Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwosz i tolerancja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    żąleną napisał(a)
    ...a jak ktoś zamiast trupa wciśnie człowiekowi jakiegoś zahibernowańca i ten wychla całe zapasy??
    No to byłby poważny problem, z takim hibernatusem
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      pama napisał(a)


      Chyba jednak nie. Powód jest prosty: taka szafa chłodnicza musi trzymać temperaturę poniżej zera. Z piwa zrobiłaby się wtedy galaretka.
      pama
      No to przy zamawianiu takiej szafy można zaznaczyć, żeby było miejsce o nieco wyższej temperaturze, na piwo właśnie.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • pama
        Gość
        • 08-2002
        • 205

        żąleną napisał(a)


        ... zahibernowańca (...) i ten wychla całe zapasy??
        To nie żadna abstrakcja - pamiętacie film "Seksmisja"?

        pama

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Tylko co to wszytko ma wspólnego z tolerancją
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • pama
            Gość
            • 08-2002
            • 205

            adam16 napisał(a)
            Tylko co to wszytko ma wspólnego z tolerancją
            Może to, że pisząc o tych trupach w chłodni testujemy tolerancję ARTa?
            pama

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Tylko tyle, że tolerancja jest wyuczonym, a nie naturalnym zachowaniem człowieka. Dawniej gość choć trochę inny był od razu wrogiem i wszystko było jasne. Teraz jest tak, że wszyscy mamy się kochać, bo wszyscy są cacy i w ogóle.

              Tylko od czasu do czasu komuś puszczają nerwy, i strzela z furgonetki do obcych ludzi.

              Comment

              • behemoth
                Senior
                • 12-2001
                • 248

                Krzysiu napisał(a)
                Tylko tyle, że tolerancja jest wyuczonym, a nie naturalnym zachowaniem człowieka. Dawniej gość choć trochę inny był od razu wrogiem i wszystko było jasne. Teraz jest tak, że wszyscy mamy się kochać, bo wszyscy są cacy i w ogóle.
                Wcale tak nie jest, poprostu mija czas, na świat przychodzą kolejne pokolenia i pewne różnice się zacierają. Kiedyś widok murzyna na ulicy budził niezdrową sensację, teraz nie zwraca się na to uwagi. Sam spotykałem się kiedyś z głośną uliczną krytyką ze względu na długie włosy, teraz już tego nie ma. Uważam, że tolerancja powinna być zachowaniem jak najbardziej naturalnym. Kto wie? Może niedługo zjawiska- jak homoseksualizm lub narkomania spowszechnieją nam tak, że przestaniemy na nie zwracać uwagi, a więc będziemy je tolerować. Jak wiadomo w niektórych krajach używanie miękkich narkotyków, śluby homoseksualistów, eutanazja itp. są dozwolone i nie budzą oburzenia i co najważniejsze nie ciągną za sobą patologii. Niektóre narody (naturalnie bardziej tolerancyjne) doszły do wniosku, że pewne zachowania należy zalegalizować aby zlikwidować patologię związaną z danym zjawiskiem i w pewnym stopniu zlikwidować czarny rynek. I okazuje się, że w bardziej tolerancyjnych państwach wskaźnik narkomanii czy prostytucji wcale nie jest wyższy niż w krajach gdzie jest to surowo zabronione, wręcz przeciwnie- jest to bezpieczne, czyste.

                Comment

                • szostak
                  Gość
                  • 02-2002
                  • 1176

                  A propos nektofilii: Behemoth był zdziwiony, że może przyjdzie zawierać małżeństwa z trupem. Otuż JEST TO MOŻLIWE. Mormoni udzielają ślubu zmarłym!!!!!!!!!!!!! Rozmawiałem z misjonarzem mermońskim, który to potwierdził.

                  Comment

                  • behemoth
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 248

                    szostak napisał(a)
                    A propos nektofilii: Behemoth był zdziwiony, że może przyjdzie zawierać małżeństwa z trupem. Otuż JEST TO MOŻLIWE. Mormoni udzielają ślubu zmarłym!!!!!!!!!!!!! Rozmawiałem z misjonarzem mermońskim, który to potwierdził.
                    Po pierwsze to był żart, po drugie wcale nie byłem zdziwiony (trudno mnie zadziwić), a po trzecie podejrzewam, że śluby, o których piszesz mają raczej rangę symboliczą i nie ma mowy o nocy poślubnej. W żadnym wypadku nie można ich porównywać z nekrofilią (pociągiem sexualnym do trupów).

                    P.S. FCJP! OTÓŻ!

                    Comment

                    • szostak
                      Gość
                      • 02-2002
                      • 1176

                      Owszem, nektofilia toto nie jest, ale takowe zjawisko istnieje.

                      Comment

                      • peefco
                        Member
                        • 10-2002
                        • 71

                        Ludzie, nie dajmy sie zwariowac, o czym ta rozmowa ??????? Ja jestem strasznie tolerancyjny, szczegolnie w stosunku do siebie i to pozwala zachowac mi zdrowie psychiczne. W stosunku do innych jestem jednak pragmatykiem i tak :
                        1) staram sie mieszkac daleko od murzynow mi zycie mile
                        2) staram sie mieszkac daleko od chinczykow i hindusow bo nie lubie robactwa
                        3) Nie pojade 14 letnim synem na wycieczke do parku gdzie schodza sie homoseksualisci
                        itd itd........
                        Zeby nie wyjsc calkiem na mieszkanca ciemnogrodu powiem ze znam jednego sympatycznego murzyna, jednego sympatycznego hindusa i jednego sympatycznego homoseksualiste, ale to niczego nie zmienia

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          żąleną napisał(a)


                          Spokojnie, Bakłażanek, przecież gadamy tylko o tolerancji.

                          Jestem spokojny Ale zobaczymy jak będziesz pisał gdy koło ciebie zamieszka jakaś osoba z trupem

                          Comment

                          • peefco
                            Member
                            • 10-2002
                            • 71

                            baklazanek napisał(a)


                            Jestem spokojny Ale zobaczymy jak będziesz pisał gdy koło ciebie zamieszka jakaś osoba z trupem
                            Juz Cie lubie baklazanek he he

                            Comment

                            • behemoth
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 248

                              peefco napisał(a)
                              Ludzie, nie dajmy sie zwariowac, o czym ta rozmowa ???????
                              Rozmowa jak każda inna, nie rozumiem dlaczego miałbym przez nią się dać zwariować.
                              Wcale nie uważam, że wszystko trzeba zaakceptować. Uważam tylko, że nie można kierować się jakimiś chorymi uprzedzeniami. Twoje pragmatyczne podejście do tematu dowodzi, że masz pewne doświadczenia w sprawach, o którym piszesz. Nierozumiem natomiast ludzi, którzy nie mając żadnego doświadczenia wyciągają jakieś wnioski.

                              Comment

                              • peefco
                                Member
                                • 10-2002
                                • 71

                                Masz troszke racji behemoth ale ja jednak postaram sie zeby moje dzieci wyciagnely wnioski bez zadnych doswiadczen

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎