Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pwo z czech!dlaczego nie!?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emtom
    Junior
    • 11-2008
    • 10

    #16
    widze ze jednoznacznie nikt nie wie co zrobic aby przywieśc sobie z czech piwo do knajpy i sprzedawac i jezeli ktos zarzuci mi ze powinienem promowac i sprzedawac polskie piwo to niech mi powie KTÓRE????? Bo mamy trzy wiodące firmy polskie HEINEKEN,CARLSBERG i MIEELE czy jakos tak panowie !TO SĄ JAJA!!! W polsce jest najwyzsza akcyza na piwo jezeli chodzi o europe i to o sporo wiecej np polska-17%czechy 8% a te duze firmy tak naprawde nie beda walczyc o obnizenie jej bo sa jedyni na rynku i nie pozwola nam normalnie zarabiac bo zobaczcie jek rosnie cena piwa!!!!!!!APEL przywozcie piwo z zagranicy i sprzedawajcie taniej- a jak? to was poinformuje dokładnie w nastepnym tygodniu bo juz zaczołem sie zajmowac tą sprawą od strony formalnej

    Comment

    • peixe
      Senior
      • 03-2008
      • 115

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emtom Wyświetlenie odpowiedzi
      widze ze jednoznacznie nikt nie wie co zrobic aby przywieśc sobie z czech piwo do knajpy i sprzedawac i jezeli ktos zarzuci mi ze powinienem promowac i sprzedawac polskie piwo to niech mi powie KTÓRE????? Bo mamy trzy wiodące firmy polskie HEINEKEN,CARLSBERG i Sab Miller czy jakos tak panowie !TO SĄ JAJA!!! W polsce jest najwyzsza akcyza na piwo jezeli chodzi o europe i to o sporo wiecej np polska-17%czechy 8% a te duze firmy tak naprawde nie beda walczyc o obnizenie jej bo sa jedyni na rynku i nie pozwola nam normalnie zarabiac bo zobaczcie jek rosnie cena piwa!!!!!!!APEL przywozcie piwo z zagranicy i sprzedawajcie taniej- a jak? to was poinformuje dokładnie w nastepnym tygodniu bo juz zaczołem sie zajmowac tą sprawą od strony formalnej

      Choc zgodze sie z Krzysiem, ze trudno przebrnac przez ten twoj strumien swiadomosci, to niestety taki jest stan faktyczny w naszym(?) kraju. Ale nie martw sie, teraz rzadzi partia liberalna i na pewno rozprawi sie ze wszystkimii limitami, koncesjami i obnizy akcyze. I cud bedzie, taki jak w Irlandii.
      Last edited by peixe; 15-11-2008, 18:48.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        #18
        Jeśli importujesz piwo do Polski to zapłacisz docelowo stawkę akcyzową taką jaka panuje w Polsce. Więc oszczędność na akcyzie jest pozorna. Chyba że będziesz sprowadzał na czarno
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎