę.

                          O chorobach było w kontekście mechanizmów ograniczania populacji, a nie w kontekście homoseksualizmu.
                          Last edited by żąleną; 21-10-2002, 16:05.

                          Comment

                          • pama
                            Gość
                            • 08-2002
                            • 205

                            szostak napisał(a)

                            ...te same zasady powinny się donosić do wszelkich domieńców typu homo...
                            Na szczęście na razie się odnoszą. Choć nie wiadomo - a nuż nekrofile powołają stowarzyszenie, zaczną wydawać gazetki, a w końcu zażądają prawa do adopcji, do zawierania małżeństw itd. W zasadzie to nie wiem, dlaczego jeszcze tego nie zrobili. Jako mniejszość seksualna są jeszcze bardziej szykanowani niż homoseksualiści.

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              pama napisał(a)


                              Na szczęście na razie się odnoszą. Choć nie wiadomo - a nuż nekrofile powołają stowarzyszenie, zaczną wydawać gazetki, a w końcu zażądają prawa do adopcji, do zawierania małżeństw itd. W zasadzie to nie wiem, dlaczego jeszcze tego nie zrobili. Jako mniejszość seksualna są jeszcze bardziej szykanowani niż homoseksualiści.
                              Gdzieś już to czytałem
                              A co do tematu to chyba nekrofilia w przeciwieństwie do homo jest przestępstwem

                              Comment

                              • pama
                                Gość
                                • 08-2002
                                • 205

                                baklazanek napisał(a)


                                chyba nekrofilia w przeciwieństwie do homo jest przestępstwem
                                Dlatego napisałem, że nekrofile są bardziej szykanowani. Homoseksualizm w większości krajów przestano uznawać za przestępstwo, natomiast nekrofilia ma taki status, jak homoseksualizm kilkaset lat temu.

                                pama

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎