Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje, wakacje, wakacje....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Dlaczego?

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      Bo cztery dni lało, bo piwo bylo drogi i skromny wybór, bo nie miałem pełnej swobody, bo chcieli mnie wyrzucić za zbyt dużą ilość alkoholu, bo celnicy czepiali się flaszki na bezcłowej, bo 4 godziny siedziałem w parku w Wenecji, a miałem tylko dwa 0,33 ; bo autobus spóźnił się ponad dwie godziny, bo nie poznałem żadnej nowej fajnej koleżnaki, bo....
      Nie chce mi się już pisać, ogólnie było do d****, tylko zwiedzenie Rzymu na koniec było miłym akcentem.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Jak żyję, jeszcze celnicy nie przetrząsneli mi bagażu... Musiałeś mieć pecha, albo ja byłem szczęściarz.

        Za parę godzin wyjeżdżam na kajaki - pakowałem się po czterech piwach (w tym dwóch porterach). Ciekaw jestem, co jutro zastanę w plecaku, który jest bardziej wypakowany, niż wtedy, kiedy taskałem też manele Lubej.

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Pewnie schowałeś tam całą lodówkę z piwem

          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            Pewnie kega z pompką

            Comment

            • Piwofil
              Senior
              • 01-2002
              • 907

              Z tą flaszką to było troche inaczej.
              Po prostu kierowcy zakupili cały karton wódki, czyli troszkę za dużo, ktoś tam się zdenerwował, ja też miałem tequille na widoku, bo w plecaku nie było już miejsca. Na szczęście jedno 0,7 to dopuszczalna ilość, dlatego leży u mnie w szafce, ale sam incydent nie był przyjemny.
              www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                Piwofil napisał(a)
                ... był to najgorszy ze wszystkich tegorocznych wyjazdów .
                Szczęściarz, a ja nigdzie nie byłem i zanosi się, że nigdzie nie będę.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • talrasha
                  Senior
                  • 11-2001
                  • 685

                  Ja w tym roku byłem w Grecji i wszystkim forumowiczom polecam. Jest naprawdę świetnie - ciepło, niezłe piwko, ciepłe morze ceny w normie.
                  Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                  Comment

                  • And69
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 1487

                    adam16 napisal/a


                    Szczęściarz, a ja nigdzie nie byłem i zanosi się, że nigdzie nie będę.
                    To tak samo jak ja
                    Ledwo się urwałem żeby zawięść a potem przywieść żone i dziecko znad morza .

                    Comment

                    • jerzy
                      piwoholik
                      • 10-2001
                      • 4705

                      FCJP ;-)

                      And69 napisał(a)
                      ... żeby zawięść a potem przywieść ...
                      A nie: przywięść
                      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                      Comment

                      • And69
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 1487

                        Przyznaję się do błędu i proszę o łagodny wymiar kary

                        Comment

                        • Piwofil
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 907

                          talrasha napisal/a
                          Ja w tym roku byłem w Grecji i wszystkim forumowiczom polecam. Jest naprawdę świetnie - ciepło, niezłe piwko, ciepłe morze ceny w normie.
                          Byłem rok temu, rzeczywiście jest bardzo ciepło, czasami aż do przesady, piwka to raczej jak na lekarstwo, tylko mytos i hellas w puszkach, ew amstel lub heineken.
                          Ceny rzeczywiście były tańsze niż w innych krajach UE, ale ja płaciłem drachmami, nie wiem jak teraz jest z tym euro, bo we Włoszech np. dużo drożej.
                          Pozatym do Grecji nie ma dojazdu, ja miałem to szczęście że leciałem samolotem
                          www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                          Comment

                          • talrasha
                            Senior
                            • 11-2001
                            • 685

                            Pisząć, że piwko jest niezłe chodziło mi oczywiście, że to co jest jak się zmrozi to w temp. jaka panuje w Grecji smakuje wyśmienicie. Za piwko płaciłem 0,5 euro więc bardzo tanio.
                            Z dojazdem nie wiem jak jest bo ja jechałem na wycieczkę z biura.
                            Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              racja!!! we Włoszech jest drożej po wprowadzeniu Euro!!! (w ub. roku najtańsze piwo kosztowało 900 lirów a w tym roku 0,6 euro-ta sama marka) czyli ok 20 % drożej........to samo się tyczy Hiszpanii gdzie gdyby nie dyskont Dia (coś jak nasza Biedronka tylko piwo o niebo lepsze niż Vip z biedronki......) i piwo po 20 centów za 0,33 i 57 centów za litrową butelkę to bym nie wytrzymał.............
                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Właśnie wróciłem z kajaków - faktycznie lepiej by było, jakbym miał w plecaku lodówę piwa albo kega, bo byłby z tego jakiś pożytek, a tak ze wszystkich majtek i koszulek, jakie wziąłem, użyłem po jednej sztuce.

                                Płynęliśmy Biebrzą - wszystko fajnie, tylko że rzeka miała trochę obniżony poziom i z widoków najczęściej pozostawała nam linia brzegu i niebo. Podobno na wiosnę jest wyżej i szerzej, no i zlatuje się mnóstwo ptaków. Ale poza tym było świetnie.

                                Jutro chyba do Zakopca, a stamtąd rzut beretem do...



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎