Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Post o negatywnym zabarwieniu :D

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #16
    Art czy Ty przypadkiem nie przeżyłeś katastrofy lotniczej i porwania przez Innych?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #17
      Potwierdzam, nie przeżyłem
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Qruq
        Senior
        • 10-2008
        • 138

        #18
        Zombie!!!!!!
        Pijme pivo dokud žijem, po smrti se nenapijem!

        бухло победит зло!

        Comment

        • sandacz
          Senior
          • 01-2007
          • 345

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          Opis smaku "wody z posmakiem drożdży" jest wg mnie wystarczającym uzasadnieniem "totalnej katastrofy". Gdyby napisał to ktoś z większą ilością postów też byś się czepiał?
          Trochę ci się chronologia pomerdała. Już spieszę z pomocą. W skrytykowanym przeze mnie poście Krejzola nie było ww. określenia - pojawiło się dopiero w drugim. W pierwszym była jedynie "totalna katastrofa". Mówiłem już o tym zresztą w ostatnim poście, na wszelki wypadek podkreślając słówko "drugi". Ale jak widać powinienem był wyraz ten zapisać wielkimi literami, czcionką 20-ką, kolorem jaskrawo pomarańczowym i z wytłuszczeniem. Tylko obawiam się, że to technicznie możliwe.

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #20
            Wiesz co Sandaczu? Wydaje mi się że przerastasz mnie intelektualnie o lata świetlne. Nie podejmuję się dyskusji na tym poziomie. Niech spróbuje ktoś mądrzejszy...

            Aha - mogę jeszcze dodać iouhsrgijbisjreigjbdosirhaojbsbaytwf
            Last edited by Seta; 17-08-2009, 21:10.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #21
              Wreszcie jakiś zarąbiaszczy temat
              Zaraz się tu jeszcze dołączą obecni testerzy Portera Żywieckiego i innych piw mocnych, i będzie czad
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #22
                Ale że jeden nowy tester jest w stanie wprowadzić tyle życia do forum to bym się nie spodziewał! Wyobrażacie sobie co by było gdyby disease używał Artomatu??
                Last edited by Seta; 17-08-2009, 21:29.
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • fidoangel
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 3489

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Seta podczas mej nieobecności nawet bez przykładu z góry sobie całkiem nieźle z tym radził
                  Nie było Ciebie i nikt nie zauważył . W inne lata to jakieś czujniejsze forumowicze były i troszkę potrafili namieszać a w tym ino Seticzek i to nie wiadomo czy złośliwie czy tylko tak z rozpędu a to drugie to się wcale nie liczy.

                  Ps. "Szarej" też nie było? Jak tak to już nie wiem...
                  "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                  Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                  Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                  Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                  Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎