Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie CB radio wybrać, forumowicze używają może coś podpowiedzą.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    #16
    Zakupiłem TTI TCB-880 z anteną Hustler IC 100 w sklepie, cena 279zł. Po pierwszych próbach stwierdziłem, że trzeba to zestroić

    Comment

    • madas10
      Junior
      • 05-2009
      • 4

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
      Pirackamuzo na jakim CB ostatnio gadałeś, no i sedno sprawy za ile i czemu takie drogie
      Interesują mnie możliwie tanie zestawy najlepiej z anteną.
      Witam
      Ja używam MITLAND ALLAN nie pamiętam dokładnie modelu do tego mam bacik LEMKA 120cm.Odbiór i nadawanie super zarówno w mieście jak i w trasie.Anteny te są porównywane do PRESIDENTA a ile tańsze.Radio kupiłem w NORAUTO za 230 złociszy za antenkę dałem 60 na ALLEGRO czyli za 300 zł. fajny zestaw

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Zakupiłem TTI TCB-880 z anteną Hustler IC 100 w sklepie, cena 279zł. Po pierwszych próbach stwierdziłem, że trzeba to zestroić
        Pamiętaj, że antenę stroi się do samochodu a nie do radia i jeśli będzie strojona np. na dachu to na klapie bagażnika będzie już źle działała i można uszkodzić końcówkę mocy
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
          Pamiętaj, że antenę stroi się do samochodu a nie do radia i jeśli będzie strojona np. na dachu to na klapie bagażnika będzie już źle działała i można uszkodzić końcówkę mocy
          Tak wiem samochód stanowi drugą połowę anteny, warto nawet naklejkę na dach przykleić (dla ochrony lakieru) i dla zapamiętania dokładnej pozycji anteny.

          Comment

          • mark33
            Idę po piwo do piwnicy.
            • 04-2005
            • 3283

            #20
            Byłem dziś u poleconego fachowca, jak pan wydobył mierniki to od razu wiedziałem, że dobrze trafiłem. Radio chodzi fantastycznie choć antena do testów na balkonie a nie na aucie (strojona do auta)
            Pan sprawdził wszystkie mi znane parametry od zestrojenia falowego przez WFS do pomiaru częstotliwości i mocy radia na gotowo.
            Last edited by mark33; 05-05-2009, 19:16.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎